0Item(s)

Tvoj košík je prázdny ako nepopísaná strana.

Product was successfully added to your shopping cart.

Návod na prežitie pre ženu

Bukovský Igor
AKV - Ambulancia klinickej výživy, s.r.o

Krátky popis

Dr. Igor Bukovský napísal a vydáva dlhoočakávaný „Návod na prežitie pre ženu“. Aj v tejto knihe, ktorá má ako prvá kniha slovenského autora multimediálny charakter, ide hlavne o zdravie, pretože s ním sú všetky krásne maličkosti sveta ešte krajšie a vzácnejšie. Vtipne, ale pokorne a s úctou k zdravému rozumu vás inšpiruje k pozitívnym životným zmenám.
Z úvodu ku knihe:
„Staráme sa o svoje zdravie preto, lebo je to lepšie a prirodzenejšie – robia tak múdri ľudia, ktorí poznajú hodnotu zdravia. Z času na čas však dostávame životnú lekciu z ťažkej pravdy, že hoci urobíme (z nášho pohľadu) všetko správne a dobre, nestane sa to, čo sme si želali... Nie, život nie je strelnica, na ktorej si každý za svoje skutky (alebo peniaze) môže vystreliť toho najväčšieho maca.
Každý deň skúšam žiť dobrý život a byť dobrým človekom. Padám a vstávam. Všetci padáme, no vstávajú iba niektorí. Pridáte sa? Nech sa totiž vonku deje čokoľvek, telo, srdce a duša sa nemusia s veľkým potešením váľať v blate.“
Charakteristika knihy
? Reprezentatívna kniha na denné čítanie – skvelý darček pre každú ženu
? Špeciálne určená ženám (hoci nielen im) vekovej kategórie 20 – 70 rokov.
? Stručné a prehľadné členenie:
? 1. časť knihy „Vaše telo“ obsahuje tieto kapitoly: ? Koža ? Nechty ? Vlasy ? Zuby ? Kosti ? Kĺby ? Krv ? Obličky ? Prsia ? Pohlavné orgány ? Tehotenstvo ? Neplodnosť ? Menopauza ? Srdce ? Mozog ? Štítna žľaza ? Tráviaci systém ? Celiakia ? Rakovina ? Dekády ženy
? 2. časť knihy „Váš deň“ obsahuje tieto kapitoly: ? Raňajky ? Metabolizmus ? Glykemický index ? Cukor a umelé sladidlá ? Čokoláda ? Psychogénne jedenie ? Sedavé zamestnanie ? Zápcha ? Detoxikácia ? pH ? Protizápalová kúra ? Protikvasinková kúra ? Vitamin D ? Histamínová intolerancia ? Chronická únava ? PMS ? Predplesová kúra – rýchlo do šiat ? Alkohol ? Stravovanie pri dojčení ? Antikoncepcia ? Sexuálny život ? Spánok ? Duša
? Okrem informácií kniha obsahuje aj rozhovory s inými špecialistami aj známymi a zaujímavými ženami: ? Marína Kráľovičová ? Daniela Hantuchová ? Judita Puškáčová ? Zuzana Smatanová ? Adriana Poláková
? Rozšírený obsah: pomocou priameho prístupu (QR kódy) sa čitateľky dostanú k rozšírenému multimediálnemu obsahu knihy – obrázky, animácie, videá
? Skvelá hudba: 42 pesničiek, ktoré ste ešte možno nepočuli, ale určite stoja za to, vybral a okomentoval autor knihy – môžete si ich vypočuť pomocou priameho prístupu cez QR kódy (alebo stránku www.akv.sk)
Prednosti knihy
? Ľahké, pútavé a vtipné čítanie: text je prehľadne štrukturovaný a informácie sú podávané formou rozhovoru s čitateľom.
? Aktuálne a nové informácie: kniha používa informácie aj z roku 2013.
? Multimediálny charakter – kniha využíva nové formy prístupu k rozšírenému obsahu.
? Domáci autor – slovenské reálie: na rozdiel od podobných kníh, ktoré sú prekladom zahraničných diel, reálie tejto knihy vychádzajú zo slovenských pomerov.
? Názorné, praktické a zrozumiteľné informácie: obrázky, grafy a tabuľky, ktoré si budete dlho pamätať ?

