Kniha majstra Ša Č-Kanga jednoducho očarí každého laika, ktorý sa po prvýkrát stretne s čínskou medicínou a mantrami.  Snúbi sa v nej hlboká múdrosť a vedomosti tisícročnej východnej tradície s podrobným návodom na samoliečbu. Navyše je v nej množstvo účinných cvičení a mantier, ku ktorým mala kedysi prístup len hŕstka vyvolených.

 

„Doktor Ša sprostredkúva tajné techniky a hlboké pochopenie podstaty vecí, ktoré boli v minulosti prístupné len niekoľkým vyvoleným,“ tvrdí Dr. John Gray, autor knihy Muži sú z Marsu, ženy z Venuše. „Jednoducho a zrozumiteľne sa s nami delí o to, čo viac ako tridsať rokov nadobúdal ťažkou prácou a cvičením. K týmto cenným informáciám by sme sa inak nedostali.“

 

Doktor a majster Ša C´-Kang je duchovný vodca, renomovaný majster-liečiteľ a zakladateľ Medicíny duše, mysle a tela. Vyštudoval konvenčnú medicínu v Číne a tradičnú čínsku medicínu v Číne a Kanade. Je veľmajstrom mnohých starovekých

cvičení, vrátane taiči, cchi-kung, kung-fu, feng šuej a I-ting. 
Je takisto odborníkom v oblasti vedy o uzdravovaní buniek, ktorá je v súčasnosti

v Cíne veľmi populárna.

V roku 2006 ho za jeho humanitárne aktivity ocenili prestížnou pamätnou cenou Martina Luthera Kinga Jr. V júli 2010 začala verejnoprávna televízia v USA vysielať

jeho program Sila duše.

 

Každý z nás túži po duševnej vyrovnanosti a fyzickom zdraví, ktoré sú základom šťastného života. Na mieste je otázka, či šťastný život vôbec existuje? 
Pozorný čitateľ  však v knihe Zázraky uzdravujúce dušu nájde odpoveď  na mnohé otázky, lebo sa v nej spája staroveké a nové posvätné učenie, poznanie a praktické metódy samoliečby na uzdravenie duchovného a fyzického tela. Spolu s autorom dokáže každý robiť zázraky uzdravujúce dušu a zmeniť celý svoj život.

 

„Praktické a užitočné informácie a metódy, ako využiť prirodzené schopnosti tela v liečebnom procese – obdivuhodný prínos.“

Dr. Wayne Dyer, autor knihy Každý problém má duchovné riešenie

 

Autor sa jedenásťkrát ocitol na zozname bestsellerov The New York Times, štyrikrát na prvom mieste.

V knihe Zázraky uzdravujúce dušu predstavuje majster Ša po prvý raz kaligrafie Ling Kuang Pôvodcu (Svetla duše), ktoré sú najvyšším posvätným spôsobom uzdravovania.
Tieto kaligrafie sú nositeľkami podstaty, energie a duše Pôvodcu a majú schopnosť pretvárať podstatu, energiu a dušu duchovného, psychického, emocionálneho a fyzického tela.

 

Zázraky uzdravujúce dušu od doktora Šaa ľudí učia a dávajú im moc tvoriť takéto zázraky. Čitatelia sa zoznámia s posvätným učením a osvoja si aplikáciu jeho praktických metód.