0Item(s)

Tvoj košík je prázdny ako nepopísaná strana.

Product was successfully added to your shopping cart.

Bežať šťastiu oproti

Lýdia Eckhardt
MAFER, s.r.o.

Krátky popis

...cestou obyčajného života bez ružových okuliarov. Úprimná spoveď a unikátny zákulisný pohľad na život úspešnej slovenskej módnej návrhárky.

Dostupnosť: Posielame ihneď Osobný odber ZADARMO v Bratislave!

- +
15,54 €

Detaily

Kniha Bežať šťastiu oproti / Lýdia Eckhardt / www.ipark.sk

 

Žena, ktorá vždy bez váhania bežala svojmu šťastiu oproti a nenechala sa odradiť ani tŕnistou a hrboľatou cestou, je inšpiráciou a zdrojom hodnotných skúseností. Začínala od nuly a dnes oslavuje 26. rokov v brandží, vďaka svojej vôli, práci, hodnotám a pokore. Jej autobiografia je preto silným motivačným príbehom, v ktorom sa nájde každá žena. 

Lydia Eckhardt vo svojej knihe otvára nielen dvere svojho salónu ale najmä svoju dušu.

Rozpráva  príbeh obyčajného dievčaťa z Humenného, ktoré prišlo do Bratislavy s veľkým nadšením študovať právo, ale keď sa jej minuli finančné prostriedky od rodičov, chopí sa prvých brigád. Upratuje v rodinách, stará sa o deti, v noci chodí na stanicu vykladať balíky a vo voľných chvíľach – šije. Chvíľku sa zdá, že z nej naozaj bude úspešná právnička, ale to už sa jej modely zapáčili okoliu a hobby " krajčírky " nadobúda vážnosť. Lýdia šije a šije a naberá odvahu na kariéru v móde. Začiatky podnikania ju zocelia a neraz aj šokujú: v malej firmičke s plochou 48 metrov štvorcových - bez telefónu -  robí naozaj všetko, upratuje, nakupuje, navrhuje, šije, škrtí výdavky, donekonečna ráta, až kým si nevybaví svoj prvý úver, s „výhodným“ úrokom 19 percent!!! 

Prichádzajú prvé verejné prehliadky, plné entuziazmu, ale bez sponzorov, vizážistov či  kaderníkov. Po piatich rokoch tvrdej driny pribúda nový veľkorysý priestor na Hviezdoslavovom námestí, ďalšie línie - okrem dámskej exkluzívnej, aj pánska, výroba okuliarov či ručne maľovaných  šatiek s jej logom. A nové úvery, nové skúsenosti, nové výzvy...

Slnečných podnikateľských dní nie je veľa, prevládajú búrky, aj zemetrasenia. Stále si však uvedomuje, že výmole a obité kolená patria k jej ceste a dnes, po 26-ich rokoch je hrdá, že sa nevzdala. Najviac ju teší, že ešte aj teraz s ňou pracujú kolegyne, s ktorými začínala. 

Kniha Bežať šťastiu oproti / Lýdia Eckhardt / www.ipark.sk

S nadhľadom predkladá čitateľom svoju odžitú vysokú školu podnikania a verí, že pomôže tým, ktorí zvažujú vlastný biznis.

V knihe prezrádza ako sa naučila hovoriť nie, čo pre ňu znamená žiť svoje slovo, kedy pochopila, že sa nedá ísť vždy na 100 percent a či sa dá čeliť závisti.

Ružové okuliare naša legendárna módna návrhárka nenosí, má ich priamo v srdci a ním miluje život vo všetkých jeho farbách.

Aký je recept na úspech podľa samotnej Lýdie?

1) Usmievajme sa!
2) Neberme sa príliš vážne, nikto nás tak vážne neberie.
3) Buďme pozitívni a obklopujme sa pozitívnymi ľuďmi.
4) Investujme do zdravia a vzťahov.
5) Kráčajme za svojim cieľom.
6) Tešme sa z každého úspechu.
7) Konkurenciu vnímajme ako dar, ktorý nás posúva dopredu. 

 

Ďalšie informácie

Autor Lýdia Eckhardt
Vydavateľ MAFER, s.r.o.
Rok vydania 2017
Jazyk slovenský
Počet strán 252
ISBN 978-80-971735-1-7
EAN 9788097173517
  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 
Hodnotenie
Copyright 2013 - 2018 © iPark | Internetový obchod | Všetky práva vyhradené