Dostupnosť: do 5 dní Osobný odber ZADARMO v Bratislave!

- +
19,92 €
Bežná cena: 24,90 € S nami ušetríte 20%

Detaily

Dr. Igor Bukovský napísal a vydáva dlhoočakávaný „Návod na prežitie pre ženu“. Aj v tejto knihe, ktorá má ako prvá kniha slovenského autora multimediálny charakter, ide hlavne o zdravie, pretože s ním sú všetky krásne maličkosti sveta ešte krajšie a vzácnejšie. Vtipne, ale pokorne a s úctou k zdravému rozumu vás inšpiruje k pozitívnym životným zmenám. Z úvodu ku knihe: „Staráme sa o svoje zdravie preto, lebo je to lepšie a prirodzenejšie – robia tak múdri ľudia, ktorí poznajú hodnotu zdravia. Z času na čas však dostávame životnú lekciu z ťažkej pravdy, že hoci urobíme (z nášho pohľadu) všetko správne a dobre, nestane sa to, čo sme si želali... Nie, život nie je strelnica, na ktorej si každý za svoje skutky (alebo peniaze) môže vystreliť toho najväčšieho maca. Každý deň skúšam žiť dobrý život a byť dobrým človekom. Padám a vstávam. Všetci padáme, no vstávajú iba niektorí. Pridáte sa? Nech sa totiž vonku deje čokoľvek, telo, srdce a duša sa nemusia s veľkým potešením váľať v blate.“ Charakteristika knihy ? Reprezentatívna kniha na denné čítanie – skvelý darček pre každú ženu ? Špeciálne určená ženám (hoci nielen im) vekovej kategórie 20 – 70 rokov. ? Stručné a prehľadné členenie: ? 1. časť knihy „Vaše telo“ obsahuje tieto kapitoly: ? Koža ? Nechty ? Vlasy ? Zuby ? Kosti ? Kĺby ? Krv ? Obličky ? Prsia ? Pohlavné orgány ? Tehotenstvo ? Neplodnosť ? Menopauza ? Srdce ? Mozog ? Štítna žľaza ? Tráviaci systém ? Celiakia ? Rakovina ? Dekády ženy ? 2. časť knihy „Váš deň“ obsahuje tieto kapitoly: ? Raňajky ? Metabolizmus ? Glykemický index ? Cukor a umelé sladidlá ? Čokoláda ? Psychogénne jedenie ? Sedavé zamestnanie ? Zápcha ? Detoxikácia ? pH ? Protizápalová kúra ? Protikvasinková kúra ? Vitamin D ? Histamínová intolerancia ? Chronická únava ? PMS ? Predplesová kúra – rýchlo do šiat ? Alkohol ? Stravovanie pri dojčení ? Antikoncepcia ? Sexuálny život ? Spánok ? Duša ? Okrem informácií kniha obsahuje aj rozhovory s inými špecialistami aj známymi a zaujímavými ženami: ? Marína Kráľovičová ? Daniela Hantuchová ? Judita Puškáčová ? Zuzana Smatanová ? Adriana Poláková ? Rozšírený obsah: pomocou priameho prístupu (QR kódy) sa čitateľky dostanú k rozšírenému multimediálnemu obsahu knihy – obrázky, animácie, videá ? Skvelá hudba: 42 pesničiek, ktoré ste ešte možno nepočuli, ale určite stoja za to, vybral a okomentoval autor knihy – môžete si ich vypočuť pomocou priameho prístupu cez QR kódy (alebo stránku www.akv.sk) Prednosti knihy ? Ľahké, pútavé a vtipné čítanie: text je prehľadne štrukturovaný a informácie sú podávané formou rozhovoru s čitateľom. ? Aktuálne a nové informácie: kniha používa informácie aj z roku 2013. ? Multimediálny charakter – kniha využíva nové formy prístupu k rozšírenému obsahu. ? Domáci autor – slovenské reálie: na rozdiel od podobných kníh, ktoré sú prekladom zahraničných diel, reálie tejto knihy vychádzajú zo slovenských pomerov. ? Názorné, praktické a zrozumiteľné informácie: obrázky, grafy a tabuľky, ktoré si budete dlho pamätať ?

