“Vidím svet nie taký, aký je, ale taký, aký by mohol byť.” - to je hlavná myšlienka stránky Som Idealista, ktorá si v posledných mesiacoch získala nielen like-y, ale aj srdcia vyše 80 000 ľudí na facebooku.

Citáty, ktoré šíria na obrázkoch, sú veľmi jednoduché, no zasiahnu vás priamo do srdca a snáď každý jeden človek si pomyslí “toto je TAK presné!”

 

Ako napísal jeden fanúšik: Väčšinou vidíme len to, čo je na ľuďoch odlišné. Ale táto stránka vyjadruje všetko to, v čom sme my ľudia rovnakí, čo nás spája.

 

Stránka sa začala rozbiehať len v decembri tohto roku a už teraz, koncom apríla, sa teší obrovskému počtu (takmer 84 tisíc) fanúšikov. Týždenne jej obrázky vidí v priemere až 1 milión ľudí.

 

Fanúšikovia začali chcieť viac ako len príspevky.

 

 

Som idealista

                  Od fanúšičky Paťky :)

 

Niet divu, že vo februári prišla ponuka od firmy I Can Academy vydať v spolupráci s Idealistom knihu citátov. Celá príprava aj predaj knihy prebehli hladko a rýchlo a v pribehu prvého týždňa bol prvý náklad 1000 kusov fuč.

 

“Pre veľký úspech sme sa rozhodli zorganizovať aj krst knihy, a to netradičným spôsobom. Budeme krstiť facebookovými like-mi” tvrdí administrátorka stránky, Ivet Tomášková.

Krst knihy Som Idealista, ktorá je síce malá, no o to koncetrovanejšia, prebehne na festivale osobného rozvoja s názvom NA 100% už tento víkend v Košiciach. Na tejto akcii vystúpia so svojimi prednáškami napríklad aj Richard Sulík alebo Jozef Banáš.

 

Ak chcete byť priamo pri krste, určite si zarezervujte svoje miesto na festivale NA 100%, prípadne sledujte krst vyselaný naživo na stránke Som Idealista na facebooku.

 

Som idealista

                 Od fanúšičky Dominiky :)