0Item(s)

Tvoj košík je prázdny ako nepopísaná strana.

Product was successfully added to your shopping cart.

Motivačný diár od Evity 2017

Urbaníková Eva
EvitaStore s.r.o.

Krátky popis

Ak je číslo 7 vaše šťastné číslo, tak potom rok 2017 je ten, na ktorý ste sa tak veľmi tešili. Je tu a vy máte pred sebou celých 365 dní na plánovanie a plnenie svojich snov a cieľov ? Majte oči otvorené dokorán a sledujte, čo vám život v tomto roku prináša. Lebo iba tak vám nič neunikne.
So svojim osudom sa nezmierte. Svoj osud si tvorte. Pamätajte, aj maličkými krokmi sa s odstupom času dejú veľké veci. Choďte si svojou cestou, nie cestou niekoho iného. A nebojte sa snívať. Sny sa plnia, len ich musíte snívať systematicky. Pomôže vám pri tom Motivačný diár od Evity.
TY si svoje šťastie a každý deň je dar. Je len na vás ako a s kým ho prežijete.
Motivačný diár od Evity vám pomôže dosiahnuť vaše ciele, splniť vaše sny a túžby. Naučí vás veci plánovať a zorganizovať si každý jeden deň tak, aby ste ho prežili naplno a stihli urobiť všetko, čo si zaumienite.
V motivačnom diári od Evity nájdete:

- aký mala Evita rok 2016 – čo zažila, koho stretla, jej naj momenty,
- Evitine plány na rok 2017,
- priestor pre vaše vízie, sny, ciele a plány na rok 2017,
- antistresová omaľovánka pre dospelých,
- priestor pre vaše cestovateľské sny, dôležité dátumy, vzdelávanie,
- priestor ako sa naučiť pozitívne myslieť,
- 9 skutočných príbehov žien, ktoré boli jedny z vás a ktoré snívali svoj sen a dnes ho žijú,
- 3 skutočné príbehy mužov, ktorí sú šikovní a robia, čo ich baví a napĺňa,
- kalendár s menami na rok 2017, štátnymi sviatkami, školskými prázdninami,
- mesačný plánovač,
- priestor pre zhodnotenie mesiaca – čo sa vám podarilo, čo naopak musíte zlepšiť, v čom sa zdokonaliť,
- priestor pre zaznačenie významných životných udalostí, pracovných stretnutí a termínov,
- priestor pre poznámky,
- citáty, ktoré vás nakopnú a citáty z vašich obľúbených Evitoviek,
- 20 vašich vybraných životných hesiel, ktorými sa riadite.

- +
8,79 €
Bežná cena: 10,99 € S nami ušetríte 20%

Detaily

Ak je číslo 7 vaše šťastné číslo, tak potom rok 2017 je ten, na ktorý ste sa tak veľmi tešili. Je tu a vy máte pred sebou celých 365 dní na plánovanie a plnenie svojich snov a cieľov ? Majte oči otvorené dokorán a sledujte, čo vám život v tomto roku prináša. Lebo iba tak vám nič neunikne. So svojim osudom sa nezmierte. Svoj osud si tvorte. Pamätajte, aj maličkými krokmi sa s odstupom času dejú veľké veci. Choďte si svojou cestou, nie cestou niekoho iného. A nebojte sa snívať. Sny sa plnia, len ich musíte snívať systematicky. Pomôže vám pri tom Motivačný diár od Evity. TY si svoje šťastie a každý deň je dar. Je len na vás ako a s kým ho prežijete. Motivačný diár od Evity vám pomôže dosiahnuť vaše ciele, splniť vaše sny a túžby. Naučí vás veci plánovať a zorganizovať si každý jeden deň tak, aby ste ho prežili naplno a stihli urobiť všetko, čo si zaumienite. V motivačnom diári od Evity nájdete: - aký mala Evita rok 2016 – čo zažila, koho stretla, jej naj momenty, - Evitine plány na rok 2017, - priestor pre vaše vízie, sny, ciele a plány na rok 2017, - antistresová omaľovánka pre dospelých, - priestor pre vaše cestovateľské sny, dôležité dátumy, vzdelávanie, - priestor ako sa naučiť pozitívne myslieť, - 9 skutočných príbehov žien, ktoré boli jedny z vás a ktoré snívali svoj sen a dnes ho žijú, - 3 skutočné príbehy mužov, ktorí sú šikovní a robia, čo ich baví a napĺňa, - kalendár s menami na rok 2017, štátnymi sviatkami, školskými prázdninami, - mesačný plánovač, - priestor pre zhodnotenie mesiaca – čo sa vám podarilo, čo naopak musíte zlepšiť, v čom sa zdokonaliť, - priestor pre zaznačenie významných životných udalostí, pracovných stretnutí a termínov, - priestor pre poznámky, - citáty, ktoré vás nakopnú a citáty z vašich obľúbených Evitoviek, - 20 vašich vybraných životných hesiel, ktorými sa riadite.

Ďalšie informácie

Autor Urbaníková Eva
Vydavateľ EvitaStore s.r.o.
Rok vydania 2016
Jazyk slovenský
Počet strán 288
ISBN 858-80-04-69604-4
EAN 8588004696044
  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 
Hodnotenie
Copyright 2013 - 2018 © iPark | Internetový obchod | Všetky práva vyhradené