Ďalšie informácie

Autor Bukovský Igor
Vydavateľ AKV - Ambulancia klinickej výživy, s.r.o
Rok vydania 2013
Jazyk slovenský
Počet strán 344
ISBN 978-80-970230-9-6
EAN 9788097023096
 1. Hosť
  3.10.2017
  Kniha, tak ako vsetky ostatne knihy Dr. Bukovskeho…
  Hodnotenie

  Kniha, tak ako vsetky ostatne knihy Dr. Bukovskeho je napisana zrozumitelne pre kazdeho, s vtipom a sarmom typickym pre autora :) Je plna rad, odporucani, milo doplnena odkazmi na prijemnu hudbu, rozhovormi so znamymi osobnostami a verim ze kazda zena si v nej najde kapitolu, ktora ju zaujme.Je úžasná, ale nedá sa to absorbovať naraz, je tam veľa rád, ktoré sú pre ženy "dennodenné". Takže budem sa k nej pravidelne vracať!! :)

 2. Hosť
  3.10.2017
  Perfektná kniha s množstvom užitočných informácií.…
  Hodnotenie

  Perfektná kniha s množstvom užitočných informácií. Odporúčam každému, komu čo i len trošku záleží na vlastnom zdraví alebo na zdraví svojich blízkych. Takisto odporúčam aj návod na prežitie pre muža a Návod na prežitie pre bejby, myslím si že tieto tri knihy by nemali chýbať v žiadnej rodine.

 3. Hosť
  3.10.2017
  Výborná kniha, ktorá by nemala chýbať v žiadnej ro…
  Hodnotenie

  Výborná kniha, ktorá by nemala chýbať v žiadnej rodine. Množstvo informácii, dobrých rád a hlavne, písané nenásilne s humorom
  jemu vlastným

 4. Hosť
  3.10.2017
  kúpil som ju manželke a teším sa, až sa do nej zah…
  Hodnotenie

  kúpil som ju manželke a teším sa, až sa do nej zahryzne...tak, ako ja do "návodu pre muža".

 5. Hosť
  3.10.2017
  Keby som nosila klobúk,tak si ho zložím a hlboko s…
  Hodnotenie

  Keby som nosila klobúk,tak si ho zložím a hlboko sa pokloním pánovi MUDr. Bukovskému,ktorý našiel spôsob a cestu do vnímania tisíckam žien i mužov.Patrí mu vrelá vďaka a každému čo i len trochu pragmaticky zmýšlajúcemu tvorovi jeho knihy doporučujem- každý sa tam nájde.

 6. Hosť
  3.10.2017
  Veľká vďaka p. Bukovskému. Úžasná kniha. Odporúčam…
  Hodnotenie

  Veľká vďaka p. Bukovskému. Úžasná kniha. Odporúčam každej žene, ktorá sa stará o seba a zaujíma ju zdravý životný štýl.
  Veľmi dobrý darček pre kamarátky a pre mamičky.

