0Item(s)

Tvoj košík je prázdny ako nepopísaná strana.

Product was successfully added to your shopping cart.

Zdravotný diár 2017

Patrik Laš

Krátky popis

Neviete si dať rady s darčekom pre vašu starú mamu či starého otca? S pribúdajúcim vekom ich už možno trápia zdravotné problémy. Lekári starším ľuďom odporúčajú podrobne si zaznamenávať zdravotný stav. Môžete ich preto potešiť praktickým zdravotným kalendárom.

Je to ideálny darček, ktorý vaši blízki s radosťou uvítajú. Do diára si môžu prehľadne písať poznámky o svojom zdraví. Zápisky neskôr pomôžu lekárovi získať ucelenejší prehľad o ich zdravotnej kondícii. Ak si pravidelne merajú tlak alebo hladinu cukru v krvi, hodnoty si sem môžu takisto spoľahlivo zaznačiť.

Zdravotný kalendár je určený aj na záznamy o liekoch. Je vhodný na zapisovanie pravidelných príznakov, ktoré by mohli pacientovi pomôcť ochorenie prekonať alebo aspoň zmierniť. To znamená, že do diára možno zaznačovať pocity a všetky ďalšie informácie súvisiace so zdravotným stavom. Napríklad koľkokrát cez deň navštívili toaletu, či mali problémy s trávením, nadúvaním, opuchmi nôh, informácie o reakcii organizmu na nové lieky, resp. rôzne iné symptómy spojené s ochorením. Užitočné je zaznamenať si otázky, ktoré by sa chceli opýtať svojho ošetrujúceho lekára pri ďalšej kontrole.

Zdravotný kalendár bude ich každodenným pomocníkom. Hodí sa nielen pre chorých, ale aj pre tých, ktorí z rôznych dôvodov potrebujú mať podrobný prehľad o svojom zdravotnom stave. Využijú ho najmä:

- pacienti po operáciách,
- pacienti po absolvovaní rôznych terapií či rehabilitácií,
- čakatelia na operácie,
- pacienti s chronickým ochorením.
- +
2,40 €
Bežná cena: 3,00 € S nami ušetríte 20%

Detaily

Neviete si dať rady s darčekom pre vašu starú mamu či starého otca? S pribúdajúcim vekom ich už možno trápia zdravotné problémy. Lekári starším ľuďom odporúčajú podrobne si zaznamenávať zdravotný stav. Môžete ich preto potešiť praktickým zdravotným kalendárom. Je to ideálny darček, ktorý vaši blízki s radosťou uvítajú. Do diára si môžu prehľadne písať poznámky o svojom zdraví. Zápisky neskôr pomôžu lekárovi získať ucelenejší prehľad o ich zdravotnej kondícii. Ak si pravidelne merajú tlak alebo hladinu cukru v krvi, hodnoty si sem môžu takisto spoľahlivo zaznačiť. Zdravotný kalendár je určený aj na záznamy o liekoch. Je vhodný na zapisovanie pravidelných príznakov, ktoré by mohli pacientovi pomôcť ochorenie prekonať alebo aspoň zmierniť. To znamená, že do diára možno zaznačovať pocity a všetky ďalšie informácie súvisiace so zdravotným stavom. Napríklad koľkokrát cez deň navštívili toaletu, či mali problémy s trávením, nadúvaním, opuchmi nôh, informácie o reakcii organizmu na nové lieky, resp. rôzne iné symptómy spojené s ochorením. Užitočné je zaznamenať si otázky, ktoré by sa chceli opýtať svojho ošetrujúceho lekára pri ďalšej kontrole. Zdravotný kalendár bude ich každodenným pomocníkom. Hodí sa nielen pre chorých, ale aj pre tých, ktorí z rôznych dôvodov potrebujú mať podrobný prehľad o svojom zdravotnom stave. Využijú ho najmä: - pacienti po operáciách, - pacienti po absolvovaní rôznych terapií či rehabilitácií, - čakatelia na operácie, - pacienti s chronickým ochorením.

Ďalšie informácie

Autor Nie
Vydavateľ Patrik Laš
EAN 8588006534504
  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 
Hodnotenie
Copyright 2013 - 2018 © iPark | Internetový obchod | Všetky práva vyhradené