Možno ani vy nemáte optimálnu hmotnosť a nedarí sa vám schudnúť, však? A stáva sa, že zhodené kilá vždy priberiete naspäť? Hmm, predpokladáme, že vás sklamali všetky diéty a rôzne „zázraky“ na chudnutie, že?

Ak ste pri predchádzajúcich vetách prikyvovali, nová kniha Štíhla bez hladovania je určená práve vám. Dozviete sa v nej, ako dospieť k vysnívanej hmotnosti natrvalo a bez hladovania. V knihe nájdete množstvo rád a tipov, ale predovšetkým vyše 170 chutných a rýchlych receptov, pomocou ktorých sa zbavíte nadbytočných kíl a udržíte si štíhlu líniu bez toho, aby ste sa museli zrieknuť potešenia z dobrého jedla a trápiť sa diétou.

 

Pretože najlepšia diéta je tá, ktorú nedržíte!

Autorka Jarmila Mandžuková je uznávaná česká spisovateľka,  autorka vyše 90 kníh o zdravom stravovaní a správnom životnom štýle, kuchárskych a motivačných kníh.

 „Nepredkladám vám nijaké pochybné triky ani sľuby, koľko presne zo svojej hmotnosti stratíte v určitom časovom období,“ tvrdí Jarmila Mandžuková. „Nenájdete tu ani nijaké návody na tyranské redukčné diéty. Ponúkam vám mnoho praktických rád, tipov, podnetov a rýchlych a odľahčených receptov, ktoré vám zaručia, že schudnete, a predovšetkým zostanete štíhli raz navždy.“

 

Zázračné prípravky na chudnutie

Rôzne čaje, výťažky z rastlín, tabletky, mydlá, odtučňovacie pásy a pod. Poznáte to?

Bolo by zaujímavé spoznať človeka, ktorý neobmedzene konzumuje jedlo a neholduje pohybu, no napriek tomu idú u neho kilogramy dolu ako po masle.

Mnoho ľudí, ktorí vyskúšali nejaký zo zázračných prostriedkov na chudnutie, sa popálilo. Tento obchod, ako sa zdá, skôr vylepšuje niečie bankové kontá než naše zdravie a náš vzhľad. Ale ako vidno, bombastická reklama v televízii a v ďalších médiách robí svoje. Žiaľ, na ľudskej hlúposti a pohodlnosti sa dá i v súčasnosti veľmi slušne zarobiť.

Uvedomte si už konečne tvrdú realitu, že cieľom reklamy na zázračné produkty na chudnutie je zisk z predaja, nie starostlivosť o vaše zdravie. Preto už konečne prestaňte veriť týmto údajne dokonalým a falošne vychvaľovaným prostriedkom.

V tejto súvislosti treba zdôrazniť, že povolenie hlavného hygienika či registrácia na ministerstve zdravotníctva, uvádzané na etikete prostriedku na chudnutie, nemá nič spoločné so sľubovanou účinnosťou. Iba dokladuje, že dotyčná látka je zdravotne neškodná.

Viac než na rôzne diéty či na to, aký ďalší zázračný prostriedok na chudnutie si kúpite, myslite na to, ako zvýšiť výdaj svojej energie (pohyb všetkého druhu) počas dňa.

 

Štíhla bez hladovania - Najlepšia diéta je tá, ktorú nedržíte