0Item(s)

Tvoj košík je prázdny ako nepopísaná strana.

Product was successfully added to your shopping cart.

Najedzte sa do štíhlosti 3

Antónia Mačingová
AntoniaLifestyle28, s.r.o.

Krátky popis


Sme výsledkom našich vlastných volieb, rozhodnutí, vzorcov a vnímania našich možností. To, ako momentálne vyzeráme, ako sa cítime a ako žijeme zodpovedá tomu, ako sme sa rozhodovali a čo sme doposiaľ volili. Ak dokážeme prijať zodpovednosť za tento stav, prestaneme sa vyhovárať na rodovú líniu a genetiku, na situáciu v našej či celosvetovej politike, ak začneme vedome vyberať čisté, čo najmenej priemyselne spracované potraviny a opätovne sa vrátime k zdravému mysleniu našich starých rodičov, verím, že je nádej na zlepšenie súčasného stavu. Či už u nás samotných, alebo celej spoločnosti. Len je potrebné mať vlastný názor vyplývajúci z vlastnej, pozitívnej skúsenosti a nenechať sa zatlačiť do kúta, ak sa nejakým spôsobom začneme odkláňať od bežných vzorcov chovania a návykov.Kým sa neoslobodíme od starých vzorcov a návykov, kým si neuvedomíme širokú paletu našich ďalších možností, ostaneme otrokmi a nie tým, kto dokáže dosiahnuť všetko po čom túži.Antónia Mačingová Nezabúdajme :Jedálniček a rady v tejto knihe sú rovnako prospešné ženám, ale aj mužom.V knihe okrem nového jedálnička a tipov na raňajky, desiaté a olovranty nájdete aj odpovede na vaše najčastejšie otázky týkajúce sa stravovania na dovolenkách či služobných cestách.„My dievčatá po tridsiatke „ - ako predísť problémom našich predchodkýň a ako postupne napraviť to, čo sme si roky nahonobili nesprávnymi voľbami.Nájdete tu aj kapitolu o olejoch, ich používaní v kuchyni či ako účinný a ekologicky čistý zdroj zdravej a žiarivej pokožky.Pre dámy, ktoré preferujú domáce cvičenie tu nájdete aj kapitolu o cvičení s fotografickou prezentáciou cvikov a cvičebného plánu.Nezabúdajme, prosím. Nededíme nadváhu a choroby. Dedíme len nesprávne návyky a myšlienkové vzorce, ktoré u nás spúšťajú podobné, devastačné programy, ako u našich predkov.


Dostupnosť: do 5 pracovných dní Využite aj osobný odber v Bratislave!

- +
9,10 €
Bežná cena: 13,00 € S nami ušetríte 30%

Detaily

Sme výsledkom našich vlastných volieb, rozhodnutí, vzorcov a vnímania našich možností. To, ako momentálne vyzeráme, ako sa cítime a ako žijeme zodpovedá tomu, ako sme sa rozhodovali a čo sme doposiaľ volili. Ak dokážeme prijať zodpovednosť za tento stav, prestaneme sa vyhovárať na rodovú líniu a genetiku, na situáciu v našej či celosvetovej politike, ak začneme vedome vyberať čisté, čo najmenej priemyselne spracované potraviny a opätovne sa vrátime k zdravému mysleniu našich starých rodičov, verím, že je nádej na zlepšenie súčasného stavu. Či už u nás samotných, alebo celej spoločnosti. Len je potrebné mať vlastný názor vyplývajúci z vlastnej, pozitívnej skúsenosti a nenechať sa zatlačiť do kúta, ak sa nejakým spôsobom začneme odkláňať od bežných vzorcov chovania a návykov.

Kým sa neoslobodíme od starých vzorcov a návykov, kým si neuvedomíme širokú paletu našich ďalších možností, ostaneme otrokmi a nie tým, kto dokáže dosiahnuť všetko po čom túži.

Antónia Mačingová

 

Nezabúdajme :

Jedálniček a rady v tejto knihe sú rovnako prospešné ženám, ale aj mužom.

V knihe okrem nového jedálnička a tipov na raňajky, desiaté a olovranty nájdete aj odpovede na vaše najčastejšie otázky týkajúce sa stravovania na dovolenkách či služobných cestách.

„My dievčatá po tridsiatke „ - ako predísť problémom našich predchodkýň a ako postupne napraviť to, čo sme si roky nahonobili nesprávnymi voľbami.

Nájdete tu aj kapitolu o olejoch, ich používaní v kuchyni či ako účinný a ekologicky čistý zdroj zdravej a žiarivej pokožky.

Pre dámy, ktoré preferujú domáce cvičenie tu nájdete aj kapitolu o cvičení s fotografickou prezentáciou cvikov a cvičebného plánu.

Nezabúdajme, prosím. Nededíme nadváhu a choroby. Dedíme len nesprávne návyky a myšlienkové vzorce, ktoré u nás spúšťajú podobné, devastačné programy, ako u našich predkov.

Ďalšie informácie

Autor Antónia Mačingová
Vydavateľ AntoniaLifestyle28, s.r.o.
Rok vydania 2016
Jazyk slovenský
Počet strán 208
ISBN 978-80-89868-08-7
EAN 9788089868087
 1. Hosť
  3.10.2017
  máme všetky tri pokracovania velmi dobre vsetky :)…
  Hodnotenie

  máme všetky tri pokracovania velmi dobre vsetky :)

 2. Hosť
  3.10.2017
  Skvelé tipy na zdravé recepty, hneď som aj vyskúša…
  Hodnotenie

  Skvelé tipy na zdravé recepty, hneď som aj vyskúšala - výborné!

 3. Hosť
  3.10.2017
  Vyborna kniha ,varim.si jedla uz z 3 vydania a vel…
  Hodnotenie

  Vyborna kniha ,varim.si jedla uz z 3 vydania a velmi mi chutia :-)

 4. Hosť
  3.10.2017
  Výborná kniha…
  Hodnotenie

  Výborná kniha

 5. Hosť
  3.10.2017
  Najedzte sa do štíhlosti 3 Prestaňme diétovať
  Hodnotenie

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 
Hodnotenie
Copyright 2013 - 2018 © iPark | Internetový obchod | Všetky práva vyhradené