0Item(s)

Tvoj košík je prázdny ako nepopísaná strana.

Product was successfully added to your shopping cart.

Pedagogický diár pre ZŠ a SŠ 2017/2018

Kolektív autorov
Dr. Josef Raabe Slovensko, s.r.o.

Krátky popis

Každodenná praktická pomôcka v pracovnom a osobnom živote pedagóga. Nezáleží na tom, či učíte na základnej, základnej umeleckej, strednej škole, alebo na gymnáziu. Obsah a štruktúra Pedagogického diára 2017/2018 je prispôsobená potrebám pedagógov základných aj stredných škôl.

V diári nájdete:
týždenný diár,termíny školských prázdnin, štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja,klasifikačné záznamy,evidenciu náhradného voľna, porád a dôležitých oznamov,najdôležitejšie zákony z oblasti školstva,stupnice platových taríf pre pedagogických a odborných zamestnancov,metodické pokyny na hodnotenie a klasifikáciu žiakov,priestor pre vaše poznámky a kontakty.

Dostupnosť: Nedostupné

- +
4,48 €
Bežná cena: 5,60 € S nami ušetríte 20%

Detaily

Každodenná praktická pomôcka v pracovnom a osobnom živote pedagóga. Nezáleží na tom, či učíte na základnej, základnej umeleckej, strednej škole, alebo na gymnáziu. Obsah a štruktúra Pedagogického diára 2017/2018 je prispôsobená potrebám pedagógov základných aj stredných škôl. V diári nájdete: týždenný diár,termíny školských prázdnin, štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja,klasifikačné záznamy,evidenciu náhradného voľna, porád a dôležitých oznamov,najdôležitejšie zákony z oblasti školstva,stupnice platových taríf pre pedagogických a odborných zamestnancov,metodické pokyny na hodnotenie a klasifikáciu žiakov,priestor pre vaše poznámky a kontakty.

Ďalšie informácie

Autor Kolektív autorov
Vydavateľ Dr. Josef Raabe Slovensko, s.r.o.
Rok vydania 2017
Jazyk slovenský
Počet strán 184
ISBN Nie
EAN 8595637001497
  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 
Hodnotenie
Copyright 2013 - 2018 © iPark | Internetový obchod | Všetky práva vyhradené