0Item(s)

Tvoj košík je prázdny ako nepopísaná strana.

Product was successfully added to your shopping cart.

Posledná divočina

Torday Piers
FORTUNA LIBRI a.s

Krátky popis

ZVIERATÁ ZACHRÁNILI KESTERA JAYNESA. ZACHRÁNI TERAZ ON ICH?
Dvanásťročný Kester Jaynes žije vo svete, v ktorom vyhynuli všetky zvieratá. Niekedy sa mu zdá, že mŕtvy je už aj on. Keď v akadémii pre problémové deti narazí na kŕdeľ hovoriacich holubov a na rozkazovačného švába, pomyslí si, že sa naozaj zbláznil.
Zvieratá mu však čosi prezradia...
Holuby ho odnesú do divočiny s poslednými živočíchmi, ktoré prežili. Jeho pomoc totiž potrebuje múdry jeleň. Spoločne sa vydajú na dlhú cestu, na ktorej ich sprevádza nadšené vĺča, rozmaznaná výstavná mačka, tancujúci myšiak a odhodlané dievča Polly.

Dostupnosť: Nedostupné

- +
7,92 €
Bežná cena: 9,90 € S nami ušetríte 20%

Detaily

ZVIERATÁ ZACHRÁNILI KESTERA JAYNESA. ZACHRÁNI TERAZ ON ICH? Dvanásťročný Kester Jaynes žije vo svete, v ktorom vyhynuli všetky zvieratá. Niekedy sa mu zdá, že mŕtvy je už aj on. Keď v akadémii pre problémové deti narazí na kŕdeľ hovoriacich holubov a na rozkazovačného švába, pomyslí si, že sa naozaj zbláznil. Zvieratá mu však čosi prezradia... Holuby ho odnesú do divočiny s poslednými živočíchmi, ktoré prežili. Jeho pomoc totiž potrebuje múdry jeleň. Spoločne sa vydajú na dlhú cestu, na ktorej ich sprevádza nadšené vĺča, rozmaznaná výstavná mačka, tancujúci myšiak a odhodlané dievča Polly.

Ďalšie informácie

Autor Torday Piers
Vydavateľ FORTUNA LIBRI a.s
Rok vydania 2013
Jazyk slovenský
Počet strán 320
ISBN 978-80-8142-094-8
EAN 9788081420948
  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 
Hodnotenie
Copyright 2013 - 2018 © iPark | Internetový obchod | Všetky práva vyhradené