0Item(s)

Tvoj košík je prázdny ako nepopísaná strana.

Product was successfully added to your shopping cart.

Malá kniha štíhlosti

Slayton Lauren
NOXI, spol. s r.o.

Krátky popis

Malá kniha štíhlosti poskytne know-how a všetky veci, ktoré treba spraviť, keď sa chystáte do plaviek, aby vám pomohla žiť svoj život štíhlo šťastne až do smrti.
Expertka na výživu a zakladateľka Foodtrainers Lauren Slayton vám pomôže obísť tie dokola omieľané prekážky v diétach – prácu, rodinu, spoločenské akcie, sviatky, a ďalšie – a vyhrať nad nim. Tu a teraz. Slayton sa s vami podelí o tajnú súčasť chudnutia – plánovanie – pretože predvídanie prekážok medzi vami a štíhlosťou je rovnako dôležité ako to, čo jete. A čo je na tom všetkom najlepšie, Lauren vytvorí stratégie za vás.

Dostupnosť: do 5 pracovných dní Využite aj osobný odber v Bratislave!

- +
8,72 €
Bežná cena: 10,90 € S nami ušetríte 20%

Detaily

Malá kniha štíhlosti poskytne know-how a všetky veci, ktoré treba spraviť, keď sa chystáte do plaviek, aby vám pomohla žiť svoj život štíhlo šťastne až do smrti. Expertka na výživu a zakladateľka Foodtrainers Lauren Slayton vám pomôže obísť tie dokola omieľané prekážky v diétach – prácu, rodinu, spoločenské akcie, sviatky, a ďalšie – a vyhrať nad nim. Tu a teraz. Slayton sa s vami podelí o tajnú súčasť chudnutia – plánovanie – pretože predvídanie prekážok medzi vami a štíhlosťou je rovnako dôležité ako to, čo jete. A čo je na tom všetkom najlepšie, Lauren vytvorí stratégie za vás.

Ďalšie informácie

Autor Slayton Lauren
Vydavateľ NOXI, spol. s r.o.
Rok vydania 2014
Jazyk slovenský
Počet strán 240
ISBN 978-80-8111-201-0
EAN 9788081112010
  1. Hosť
    3.10.2017
    Malá kniha štíhlosti
    Hodnotenie

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 
Hodnotenie
Copyright 2013 - 2018 © iPark | Internetový obchod | Všetky práva vyhradené