Product was successfully added to your shopping cart.

Som knihovert balíček

iPark


Krátky popis


Introvert alebo knihovert? Či je jeden alebo druhý, obaja milujú knihy a všetko s nimi spojené. A budú zbožňovať aj tento krásny balíček.

Ste knihovert*?
*Osoba beznádejne zamilovaná do kníh.

 


Dostupnosť: Posielame ihneď Využite aj osobný odber v Bratislave!

- +
22,04 €

Detaily

Koncom leta sme sa knihovertov na Instagrame spýtali, či by sa im páčilo, keby sme pre nich pripravili "knižný balíček". Keďže na Slovensku zatiaľ nič podobné nie je, všetci s nadšením privítali tento náš nápad. A keďže svoje sľuby plníme, s radosťou vám predstavujeme...

                                                                       Prvý knihovertský balíček! 

Veľmi sa tešíme, že balíček je náš. Nebojte sa, nenecháme si ho však len pre seba :) S láskou sme ho pripravili pre všetkých knihovertov, ktorí sa do neho zamilujú na prvý pohľad.

Knihovertský balíček Som knihovert obsahuje
:

 • pohodlné ponožky s potlačou (univerzálna veľkosť 36 - 39), 
 • Som knihovert vankúšik, ktorý ozdobí každú knihovertskú posteľ a čítanie bude ešte príjemnejšie, 
 • Som knihovert  záložku do knihy,
 • a nádherný Myšlienkovník v ružovom prevedení. Aj vám sa stáva, že čítate knihu a zrazu nájdete fantastickú myšlienku? Ako si ju však zapamätať, alebo kam si ju zapísať? 

Práve pre tento dôvod sme pre vás vytvorili knižný myšlienkovník, do ktorého si budete zapisovať myšlienky z kních, ktoré prečítate v roku 2018. Myšlienkovník môžete mať stále pri sebe a vracať sa tak v spomienkach ku knihám, ktoré vám prirástli k srdcu. Myšlienkovník je spestrený obrázkami, citátmi a anketami, ktoré vás potešia pri listovaní a preveria, či sa vo vás ukrýva skutočný knihovert. Strany myšlienkovníka sú z kvalitného papiera, aby sme vám čo najviac uľahčili písanie aj v polohe ležmo na mäkkej posteli či knihovertskom vankúši.

Som knihovert balíček, www.ipark.sk


Balíčky sa míňajú, knihoverti útočia! ;) 

U nás nájdete aj balíček Kde bolo, tam bolo

Ďalšie informácie

Autor iPark
Vydavateľ Nie
EAN Nie
 1. Ria
  27.2.2018
  Nemám slov :)
  Hodnotenie

  Tento balíček je niečo, čo by mal mať doma každý knihomoľ. Dodanie bolo rýchle a bezproblémové, všetko vo vnútri krásne uložené. Vankúš je super skladný (o čom svedčí veľkosť balíka, v ktorom prišiel) a super krásny, ponožky s jednorožcami sú cool (až ich je škoda nosiť) a myšlienkovník so záložkou prekonali moje očakávania.. úplne suprové :) dúfam, že bude viacej podobných balíčkov :)

 2. Tinča
  24.1.2018
  dokonalý
  Hodnotenie

  krásny balíček, dostala som ho na Vianoce a veľmi ma potešil :) ten zápisnik je najviac dokonalý :) ĎAKUJEM, za krásny balíček :)

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 
Hodnotenie
Copyright 2013 - 2018 © iPark | Internetový obchod | Všetky práva vyhradené