Product was successfully added to your shopping cart.
Nastaviť vzostupne

Celkovo 1 položiek 10 z 278

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Motivačná kniha od mladých pre mladých. Hneď na začiatok sa musím priznať, že do čítania tejto knihy som šla s takou, no nazvyme to miernou skepsou. 

Čítať viac
Prečo šťastný človek, s chuťou do života, plný elánu a energie, sa rozhodne skoncovať so životom? Záhadným rozhodnutím vás prevedie kniha "Bavilo ma žiť" od Abby Fabiaschiovej.

Čítať viac
Čo čítali knihoverti v apríli? Nechajte sa inšpirovať našim výberom niekoľkých tipov z instagramu, kde je knihovertská komunita obrovská :) Chceli by ste objaviť u nás aj vy? Označujte svoje fotky #somknihovert, sledujeme všetky fotky a za každé označenie ďakujeme.

Čítať viac
Meno John Green je v čitateľskom svete veľmi známe. Ide o autora young adult literatúry, preto aj kniha Všade samé korytnačky je určená pre túto cieľovú skupinku, čo však neznamená, že po nej nemôžu siahnuť aj starší čitatelia. Práve naopak, odporučila by som ju snáď všetkým. 

Čítať viac

Chcela byť dobrou basketbalistkou, snívala, že bude kuchárkou a bude mať vlastnú reštauráciu. A chcela písať. Niečo sa jej splnilo, niečo nie. Basketbalu sa musela po zranení vzdať, kuchárči len doma a reštauráciu nemá. Zato však riadi hotel, píše a má aj vlastné vydavateľstvo.

Čítať viac
Prečítajte si “zákulisné” info, ktoré sú za vznikom knihy Milovanie s vanilkou. Ako nám sama Petra napísala “článok som napísala pre vás, sú v ňom nové, doteraz nikde nezverejnené informácie.”

Čítať viac
Pokračovanie dvojdielneho románu Boh plače potichu, som otvárala s veľkým nadšením a nedočkavosťou. Po jednotke, som jednoducho chcela vedieť, ako sa príbeh štyroch priateľov skončí. Aj keď to znamenalo, že po prečítaní, sa s týmito postavami, budem musieť rozlúčiť...

Čítať viac
Čo čítali knihoverti v marci? Nechajte sa inšpirovať našim výberom niekoľkých tipov z instagramu, kde je knihovertská komunita obrovská :) 

Čítať viac
Čo sa stane, keď zomrie trojdňové dieťa neonacistického manželského páru, pri ktorého záchrane bola prítomná aj juhoafričanka, ktorá mala vyložený zákaz dotýkať sa novorodenca od jeho rodičov?

Čítať viac
Dominik Dán nás vo svojej 25. knihe, ktorá nesie názov Cigaretka na dva ťahy, vezme späť do 90. rokov. Detektív Richard Krauz spolu so zvyškom tímu po niekoľkých mesiacoch ničnerobenia dostane nový prípad – vodiča dodávky, ktorého zastrelili a následne v dodávke upálili.Čítať viac
Nastaviť vzostupne

Celkovo 1 položiek 10 z 278

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Copyright 2013 - 2018 © iPark | Internetový obchod | Všetky práva vyhradené