0Item(s)

Tvoj košík je prázdny ako nepopísaná strana.

Product was successfully added to your shopping cart.

Heidi - Dievčatko z hôr

Spyri, Marie-José Maury, Johanna
Vydavateľstvo Junior s r.o.

Krátky popis

Ktože by nepoznal Heidi, dievčatko, ktoré prežíva nezabudnuteľné detstvo spolu so svojím deduškom pod alpskými končiarmi?
Na stránkach tejto knižky pocestuješ spolu s Heidi do Frakfurtu, zoznámiš sa s Klárou, chromým dievčatkom, ktorému Heidi pomáha prekonávať ťažké chvíle na vozíčku, zasmeješ sa na lapajstvách, ktoré Heidi povyvádza prísnej slečne vychovávateľke, a na konci knižky ťa čaká krásne prekvapenie: Klára sa totiž... ale to už neprezradíme, táto knižka je predsa na to, aby chvíľku nudy vymenila za vzrušujúce čítanie. A ak sa ti zapáči, môžeš v čítaní pokračovať na stránkach ďalších dvoch knižiek z tejto série.

Dostupnosť: Nedostupné

- +
3,60 €
Bežná cena: 4,50 € S nami ušetríte 20%

Detaily

Ktože by nepoznal Heidi, dievčatko, ktoré prežíva nezabudnuteľné detstvo spolu so svojím deduškom pod alpskými končiarmi? Na stránkach tejto knižky pocestuješ spolu s Heidi do Frakfurtu, zoznámiš sa s Klárou, chromým dievčatkom, ktorému Heidi pomáha prekonávať ťažké chvíle na vozíčku, zasmeješ sa na lapajstvách, ktoré Heidi povyvádza prísnej slečne vychovávateľke, a na konci knižky ťa čaká krásne prekvapenie: Klára sa totiž... ale to už neprezradíme, táto knižka je predsa na to, aby chvíľku nudy vymenila za vzrušujúce čítanie. A ak sa ti zapáči, môžeš v čítaní pokračovať na stránkach ďalších dvoch knižiek z tejto série.

Ďalšie informácie

Autor Spyri, Marie-José Maury, Johanna
Vydavateľ Vydavateľstvo Junior s r.o.
Rok vydania 2005
Jazyk slovenský
Počet strán 100
ISBN 80-7146-609-3
EAN 9788071466093
  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 
Hodnotenie
Copyright 2013 - 2018 © iPark | Internetový obchod | Všetky práva vyhradené