V knihe Support ponúka príbeh a návody pre vybudovanie výnimočnej firmy a dosiahnutie úspechu, aj keď robíte jednu chybu za druhou. „Vždy som veľmi rád zdieľal svoje skúsenosti a mudroval,“ vysvetľuje Michal Truban. „Či už prostredníctvom blogov, prednášok alebo priamo mentorovaním. Posledný rok som intenzívne pracoval, aby to bolo všetko pekne pokope v knihe.“

 Kniha Support obsahuje 3 časti a 3 vrstvy plné jeho chýb a poučení. 

Prvá časť opisuje ako začínali s Websupportom. Druhá, ako sa stali jednotkou na trhu. Tretia časť je o zahraničnej expanzii, prežití problémov spôsobených rastom  a o odovzdaní firmy.

 „Produkt je klobáska a marketing je horčica. Keď nemáte klobásku, ľudia budú z čistej horčice vracať. Na druhej strane, keď máte akokoľvek dobrú klobásku, ale nebudete k nej dávať horčicu, bude tomu stále niečo chýbať,“ píše autor v knihe Support. Prečítajte si viac v článku Michal Truban: Ako vybudovať úspešný biznis?

 Okrem príbehu kniha obsahuje  mudrovačky, ako to nazýva Michal, čiže návody. Tie odpovedajú na otázky, ktoré má každý  podnikateľ. Po ich prečítaní posuniete svoje podnikanie a život na nový level.

 21 konkrétnych návodov ako sa to má robiť

Ako začať a ako napísať biznisplán
Ako poraziť konkurenciu a stať sa jednotkou
Ako získať investora a ako investovať
Ako kupovať a predávať firmy
Ako zvýšiť hodnotu svojej firmy
Ako sa presadiť v zahraničí
Ako nájsť za seba nástupcu alebo ako nájsť spoluzakladateľa
Ako prijímať, riadiť, motivovať a vyhadzovať ľudí
Ako robiť efektívny marketing, aby ste rástli
Ako prežiť podnikanie a nezabiť sa pritom
Ako nebyť limitom vlastného úspechu
A ako ísť na dôchodok v tridsiatke a užívať si