0Item(s)

Tvoj košík je prázdny ako nepopísaná strana.

Product was successfully added to your shopping cart.
Nastaviť vzostupne

Celkovo 1 položiek 10 z 274

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Chcela byť dobrou basketbalistkou, snívala, že bude kuchárkou a bude mať vlastnú reštauráciu. A chcela písať. Niečo sa jej splnilo, niečo nie. Basketbalu sa musela po zranení vzdať, kuchárči len doma a reštauráciu nemá. Zato však riadi hotel, píše a má aj vlastné vydavateľstvo.

Čítať viac
Prečítajte si “zákulisné” info, ktoré sú za vznikom knihy Milovanie s vanilkou. Ako nám sama Petra napísala “článok som napísala pre vás, sú v ňom nové, doteraz nikde nezverejnené informácie.”

Čítať viac
Pokračovanie dvojdielneho románu Boh plače potichu, som otvárala s veľkým nadšením a nedočkavosťou. Po jednotke, som jednoducho chcela vedieť, ako sa príbeh štyroch priateľov skončí. Aj keď to znamenalo, že po prečítaní, sa s týmito postavami, budem musieť rozlúčiť...

Čítať viac
Čo čítali knihoverti v marci? Nechajte sa inšpirovať našim výberom niekoľkých tipov z instagramu, kde je knihovertská komunita obrovská :) 

Čítať viac
Čo sa stane, keď zomrie trojdňové dieťa neonacistického manželského páru, pri ktorého záchrane bola prítomná aj juhoafričanka, ktorá mala vyložený zákaz dotýkať sa novorodenca od jeho rodičov?

Čítať viac
Dominik Dán nás vo svojej 25. knihe, ktorá nesie názov Cigaretka na dva ťahy, vezme späť do 90. rokov. Detektív Richard Krauz spolu so zvyškom tímu po niekoľkých mesiacoch ničnerobenia dostane nový prípad – vodiča dodávky, ktorého zastrelili a následne v dodávke upálili.Čítať viac
Kniha Stačí škrtnúť zápalkou - www.ipark.skHlavnými hrdinami tohto románu sú ženy. Každá pochádza z iného prostredia, má inú výchovu, vzdelanie, možno i iné životné hodnoty.

Čítať viac
Ak ste na Instagrame, určite aj vy máte svoje obľúbené profily, ktoré sa vám páčia a inšpirujú vás svojim obsahom. Aj my tie svoje máme a rozhodli sme sa, že vám ich predstavíme takouto formou. Ak chcete svoju nástenku obohatiť o pár zaujímavých účtov, čítajte a scrollujte nižšie.

Čítať viac
Kniha Boh plače potichu 1 - www.ipark.skÚprimný príbeh z reálneho života, ktorý vás dostane svojou jednoduchosťou a zároveň smutnými osudmi hrdinov. Stretávame sa so situáciami, ktoré vám tak trochu pripomenú aj ten váš život, pri niektorých situáciách, si zase zasnívate a niektoré vám vyčaria úsmev na tvári. Krásny príbeh o priateľstve, o problémoch s láskou a tragédiách, ktoré sa môžu stať každému z nás.

Čítať viac
Skutočný príbeh: Kľukatá cesta za šťastím - www.ipark.skRomán Kľukatá cesta za šťastím je skutočným príbehom Heather Harphamovej a jej rodiny. Osobne mám veľmi rada skutočné príbehy, radšej čítam o niečom, čo sa naozaj stalo, ako čítať nepodložené, fiktívne príbehy, aj keď je pravdou, že na čitateľa môžu pôsobiť mnohokrát presvedčivejšie. Heather sa rozhodla napísať túto knihu z odstupom dosť dlhého času – niečo vyše desaťročia. Pri písaní však vychádzala zo svojich osobných zápiskov z daného životného obdobia.

Čítať viac
Nastaviť vzostupne

Celkovo 1 položiek 10 z 274

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Copyright 2013 - 2018 © iPark | Internetový obchod | Všetky práva vyhradené