 7. Hosť
  3.10.2017
  Návod na prežitie pre ženu
  Hodnotenie

 8. Hosť
  3.10.2017
  Je to kniha plná úžasných informácií, ktoré Vám le…
  Hodnotenie

  Je to kniha plná úžasných informácií, ktoré Vám len tak hocikto nepovie. Vďaka pán MUDr. Bukovský. Nielen táto kniha, ale aj ostatné knihy od MUDr. Bukovského sú veľmi zaujímavé a spôsob podania i príhovoru ku čitateľkám, no je to výborné. Odporúčam každému nielen do tejto, ale aj ostatných kníh nahliadnuť a získať skutočne pravdivé informácie.

 9. Hosť
  3.10.2017
  Návod na prežitie pre ženu
  Hodnotenie

 10. Hosť
  3.10.2017
  Návod na prežitie pre ženu
  Hodnotenie

 11. Hosť
  3.10.2017
  Perfektná,z každého rožku trošku... vždy v období,…
  Hodnotenie

  Perfektná,z každého rožku trošku... vždy v období,ktoré je aktuálne-odpovede na všetky otázky...

 12. Hosť
  3.10.2017
  Návod na prežitie pre ženu
  Hodnotenie

 13. Hosť
  3.10.2017
  Návod na prežitie pre ženu
  Hodnotenie

 14. Hosť
  3.10.2017
  Návod na prežitie pre ženu
  Hodnotenie

 15. Hosť
  3.10.2017
  Cakali sme dlho, ale predsa sme sa dockali aj vyda…
  Hodnotenie

  Cakali sme dlho, ale predsa sme sa dockali aj vydania pre nas, zeny! Super knizka plna zaujimavych informacii, na Vianoce idealna ako darcek pre mamu, svokru, sestru a tiez aj pre seba :)

 16. Hosť
  3.10.2017
  Cakali sme dlho, ale predsa sme sa dockali aj vyda…
  Hodnotenie

  Cakali sme dlho, ale predsa sme sa dockali aj vydania pre nas, zeny! Super knizka plna zaujimavych informacii, na Vianoce idealna ako darcek pre mamu, svokru, sestru a tiez aj pre seba :)

 17. Hosť
  3.10.2017
  Návod na prežitie pre ženu
  Hodnotenie

 18. Hosť
  3.10.2017
  Musim vam mile damy odporucit aj Navod na prezitie…
  Hodnotenie

  Musim vam mile damy odporucit aj Navod na prezitie pre muza ak ho este nemate. Pre Vasich partnerov tam najdete mnozstvo zaujimavosti a rad, ktore nemusia zaujimat len jeho ale urcite budu zaujimat aj vas. A konecne mam aj Navod na prezitie pre zeny. :))

 19. Hosť
  3.10.2017
  Konečne sa pán Bukovský rozhodol napísať aj knihu …
  Hodnotenie

  Konečne sa pán Bukovský rozhodol napísať aj knihu pre ženy :D Veľmi sa mi páči ako je rozdelená na dve časti, v jednej si presne nájdem všetko o tele a v druhej nájdem to, ako by mal vyzerať môj deň . Je super, že sa tam dozviem veľa o rôznych chorobách a rôznych detoxikačných kúrach. Zaujímavé je sa dozvedieť, že to čo ste si doteraz mysleli, že je správne a zdravé a malo by vám to pomôcť, je naopak úplne nezdravé a škodí. Odporúúúčam každej žene, ktorá si váži svoje zdravie a chcela by pre seba niečo urobiť :D

 20. Hosť
  3.10.2017
  Návod na prežitie pre ženu
  Hodnotenie

 21. Hosť
  3.10.2017
  Návod na prežitie pre ženu
  Hodnotenie

 22. Hosť
  3.10.2017
  Návod na prežitie pre ženu
  Hodnotenie

 23. Hosť
  3.10.2017
  Na túto knihu som čakala roky!!!! :D :D :D Veľmi d…
  Hodnotenie

  Na túto knihu som čakala roky!!!! :D :D :D Veľmi dlho dlho dlho ju písal :)

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 
Hodnotenie
Copyright 2013 - 2018 © iPark | Internetový obchod | Všetky práva vyhradené