0Item(s)

Tvoj košík je prázdny ako nepopísaná strana.

Product was successfully added to your shopping cart.

K-Sloboda zvierat 2018

autor neuvedený
Sloboda zvierat

Krátky popis

Charitatívny kalendár Slobody zvierat sa už tradične skladá z fotografií osôb verejného života so zvieratami z útulku. Výťažok z predaja kalendára bude využitý na záchranu zvierat v núdzi.
Sloboda zvierat je celoslovenská organizácia na ochranu práv, zdravia a pohody zvierat.
Svoju činnosť realizujeme formou osvety, vzdelávania, kampaní ale najmä priamej záchrany zvierat.
Okrem centra v Bratislave má Sloboda zvierat 26 regionálnych útulkov po celom Slovensku. Aj vďaka nim sa nám v minulom roku podarilo zachrániť 7779 zvierat. Väčšine psíkov a mačičiek sme našli nový láskavý domov prostredníctvom domácich a zahraničných adopcií.
Našim inšpektorom z Linky proti krutosti sa podarilo odobrať 267 zvierat z rúk tyranov a umiestniť ich v našich útulkoch.
Aj pre nás samých sú to ohromujúce čísla, avšak jednotlivé osudy nás dojímajú najviac, za každým príbehom je jeden zachránený život... Nakoniec, správy a fotografie z nových domovov nám každodenne dávajú vieru v zmysel našej práce a silu pokračovať.
Kampane a vzdelávanie sa ukazujú ako správna cesta, bezpráviu a zlu páchanému na zvieratách totiž treba predchádzať. Ľudia musia poznať pravdu o krutostiach kožušinového priemyslu, veľkochovov hospodárskych zvierat či cirkusov.
Len tak sa môže naša spoločnosť posunúť ďalej a náš svet sa môže stať lepším miestom pre ľudí i zvieratá.
Pomáhať môžeme len vďaka vám - darcom, dobrovoľníkom, milovníkom zvierat a vašej štedrej, obetavej podpore.

Z celého srdca VÁM ĎAKUJEME.
- +
8,00 €
Bežná cena: 10,00 € S nami ušetríte 20%

Detaily

Charitatívny kalendár Slobody zvierat sa už tradične skladá z fotografií osôb verejného života so zvieratami z útulku. Výťažok z predaja kalendára bude využitý na záchranu zvierat v núdzi. Sloboda zvierat je celoslovenská organizácia na ochranu práv, zdravia a pohody zvierat. Svoju činnosť realizujeme formou osvety, vzdelávania, kampaní ale najmä priamej záchrany zvierat. Okrem centra v Bratislave má Sloboda zvierat 26 regionálnych útulkov po celom Slovensku. Aj vďaka nim sa nám v minulom roku podarilo zachrániť 7779 zvierat. Väčšine psíkov a mačičiek sme našli nový láskavý domov prostredníctvom domácich a zahraničných adopcií. Našim inšpektorom z Linky proti krutosti sa podarilo odobrať 267 zvierat z rúk tyranov a umiestniť ich v našich útulkoch. Aj pre nás samých sú to ohromujúce čísla, avšak jednotlivé osudy nás dojímajú najviac, za každým príbehom je jeden zachránený život... Nakoniec, správy a fotografie z nových domovov nám každodenne dávajú vieru v zmysel našej práce a silu pokračovať. Kampane a vzdelávanie sa ukazujú ako správna cesta, bezpráviu a zlu páchanému na zvieratách totiž treba predchádzať. Ľudia musia poznať pravdu o krutostiach kožušinového priemyslu, veľkochovov hospodárskych zvierat či cirkusov. Len tak sa môže naša spoločnosť posunúť ďalej a náš svet sa môže stať lepším miestom pre ľudí i zvieratá. Pomáhať môžeme len vďaka vám - darcom, dobrovoľníkom, milovníkom zvierat a vašej štedrej, obetavej podpore. Z celého srdca VÁM ĎAKUJEME.

Ďalšie informácie

Autor autor neuvedený
Vydavateľ Sloboda zvierat
Rok vydania 2017
Jazyk slovenský
Počet strán 14
ISBN Nie
EAN 0392991
  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 
Hodnotenie
Copyright 2013 - 2018 © iPark | Internetový obchod | Všetky práva vyhradené