0Item(s)

Tvoj košík je prázdny ako nepopísaná strana.

Product was successfully added to your shopping cart.
Nastaviť vzostupne

Celkovo 1 položiek 10 z 264

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Objavilo sa u nás len pred 3 rokmi, no i za tak krátky čas si už svojou tvorbou stihlo získať vela verných čitateľov. Vydavateľstvo Absynt na slovenský knižný trh prinieslo dovtedy “zabudnutý” žáner, reportážnu literatúru. 


Čítať viac
Kniha Útek z Auschwitzu, www.ipark.skRenomovaný autor súčasnosti Joel Rosenberg skombinoval výborné rozprávačské schopnosti a svoj rozsiahly výskum, aby vytvoril napínavý príbeh odohrávajúci sa v  období od Hitlerovho nástupu k moci až po oslobodenie tých, čo prežili árijské tábory smrti.

Čítať viac
Lekárnik z Auschwitzu, www.ipark.skŠokujúca publikácia, ktorá nám predstavuje jedného z hlavných lekárnikov pôsobiaceho v koncentračnom tábore Auschwitz, kde mal na starosti (aj) dávkovanie smrtiacej látky Cyklónu B – hlavná látka, ktorá usmrtila niekoľko tísíc ľudí v plynových komorách.

Čítať viac
Kniha Dvojčatá z ľadu, www.ipark.skSte pripravení na mysteriózny triler zasadený do gotickej atmosféry, pochmúrneho Škótskeho ostrova, kde hlavnými hrdinkami sú malé dvojčatá? O to viac, keď jedno z nich je mŕtve? Ste pripravení na zimomriavky a rozbúchané srdce?

Čítať viac
Kniha Vrania šestka, www.ipark.skMusím priznať, že po prečítaní knihy som sa chvíľami obviňovala, prečo som ju nečítala skôr. Túto knihu by som určite s kľudným svedomím odporučila všetkým milovníkom YA literatúry, fantasy ale aj skeptickým čitateľom, ktorý si dokážu v takomto príbehu prísť na svoje. Hodlám si tvrdiť, že nemožno nájsť čitateľa, ktorého by čo i len jedna udalosť alebo jedna postava nezaujala.

Čítať viac

Kniha Lekárnik z Auschwitzu, www.ipark.skPatrícia Posnerová patrí k tým, ktorí vzdávajú úctu mestám ako Dallas, pretože si pamätajú holokaust. V roku 2018 sa múzeum holokaustu v Dallase presunie do rozšíreného priestoru s rozlohou až 50.000 metrov štvorcových.

Čítať viac
K tejto knihe som sa dostala vďaka prečítaniu knihy Mengeleho dievča, kedže aj toto je pravdivý príbeh o zverstvách v sovietskych gulagoch, ktoré musela prežiť Věra Sosnarová. 

Čítať viac
kniha Žltá hviezda, www.ipark.skŽltá hviezda je príbehom malého židovského dievčatka, ktoré vyrastalo v poľskom meste Lodž na začiatku 2. svetovej vojny. Sylvia Perlmutterová sa po päťdesiatich rokoch rozhodla vypovedať o tom, čo zažila, keď bola ešte malým dievčatkom. 

Čítať viac
Vianoce: nádherné obdobie, ktoré väčšina z nás prežije v pokoji so svojou rodinou. Vianočné oplátky, med, kapustnica alebo šošovicová polievka, ryba a nekonečné debaty s tými, ktorých milujeme. To je to, na čo sa celý bežný rok tešíme.

Čítať viac
Introvert alebo knihovert? Kto sú vaši najbližší? Či je jeden alebo druhý, je tu vysoká pravdepodobnosť, že miluje knihy. Tie odjakživa patria k najobľúbenejším vianočným darčekom. Ten pocit, keď si pod stromčekom nájdete svoju obľúbenú knihu (alebo ešte lepšie knihy), je na nezaplatenie. Poďte teda spolu s nami zistiť, akými črtami sa vyznačuje knihovert. :)

Čítať viac
Nastaviť vzostupne

Celkovo 1 položiek 10 z 264

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Copyright 2013 - 2018 © iPark | Internetový obchod | Všetky práva vyhradené