Product was successfully added to your shopping cart.

Ja, Simon ... proti pravidlám Homo sapiens

Becky Albertalli
Slovart

Krátky popis

Simon vie o Blueovi toto: je to fakt zábavný, nenormálne múdry, no aj trochu plachý chalan. Simon však vôbec netuší, KTO vlastne Blue je. Chodia pritom do tej istej školy a už mesiace si vymieňajú e-maily, v ktorých si píšu tie najintímnejšie tajomstvá. Potom sa jeden z mailov dostane do nesprávnych rúk a Simonov svet je zrazu hore nohami. Nielenže sa stane obeťou vydierania, ale hrozí, že nesmelý Blue navždy zmizne zo Simonovho života. O tom, koľko pravidiel bude musieť Simon porušiť, aby si vybojoval právo na lásku, sa dočítate v jednom z najkrajších milostných príbehov za posledné roky. V júni 2018 sa môžete tešiť aj na jeho filmové spracovanie!

Dostupnosť: do 5 pracovných dní Využite aj osobný odber v Bratislave!

- +
9,56 €
Bežná cena: 11,90 € S nami ušetríte 20%

Detaily

Simon vie o Blueovi toto: je to fakt zábavný, nenormálne múdry, no aj trochu plachý chalan. Simon však vôbec netuší, KTO vlastne Blue je. Chodia pritom do tej istej školy a už mesiace si vymieňajú e-maily, v ktorých si píšu tie najintímnejšie tajomstvá. Potom sa jeden z mailov dostane do nesprávnych rúk a Simonov svet je zrazu hore nohami. Nielenže sa stane obeťou vydierania, ale hrozí, že nesmelý Blue navždy zmizne zo Simonovho života. O tom, koľko pravidiel bude musieť Simon porušiť, aby si vybojoval právo na lásku, sa dočítate v jednom z najkrajších milostných príbehov za posledné roky.

V júni 2018 sa môžete tešiť aj na jeho filmové spracovanie! Pozrite si trailer.
Pozrite sa čo o knihe napísali @knihomolky: 
Kniha Ja, Simon - www.ipark.sk (foto @knihomolky)

"Okolo knihy Ja, Simon som krúžila už veľmi dlho. Teraz, keď konečne vyšla aj v slovenčine vo vydavateľstve @slovart_vyd a ešte s touto skvelou filmovou obálkou, som si ju konečne prečítala! Knihy s LGBT tematikou tak často nečítam, preto som nečakala, že sa mi práve táto bude až tak páčiť! Príbeh Simona Stiera si ma získal už pri prvých stránkach a s napätím som očakávala, kto je tajomný Blue. Myslím, že autorka naozaj skvelým spôsobom vystihla, ako aj v 21. storočí nie je ľahké byť gayom a ukázala nám čitateľom vnútorný boj Simona spojený s jeho vlastným coming out-om. Teraz sa už nemôžem dočkať na filmové spracovanie! Verím, že bude minimálne rovnako dobré ako toto literárne."

@knihomolky

Ďalšie informácie

Autor Becky Albertalli
Vydavateľ Slovart
Rok vydania 2018
Jazyk slovenský
Počet strán 0
ISBN Nie
EAN 9788055631660
  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 
Hodnotenie
Copyright 2013 - 2018 © iPark | Internetový obchod | Všetky práva vyhradené