0Item(s)

Tvoj košík je prázdny ako nepopísaná strana.

Product was successfully added to your shopping cart.

The High Tatras

Procházka Jaroslav
Vydavateľstvo Matice Slovenskej, s. r. o.

Krátky popis

Anglická verzia. Farebná publikácia predstavuje krásu a príťažlivosť 19 dolín. vyše 50 štítov. 4 osád a 8 vysokohorských chát. Na 113 fotografiách sú zachytené Vysoké Tatry od Kriváňa a Štrbského plesa na západe cez južné doliny a osady. Smokovce a Tatranskú Lomnicu. ďalej na východ a cez Belianske Tatry a Ždiar do severných dolín Vysokých Tatier - Javorovej a Bielovodskej. Publikácia je dostupná v slovenskej. anglickej alebo nemeckej verzii.

This book of the High Tatras presents the beauty and attractiveness of 19 valleys, more than 50 peaks, 4 villages and 8 mountain huts.

In 113 colour pictures the High Tatras are taken from the Kriváň and Štrbské Pleso in the west, through southern valleys and villages, Smokovec and Tatranská Lomnica, further easy eastward through the Belianske Tatry and Ždiar to their northern valleys of Javorová and Bielovodská.

Dostupnosť: Nedostupné

- +
10,06 €
Bežná cena: 12,90 € S nami ušetríte 22%

Detaily

Anglická verzia. Farebná publikácia predstavuje krásu a príťažlivosť 19 dolín. vyše 50 štítov. 4 osád a 8 vysokohorských chát. Na 113 fotografiách sú zachytené Vysoké Tatry od Kriváňa a Štrbského plesa na západe cez južné doliny a osady. Smokovce a Tatranskú Lomnicu. ďalej na východ a cez Belianske Tatry a Ždiar do severných dolín Vysokých Tatier - Javorovej a Bielovodskej. Publikácia je dostupná v slovenskej. anglickej alebo nemeckej verzii. This book of the High Tatras presents the beauty and attractiveness of 19 valleys, more than 50 peaks, 4 villages and 8 mountain huts. In 113 colour pictures the High Tatras are taken from the Kriváň and Štrbské Pleso in the west, through southern valleys and villages, Smokovec and Tatranská Lomnica, further easy eastward through the Belianske Tatry and Ždiar to their northern valleys of Javorová and Bielovodská.

Ďalšie informácie

Autor Procházka Jaroslav
Vydavateľ Vydavateľstvo Matice Slovenskej, s. r. o.
Rok vydania 2010
Jazyk anglicky
Počet strán 96
ISBN 80-88892-53-3
EAN 9788088892533
  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 
Hodnotenie
Copyright 2013 - 2018 © iPark | Internetový obchod | Všetky práva vyhradené