Dievča v ľade Kniha

Jej pootvorené pery akoby sa chystali prehovoriť.
 
Jej mŕtve telo zamrznuté v ľade…
A nie je jediná.
 

Potom, čo je v parku v južnom Londýne pod vrstvou ľadu nájdené telo mladej ženy, na miesto prichádza detektív šéfinšpektor Erika Fosterová. Obeť, krásna dievčina z mocnej a bohatej rodiny, mala podľa všetkého dokonalý život. 

Keď Erika začne pátrať hlbšie, vynoria sa súvislosti medzi jej vraždou a smrťou troch prostitútok, ktoré niekto uškrtil, zviazal im ruky a hodil do vodných plôch po Londýne.

Aká je spojitosť medzi dcérou vplyvného lobistu, ktorý si myslí, že môže ovplyvňovať aj vyšetrovanie, a mŕtvymi imigrantkami? Aké temné tajomstvo dievča v ľade skrývalo?

Čím viac sa Erika približuje k odhaleniu pravdy, tým viac sa vrah blíži k Erike. Posledný prípad detektíva šéfinšpektora Fosterovej skončil katastrofou a smrťou piatich policajtov vrátane jej manžela. Erikina kariéra visí na vlásku, musí bojovať s vlastnými démonmi aj s vrahom, ktorý je hroznejší než ktokoľvek, komu dosiaľ čelila. Dolapí ho skôr, než udrie znovu?

Ohlasy čitateľov na knihu Dievča v ľade:

„Dievča v ľade je presne ten typ knihy, ktorú neodložíte, dokiaľ nedočítate poslednú stránku.“

*

„Napínavý a strhujúci thriller, s dokonale vykreslenými postavami a prekvapivým koncom. Okamžite potrebujem druhý diel!“

*

„Fascinujúci thriller s veľmi sympatickou vyšetrovateľkou. Jednoducho perfektné.“