Cvičenie je založené na inovatívnej metóde vysokointenzívneho intervalového tréningu, pri ktorom nepotrebujete drahé prístroje ani permanentku do fitnescentra. Ako vraví Zuzka: „Venujte mi 15 minút denne a ja vám dám pevné telo.“

V knihe Fit za 15 minút denne nájdete:
– 30-dňový tréningový plán zameraný na schudnutie a posilnenie svalov 
– Presné opisy cvikov krok za krokom doplnené fotografiami, aby ste ich dokonale zvládli
– Stravovací plán s receptami na chutné a zdravé jedlá
– Základné rady a inšpiratívne podnety od ženy, ktorá prešla dlhú cestu, aby sa stala ženskou tvárou fitnes

 Pätnásťminútový limit sa v  knihe vzťahuje na všetko. Všetci chcú dnes informácie získať rýchlo a okamžite. 

Tweety nemôžu mať viac než 140 znakov. 
Videá na Vine nesmú prekonať dĺžku 6 a pol sekundy. 
Snapchaty zmiznú hneď, ako ich niekto zobrazí. 

 „Kniha Fit za 15 minút denne je postavená na rovnakom princípe ako moje videá,“ vysvetľuje Zuzka Lightová. „Nájdete v nej 30-dňový cvičebný a stravovací plán. Môžete ho dodržiavať po častiach, ktoré sa dajú prečítať a odcvičiť za 15 minút, podobne ako moje YouTube tréningy. V tomto zmysle kniha moje video tréningy opakuje, ale je tu jeden rozdiel. Každé 15-minútové tréningové video je samostatná, no v konečnom dôsledku nekompletná fitnes jednotka.“

Zatiaľ čo YouTube videá sú individuálnym tréningom bez uceleného konceptu, kniha Fit za 15 minút je kompletným programom zahŕňajúcim aj výživu. Sú tu tréningy, recepty a motivačné rady na vytvorenie plánu od začiatku do konca, pomocou ktorého dosiahnete úžasné výsledky.

 

Zuzka Lightová patrí k najinšpiratívnejším fitnes trénerkám servera YouTube, kde má stovky miliónov fanúšikov. Je spoluzakladateľkou stránky Bodybuilding.com a zakladateľkou portálu ZuzkaLight.com. Vďaka príjemnej povahe, štýlu a hlasu sa stala jednou z najväčších autorít v oblasti fitnes a zdravia. Narodila sa v Prahe a žije v Los Angeles.

 Jeff O’Connell je šéfredaktorom portálu Bodybuilding.com, najväčšieho online magazínu o zdraví a fitnes. Predtým pôsobil ako šéfredaktor časopisu Muscle & Fitness a redaktor v Men’s Health.