0Item(s)

Tvoj košík je prázdny ako nepopísaná strana.

Product was successfully added to your shopping cart.

Som knihovert balíček

iPark


Krátky popis


Introvert alebo knihovert? Či je jeden alebo druhý, obaja milujú knihy a všetko s nimi spojené. A budú zbožňovať aj tento krásny balíček.

Ste knihovert*?
*Osoba beznádejne zamilovaná do kníh.

 


Dostupnosť: Posielame ihneď Využite aj osobný odber v Bratislave!

- +
22,04 €

Detaily

Koncom leta sme sa knihovertov na Instagrame spýtali, či by sa im páčilo, keby sme pre nich pripravili "knižný balíček". Keďže na Slovensku zatiaľ nič podobné nie je, všetci s nadšením privítali tento náš nápad. A keďže svoje sľuby plníme, s radosťou vám predstavujeme...

                                                                       Prvý knihovertský balíček! 

Veľmi sa tešíme, že balíček je náš. Nebojte sa, nenecháme si ho však len pre seba :) S láskou sme ho pripravili pre všetkých knihovertov, ktorí sa do neho zamilujú na prvý pohľad.

Knihovertský balíček Som knihovert obsahuje
:

 • pohodlné ponožky s potlačou (univerzálna veľkosť 36 - 39), 
 • Som knihovert vankúšik, ktorý ozdobí každú knihovertskú posteľ a čítanie bude ešte príjemnejšie, 
 • Som knihovert  záložku do knihy,
 • a nádherný Myšlienkovník v ružovom prevedení. Aj vám sa stáva, že čítate knihu a zrazu nájdete fantastickú myšlienku? Ako si ju však zapamätať, alebo kam si ju zapísať? 

Práve pre tento dôvod sme pre vás vytvorili knižný myšlienkovník, do ktorého si budete zapisovať myšlienky z kních, ktoré prečítate v roku 2018. Myšlienkovník môžete mať stále pri sebe a vracať sa tak v spomienkach ku knihám, ktoré vám prirástli k srdcu. Myšlienkovník je spestrený obrázkami, citátmi a anketami, ktoré vás potešia pri listovaní a preveria, či sa vo vás ukrýva skutočný knihovert. Strany myšlienkovníka sú z kvalitného papiera, aby sme vám čo najviac uľahčili písanie aj v polohe ležmo na mäkkej posteli či knihovertskom vankúši.

Som knihovert balíček, www.ipark.sk


Balíčky sa míňajú, knihoverti útočia! ;) 

U nás nájdete aj balíček Kde bolo, tam bolo

Ďalšie informácie

Autor iPark
Vydavateľ Nie
EAN Nie
 1. Ria
  27.2.2018
  Nemám slov :)
  Hodnotenie

  Tento balíček je niečo, čo by mal mať doma každý knihomoľ. Dodanie bolo rýchle a bezproblémové, všetko vo vnútri krásne uložené. Vankúš je super skladný (o čom svedčí veľkosť balíka, v ktorom prišiel) a super krásny, ponožky s jednorožcami sú cool (až ich je škoda nosiť) a myšlienkovník so záložkou prekonali moje očakávania.. úplne suprové :) dúfam, že bude viacej podobných balíčkov :)

 2. Tinča
  24.1.2018
  dokonalý
  Hodnotenie

  krásny balíček, dostala som ho na Vianoce a veľmi ma potešil :) ten zápisnik je najviac dokonalý :) ĎAKUJEM, za krásny balíček :)

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 
Hodnotenie
Copyright 2013 - 2018 © iPark | Internetový obchod | Všetky práva vyhradené