0Item(s)

Tvoj košík je prázdny ako nepopísaná strana.

Product was successfully added to your shopping cart.

Boh plače potichu

Repová Hana
MERIDIANO-press, s.r.o.

Krátky popis

Tam kde láska zanecháva slzy, priateľstvo dokáže vyčariť úsmev na perách.


Anna sa zo všetkých síl snaží vyrovnať s bolestnou skutočnosťou, ktorá nečakane zasiahne do jej a Everettovho života. Oporou v ťažkých chvíľach je jej Stela, priateľka, akú by si želala mať každá z nás a Everettov najlepší priateľ Philip. Do vzájomne poprepletaných osudov štyroch hlavných hrdinov však vstupujú city a ich priateľstvo musí čeliť realite života.
Anna, Stela, Everett a Philip sú ale pevne odhodlaní zotrvať spolu.
Dojímavý dvojdielny román zo súčasnosti o ľuďoch, ktorých navždy spojilo neviditeľné puto pevného priateľstva je úprimnou spoveďou o tom, že na to, aby sme boli v živote šťastní, musíme vedieť predovšetkým dávať.

Dostupnosť: Posielame ihneď Osobný odber ZADARMO v Bratislave!

- +
9,59 €
Bežná cena: 11,99 € S nami ušetríte 20%

Detaily

Tam kde láska zanecháva slzy, priateľstvo dokáže vyčariť úsmev na perách. Anna sa zo všetkých síl snaží vyrovnať s bolestnou skutočnosťou, ktorá nečakane zasiahne do jej a Everettovho života. Oporou v ťažkých chvíľach je jej Stela, priateľka, akú by si želala mať každá z nás a Everettov najlepší priateľ Philip. Do vzájomne poprepletaných osudov štyroch hlavných hrdinov však vstupujú city a ich priateľstvo musí čeliť realite života. Anna, Stela, Everett a Philip sú ale pevne odhodlaní zotrvať spolu. Dojímavý dvojdielny román zo súčasnosti o ľuďoch, ktorých navždy spojilo neviditeľné puto pevného priateľstva je úprimnou spoveďou o tom, že na to, aby sme boli v živote šťastní, musíme vedieť predovšetkým dávať.

Ďalšie informácie

Autor Repová Hana
Vydavateľ MERIDIANO-press, s.r.o.
Rok vydania 2017
Jazyk slovenský
Počet strán 368
ISBN 978-80-89808-73-1
EAN 9788089808731
  1. Katka
    10.2.2018
    Odporúčam prečítať.
    Hodnotenie

    Knihu som zhltla na dva dúšky. Po dlhej dobe som si užívala čítanie a tešila som sa ako malé decko. Nemohla som knihu odložiť, kým som nedočítala a teraz budem netrpezlivo čakať na pokračovanie. Príjemné čítanie, také naše, ženské...láska aj smútok, radosti aj starosti, tak ako to všetky prežívame aj v reále. Neváhajte a nechajte sa uniesť do krásneho sveta ....ktorá z vás nie je zvedavá?? KDE BOH plače potichu?

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 
Hodnotenie
Copyright 2013 - 2018 © iPark | Internetový obchod | Všetky práva vyhradené