0Item(s)

Tvoj košík je prázdny ako nepopísaná strana.

Product was successfully added to your shopping cart.
 • Elena_ferante_Temna_dcera Elena_ferante_Temna_dcera

Temná dcéra

Elena Ferrante
Inaque.sk

Krátky popis

Knižná novinka od obľúbenej Ferrante - Temná dcéra!

Silný príbeh o nádeji a nesplnených túžbach. Rozprávačka tohto surovo úprimného príbehu je 47 ročná Leda, profesorka angličtiny na univerzite vo Florencii.
Keď jej dcéry odídu za svojím otcom do Kanady, očakáva, že sa bude cítiť osamelá a opustená. Na svoje vlastné prekvapenie však cíti len úľavu, akoby sa oslobodila od veľkej ťažoby. Rozhodne sa zájsť na dovolenku k moru do malého prímorského mestečka na juhu Talianska. Na pláži ju zaujme mladá matka Nina obklopená množstvom neapolských príbuzných a pripomenie jej časy, keď sa aj ona cítila absolútne pohltená starostlivosťou o deti. Séria zdanlivo bezvýznamných udalostí však Ledu vráti späť k znepokojivým spomienkam a príbeh o príjemnom návrate k vlastnému životu sa stáva ostrou konfrontáciou s minulosťou.

Elena Ferrante opisuje rozporuplné pocity, ktoré pútajú rodičov k deťom priamo, ostro a pravdivo. Z jednoduchých pozorovaní vytvára silný príbeh o nádeji a nesplnených túžbach.

Dostupnosť: do 5 dní Osobný odber ZADARMO v Bratislave!

- +
10,39 €
Bežná cena: 12,99 € S nami ušetríte 20%

Detaily

 

Temná dcéra, Elena Ferrante, www.ipark.sk
Ďalšie knihy Eleny Ferrante TU >>


Ďalšie informácie

Autor Elena Ferrante
Vydavateľ Inaque.sk
Rok vydania 2017
Jazyk Nie
Počet strán 0
ISBN 978-80-89737-70-3
EAN 9788089737703
 1. drominicka
  4.12.2017
  Jednoducho Ferrante
  Hodnotenie

  Keďže som prečítala ságu od Ferrante, tak som neváhala pri kúpe Temnej dcéry. Knihu som prečítala za pár dní, pretože ako vždy ma autorka vtiahla do deja. Niektoré momenty mi pripomínali ságu, ale príbeh ma zaujal. Aj keď správanie hlavnej postavy som niekedy nechápala, o to viac sa mi páčilo, že u Ferrante nie je vždy hlavná postava tá najlepšia a najsympatickejšia. A spôsob ako autorka vykresluje vnútorné myšlienky postáv ma vždy vtiahne do ich mysle. Aj keď to nie je typický román typu "žili šťastne až do smrti" určite odporúčam.

 2. Maťa
  22.11.2017
  kniha, ktorá vyvolá rozporuplné pocity
  Hodnotenie

  vskutku zaujímavá kniha, v ktorej Elena opäť rieši vzťah matky ku svojim deťom. pocity, ktoré má možno každá matka, ale nikdy ich nevysloví nahlas... dusí ich v sebe. povedala by som, že v tejto knihe sa matka zmieruje s tým, ako sa správala ku svojim deťom, ako ich vychovávala.. snaží sa nájsť konečne vysnívaný pokoj a žiť pre daný okamih.

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 
Hodnotenie
Copyright 2013 - 2018 © iPark | Internetový obchod | Všetky práva vyhradené