0Item(s)

Tvoj košík je prázdny ako nepopísaná strana.

Product was successfully added to your shopping cart.

77 naj - Slovensko

Lacika Ján
IKAR, a.s.

Krátky popis

Na rozlohou malé Slovensko sa vmestí toľko hodnôt a krás! V krajine v srdci Európy je množstvo kultúrnych pamiatok a prírodných zaujímavostí, ktoré v domácich vzbudzujú hrdosť a v návštevníkoch spoza hraníc obdiv. Táto kniha ich predstavuje v koncentrovanej podobe, zahŕňa to naj, čo môže nádherné a rozmanité Slovensko ponúknuť. Skúsený geograf, cestovateľ a fotograf Ján Lacika vybral najhodnotnejšie mestá, hrady a zámky, sakrálne pamiatky, stavby ľudovej architektúry, technické pamiatky, najkrajšie vrchy, doliny, jaskyne a iné skalné výtvory, prírodné prvky krajiny vytvorené vodou a aj to najcennejšie zo živej prírody.
Každá z jedenástich kategórií má svojich sedem hlavných naj, spolu teda sedemdesiatsedem skutočných skvostov. No keďže na Slovensku je toho oveľa viac, doplnil autor každú kapitolu o dvojstranu s ďalšími siedmimi pozoruhodnými miestami.
Publikácia obsahuje krásne fotografie, pútavý text plný zaujímavých a užitočných informácií.
Autor textu a fotografií doc. RNDr. Ján Lacika, CSc.

Dostupnosť: do 5 pracovných dní Využite aj osobný odber v Bratislave!

- +
11,92 €
Bežná cena: 14,90 € S nami ušetríte 20%

Detaily

Na rozlohou malé Slovensko sa vmestí toľko hodnôt a krás! V krajine v srdci Európy je množstvo kultúrnych pamiatok a prírodných zaujímavostí, ktoré v domácich vzbudzujú hrdosť a v návštevníkoch spoza hraníc obdiv. Táto kniha ich predstavuje v koncentrovanej podobe, zahŕňa to naj, čo môže nádherné a rozmanité Slovensko ponúknuť. Skúsený geograf, cestovateľ a fotograf Ján Lacika vybral najhodnotnejšie mestá, hrady a zámky, sakrálne pamiatky, stavby ľudovej architektúry, technické pamiatky, najkrajšie vrchy, doliny, jaskyne a iné skalné výtvory, prírodné prvky krajiny vytvorené vodou a aj to najcennejšie zo živej prírody. Každá z jedenástich kategórií má svojich sedem hlavných naj, spolu teda sedemdesiatsedem skutočných skvostov. No keďže na Slovensku je toho oveľa viac, doplnil autor každú kapitolu o dvojstranu s ďalšími siedmimi pozoruhodnými miestami. Publikácia obsahuje krásne fotografie, pútavý text plný zaujímavých a užitočných informácií. Autor textu a fotografií doc. RNDr. Ján Lacika, CSc.

Ďalšie informácie

Autor Lacika Ján
Vydavateľ IKAR, a.s.
Rok vydania 2014
Jazyk slovenský
Počet strán 224
ISBN 978-80-551-3830-5
EAN 9788055138305
 1. Hosť
  3.10.2017
  77 naj - Slovensko
  Hodnotenie

 2. Hosť
  3.10.2017
  77 naj - Slovensko
  Hodnotenie

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 
Hodnotenie
Copyright 2013 - 2018 © iPark | Internetový obchod | Všetky práva vyhradené