0Item(s)

Tvoj košík je prázdny ako nepopísaná strana.

Product was successfully added to your shopping cart.

Diár R.A.D. 2017

Andy Winson; Hana Trnčáková
Akadémia osobnostného rozvoja Andyho Win

Krátky popis

Nastal čas, aby sa vaše sny premenili na skutočnosť. Prevoňajte vaše dni šťastím. Nech sa rok 2017 zapíše do vašich spomienok ako ten najnezabudnuteľnejší!

Máme pre vás skvelú správu. Na trhu sa v týchto dňoch objavil diár, ktorý sa stane počas roka 2017 vaším najlepším priateľom. Vďaka nemu odomknete aj posledné dvere, ktoré vám bránia dosiahnuť to, po čom v hĺbke srdca tak túžite.

Dlhoočakávaný diárový debut jedného z najuznávanejších motivátorov v Československu Andyho Winsona prekvapí prepracovaným systémom RAD (Rast, Akcia, Dokončovanie).

Vytvoril ho špeciálne pre tých, ktorí chcú žiť šťastný a spokojný život. O svoje know how sa v ňom podelila aj uznávaná mentorka v oblasti nastavovania systémov a poriadku v dennom živote, Hana Trnčáková. Táto dvojica = zaručená kvalita a vaše maximálne výsledky.
Čo v ňom nájdete?

konkrétne a cielené metódy pre dosahovanie výnimočných výsledkov
prepracovaný systém plánovania, akcie a dokončovania
návrhy vášho ideálneho harmonogramu dňa
plán na dosahovanie cieľov
pravidelný systém týždenného, mesačného a ročného plánovania
systematické sledovanie vašich pokrokov
kapitolu o finančnej gramotnosti
techniky venované vďačnosti a sebahodnote
motivačné citáty, ktoré vám dodajú energiu na každý deň
6 krokov ako mať čistú hlavu
kapitolu o stratégii, postupnom plnení snov a pozornosti

… a mnoho ďalších pomocníkov na ceste za vaším vysnívaným životom
- +
15,92 €
Bežná cena: 19,90 € S nami ušetríte 20%

Detaily

Nastal čas, aby sa vaše sny premenili na skutočnosť. Prevoňajte vaše dni šťastím. Nech sa rok 2017 zapíše do vašich spomienok ako ten najnezabudnuteľnejší! Máme pre vás skvelú správu. Na trhu sa v týchto dňoch objavil diár, ktorý sa stane počas roka 2017 vaším najlepším priateľom. Vďaka nemu odomknete aj posledné dvere, ktoré vám bránia dosiahnuť to, po čom v hĺbke srdca tak túžite. Dlhoočakávaný diárový debut jedného z najuznávanejších motivátorov v Československu Andyho Winsona prekvapí prepracovaným systémom RAD (Rast, Akcia, Dokončovanie). Vytvoril ho špeciálne pre tých, ktorí chcú žiť šťastný a spokojný život. O svoje know how sa v ňom podelila aj uznávaná mentorka v oblasti nastavovania systémov a poriadku v dennom živote, Hana Trnčáková. Táto dvojica = zaručená kvalita a vaše maximálne výsledky. Čo v ňom nájdete? konkrétne a cielené metódy pre dosahovanie výnimočných výsledkov prepracovaný systém plánovania, akcie a dokončovania návrhy vášho ideálneho harmonogramu dňa plán na dosahovanie cieľov pravidelný systém týždenného, mesačného a ročného plánovania systematické sledovanie vašich pokrokov kapitolu o finančnej gramotnosti techniky venované vďačnosti a sebahodnote motivačné citáty, ktoré vám dodajú energiu na každý deň 6 krokov ako mať čistú hlavu kapitolu o stratégii, postupnom plnení snov a pozornosti … a mnoho ďalších pomocníkov na ceste za vaším vysnívaným životom

Ďalšie informácie

Autor Andy Winson; Hana Trnčáková
Vydavateľ Akadémia osobnostného rozvoja Andyho Win
Rok vydania 2016
Jazyk slovenský
Počet strán 172
ISBN 978-80-971482-4-9
EAN 9788097148249
  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 
Hodnotenie
Copyright 2013 - 2018 © iPark | Internetový obchod | Všetky práva vyhradené