0Item(s)

Tvoj košík je prázdny ako nepopísaná strana.

Product was successfully added to your shopping cart.

Superpolievky

Amber Locke
Vydavateľstvo SLOVART, s.r.o.

Krátky popis

Polievka je neuveriteľne univerzálne jedlo, ale najmä predstavuje jednoduchý, lacný a zdravý spôsob využitia čerstvej sezónnej zeleniny a ovocia od osviežujúceho gaspacha na neskoré letné popoludnie až po misku teplého vývaru na chladný zimný večer.
Vďaka vyše 100 chutným a výživným receptom od hviezdy Instagramu Amber Lockovej si budete môcť pochutnávať na polievkach po celý rok. V knihe nájdete tiež návody na prípravu základných vývarov, informácie o zdravotných účinkoch použitých surovín, tipy na skladovanie a podávanie i recepty na posýpky, ktoré vyšperkujú vzhľad, chuť, konzistenciu aj nutričnú hodnotu vašich polievok.

Dostupnosť: Posielame ihneď Osobný odber ZADARMO v Bratislave!

- +
9,56 €
Bežná cena: 11,95 € S nami ušetríte 20%

Detaily

Polievka je neuveriteľne univerzálne jedlo, ale najmä predstavuje jednoduchý, lacný a zdravý spôsob využitia čerstvej sezónnej zeleniny a ovocia od osviežujúceho gaspacha na neskoré letné popoludnie až po misku teplého vývaru na chladný zimný večer. Vďaka vyše 100 chutným a výživným receptom od hviezdy Instagramu Amber Lockovej si budete môcť pochutnávať na polievkach po celý rok. V knihe nájdete tiež návody na prípravu základných vývarov, informácie o zdravotných účinkoch použitých surovín, tipy na skladovanie a podávanie i recepty na posýpky, ktoré vyšperkujú vzhľad, chuť, konzistenciu aj nutričnú hodnotu vašich polievok.

Ak si strážite hmostnosť, polievky môžu byť vaším priateľom - rýchlo utíšia hlad a pocit sýtosti vydrží dlhšie. Navyše polievky nie sú drahá záležitosť a je to tiež skvelý spôsob ako využiť to, čo máte v chladničke.


amber superpolievkyO autorke 

Amber Locke sa zamilovala do ovocia a zeleniny, keď bola malá, vďaka záhrade svojich rodičov. Z ovocia a zeleniny vytvára vzory, ktoré si fotografuje vo svojom štúdiu, a dnes už je jej dizajn kultom. Medzi jej klientov a spolupracovníkov patria aj Jaime Olivier's Big Festival, Anthropology, Harrods v Londýne a Google.

Ďalšie informácie

Autor Amber Locke
Vydavateľ Vydavateľstvo SLOVART, s.r.o.
Rok vydania 2017
Jazyk slovenský
Počet strán 144
ISBN 978-80-556-2884-4
EAN 9788055628844
  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 
Hodnotenie
Copyright 2013 - 2018 © iPark | Internetový obchod | Všetky práva vyhradené