Instagramové profily, ktoré odporúčame sledovať - www.ipark.sk

Ak ste na Instagrame, určite aj vy máte svoje obľúbené profily, ktoré sa vám páčia a inšpirujú vás svojim obsahom. Aj my tie svoje máme a rozhodli sme sa, že vám ich predstavíme takouto formou. Ak chcete svoju nástenku obohatiť o pár zaujímavých účtov, čítajte a scrollujte nižšie.#1 @matine.knihy
Začíname našou blogerkou a obrovskou knihomilovníčkou (rozumej knihovertkou) Maťou, ktorá svoju lásku ku knihám, písmenám a čítaniu rozvíja aj štúdiom editorstva. Maťa nás zaujala svojimi výstižnými príspevkami, ktoré nie raz, aj nás prinútili siahnuť po tej či onej knihe (aj to bol hlavný dôvod, prečo sme ju oslovili so spoluprácou na našom blogu).

Knihovertka Martina @matine.knihy

 #2 @danysbooks
Druhý profil, ktorý sme si doslovala zamilovali patrí 22 ročnej vášnivej čitateľke a budúcej spisovateľke Dany z Košíc. Pozrite si jej nástenku a určite pochopíte, že tejto slečne nedať ❤️ je nemožné!

Knihovertka Dany @danysbooks

#3 @knihajemojalaska_petah.468
O Peťkinom profile vieme s určitosťou povedať, že patrí k prvým, ktoré sme začali sledovať. Peťkina nástenka je krásne v symbióze s jej profilom – kniha je jej láska. Je super vidieť, keď aj žena/matka/manželka si môže vždy nájsť trošku času na svoju druhú lásku...a dokonca mať aj blog. Veľmi oceňujeme a chválime.

Knihovertka Petra @knihajemojalaska_petah.468

#4 @anduskag
Tulipány, maškrty, posteľ, deka, teplé ponožky, šálka kávy/čaju. Nie, nie... nie sme generátor náhodných slov, ale to sú presne tie veci, ktoré dokonalo dotvárajú knižný instagram tejto kočky Andrejky...a nám sa to veľmi páči. 

Knihovertka Andrea @anduskag

#5 @tomaw.p
Je pravda, že 99 % našej nástenky patrí nežnejšiemu pohlaviu, preto by sme si neodpustili, keby sme vám na záver do pozornosti nedali aj profil tohto mladého chalana. Už sme si ako tak zvykli, že knihovert(ka)mi sú hlavne dievčatá a ženy, a tak sme veľmi radi, že sme si všimli aj Tomáša, ktorý v blízkej budúcnosti prispeje na náš blog recenziou.
Knihovert Tomáš @tomaw.p

Týchto 5 účtov je len veľmi malý zlomok, pretože profilov, ktoré sa nám páčia je oooooveľa viac ;)  Ak máte záujem, do budúcna môžeme z tohto článku urobiť sériu článkov. Dajte nám vedieť do komentárov a tiež budeme radi, ak nám napíšete vaše najobľúbenejšie profily.