0Item(s)

Tvoj košík je prázdny ako nepopísaná strana.

Product was successfully added to your shopping cart.

Katolícky diár 2017

autor neuvedený
INREMAX Slovakia, spol. s. r. o.

Krátky popis

Katolícky diár 2017 je určený pre duchovnú obec a širokú cirkevnú verejnosť na Slovensku ako pracovná pomôcka pri každodennom plánovaní aktivít v praktickom formáte A5 a s prehľadným týždňovým kalendáriom. Pravá strana môže zároveň slúžiť aj ako poznámkový blok.
Diár obsahuje svetské, aj cirkevné kalendárium s prehľadným vyznačením všetkých sviatkov (prikázaných, neprikázaných a dní pracovného pokoja) + informácií v liturgickom roku.

Prednej časti dominujú liturgické čítania na každý deň, rozvrh hodín, celoročné prehľady, dôležité kontakty na cirkevné inštitúcie a rozpis sviatkov/ dní pracovného pokoja.
Zadná časť obsahuje prehľadný mesačný plánovací/ pracovný kalendár a priestor na poznámky.
- +
2,32 €
Bežná cena: 2,90 € S nami ušetríte 20%

Detaily

Katolícky diár 2017 je určený pre duchovnú obec a širokú cirkevnú verejnosť na Slovensku ako pracovná pomôcka pri každodennom plánovaní aktivít v praktickom formáte A5 a s prehľadným týždňovým kalendáriom. Pravá strana môže zároveň slúžiť aj ako poznámkový blok. Diár obsahuje svetské, aj cirkevné kalendárium s prehľadným vyznačením všetkých sviatkov (prikázaných, neprikázaných a dní pracovného pokoja) + informácií v liturgickom roku. Prednej časti dominujú liturgické čítania na každý deň, rozvrh hodín, celoročné prehľady, dôležité kontakty na cirkevné inštitúcie a rozpis sviatkov/ dní pracovného pokoja. Zadná časť obsahuje prehľadný mesačný plánovací/ pracovný kalendár a priestor na poznámky.

Ďalšie informácie

Autor autor neuvedený
Vydavateľ INREMAX Slovakia, spol. s. r. o.
Rok vydania 2016
Jazyk slovenský
Počet strán 1
ISBN 978-80-971910-1-6
EAN 9788097191016
  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 
Hodnotenie
Copyright 2013 - 2018 © iPark | Internetový obchod | Všetky práva vyhradené