0Item(s)

Tvoj košík je prázdny ako nepopísaná strana.

Product was successfully added to your shopping cart.

Závist si musíš zasloužit

Ivo Toman
Taxus International

Krátky popis

Dnes už legendárna audio prednáška na CD pre obchodníkov a predajcov. Strhujúca hodina o príčinách úspechu a neúspechu.

Problémy nie sú
Prekážky sú väčšinou len pochybnosti, ktoré máte ve svojej hlave. V skutočnosti väčšina vecí, ktorých sa obávate, nikdy nenastane. 95 % ľudí to nechápe, a preto úspech nedosiahne. Väčšina ľudí myslí podľa nesprávnych vzorcov myslenia. Ani školy ani odborné školenia vás nepripravia na to, aby ste prerazili. Väčšinou totiž nepotrebujete viac znalostí, ale zmenu chovania. Akú zmenu chovania? To zistíte, keď si zakúpite Závist si musíš zasloužit.

Starajte sa o seba
Marxismus hlása, že všetci sú si rovní. Vilfredo Pareto naopak hlásal, že nič si nie je rovné. Chcete vedieť pravdu? Nahrávka Závist si musíš zasloužit vám pomôže poznať tajomstvo vzorcov myslenia a jednania. Budete tak robiť len významné veci. A hlavne, budete sa starat len o to, čo dokážete sami ovplyvniť. To, čo neovplyvníte, prenecháte iným. Tí vám potom takmer isto budú závidieť.

Čo sa napríklad dozviete:
Postoj, štýl života a myslenie vedúce k úspechu.
Skromnosť vedie len k nízkemu dôchodku.
Závisť môže byť nielen zlá ale i kladná.
Bohatstvo sa nemeria peniazmi ale časom.
Jak využít to, že člověk má dva druhy paměti.
Ako vyriešiť dilemu medzi časom a významom.
Čo vám bráni v tom, aby ste boli úspešní?
Návod, ako nájsť nové riešenia.
Úplne iný pohľad na závisť.
A mnoho ďalších súvislostí.

Dostupnosť: do 5 pracovných dní Využite aj osobný odber v Bratislave!

- +
13,52 €
Bežná cena: 16,90 € S nami ušetríte 20%

Detaily

Dnes už legendárna audio prednáška na CD pre obchodníkov a predajcov. Strhujúca hodina o príčinách úspechu a neúspechu. Problémy nie sú Prekážky sú väčšinou len pochybnosti, ktoré máte ve svojej hlave. V skutočnosti väčšina vecí, ktorých sa obávate, nikdy nenastane. 95 % ľudí to nechápe, a preto úspech nedosiahne. Väčšina ľudí myslí podľa nesprávnych vzorcov myslenia. Ani školy ani odborné školenia vás nepripravia na to, aby ste prerazili. Väčšinou totiž nepotrebujete viac znalostí, ale zmenu chovania. Akú zmenu chovania? To zistíte, keď si zakúpite Závist si musíš zasloužit. Starajte sa o seba Marxismus hlása, že všetci sú si rovní. Vilfredo Pareto naopak hlásal, že nič si nie je rovné. Chcete vedieť pravdu? Nahrávka Závist si musíš zasloužit vám pomôže poznať tajomstvo vzorcov myslenia a jednania. Budete tak robiť len významné veci. A hlavne, budete sa starat len o to, čo dokážete sami ovplyvniť. To, čo neovplyvníte, prenecháte iným. Tí vám potom takmer isto budú závidieť. Čo sa napríklad dozviete: Postoj, štýl života a myslenie vedúce k úspechu. Skromnosť vedie len k nízkemu dôchodku. Závisť môže byť nielen zlá ale i kladná. Bohatstvo sa nemeria peniazmi ale časom. Jak využít to, že člověk má dva druhy paměti. Ako vyriešiť dilemu medzi časom a významom. Čo vám bráni v tom, aby ste boli úspešní? Návod, ako nájsť nové riešenia. Úplne iný pohľad na závisť. A mnoho ďalších súvislostí.

Ďalšie informácie

Autor Ivo Toman
Vydavateľ Taxus International
Rok vydania 2002
Jazyk Nie
Počet strán 0
ISBN Nie
EAN 8586011220085
  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 
Hodnotenie
Copyright 2013 - 2018 © iPark | Internetový obchod | Všetky práva vyhradené