0Item(s)

Tvoj košík je prázdny ako nepopísaná strana.

Product was successfully added to your shopping cart.

Môj myšlienkovník - ružovýKrátky popis

Aj vám sa stáva, že čítate knihu a zrazu nájdete fantastickú myšlienku? Ako si ju však zapamätať, alebo kam si ju poznačiť?


Práve preto sme pre vás vytvorili knižný myšlienkovník, do ktorého si budete zapisovať myšlienky z kních, ktoré prečítate v roku 2018. Myšlienkovník môžete mať stále pri sebe a vracať sa tak v spomienkach ku knihám, ktoré vám prirástli k srdcu. Myšlienkovník je spestrený obrázkami, citátmi a anketami, ktoré vás potešia pri listovaní a preveria, či sa vo vás ukrýva skutočný knihovert. Strany myšlienkovníka sú z kvalitného papiera, aby sme vám čo najviac uľahčili písanie aj v polohe ležmo na mäkkej posteli či knihovertskom vankúši.

POZOR, v predaji je len pár kusov. Po vypredaní, bude zápisník len súčasťou balíčka Som knihovert. 

Dostupnosť: Posielame ihneď Využite aj osobný odber v Bratislave!

- +
11,00 €

Detaily

Aj vám sa stáva, že čítate knihu a zrazu nájdete fantastickú myšlienku? Ako si ju však zapamätať, alebo kam si ju poznačiť?

Práve preto sme pre vás vytvorili knižný myšlienkovník, do ktorého si budete zapisovať myšlienky z kních, ktoré prečítate v roku 2018. Myšlienkovník môžete mať stále pri sebe a vracať sa tak v spomienkach ku knihám, ktoré vám prirástli k srdcu. Myšlienkovník je spestrený obrázkami, citátmi a anketami, ktoré vás potešia pri listovaní a preveria, či sa vo vás ukrýva skutočný knihovert. Strany myšlienkovníka sú z kvalitného papiera, aby sme vám čo najviac uľahčili písanie aj v polohe ležmo na mäkkej posteli či knihovertskom vankúši.

Ďalšie informácie

Autor Nie
Vydavateľ Nie
EAN Nie
  1. Ness
    16.3.2018
    Myšlienkovník je úplne krásny ❤
    Hodnotenie

    Myšlienkovník je úplne nádherný, tá prepracovanosť strán, rôzne "obrázky" na každej strane a vzory, citáty na stranách a rôzne obrázky. Som 100% spokojná.

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 
Hodnotenie
Copyright 2013 - 2018 © iPark | Internetový obchod | Všetky práva vyhradené