0Item(s)

Tvoj košík je prázdny ako nepopísaná strana.

Product was successfully added to your shopping cart.

1000 dinosaurov

Kolektív
IKAR, a.s.

Krátky popis

Dinosaury a iné obrovské jaštery vyžarujú zvláštne kúzlo. Vyše 150 miliónov rokov kraľovali - v pozoruhodnej mnohorakosti - na celej Zemi, aby napokon na konci stredoveku Zeme takmer celkom vyhynuli. Na denné svetlo ich opäť vyniesli senzačné nálezy ich skamenených zvyškov. Použitie najmodernejších vedeckých postupov pri ich štúdiu prispelo - kúsok po kúsku - k odhaleniu všetkých ich tajomstiev.

S touto knihou sa vydáte na napínavú cestu, ktorá vám odhalí ríšu dinosaurov a ďalších príbuzných druhov ríše zvierat. Zoznámite sa so všetkými najznámejšími praplazmi až po obrovské dinosaury, lietajúce a morské plazy. Vyše 1 000 detailných obrázkov a odborných opisov opäť oživí obrovské jaštery praveku a poskytne ešte presnejší pohľad na ich výzor, spôsob života a pôvodné životné prostredie. Predstaví vám širokú paletu ich vývoja až po ich definitívny zánik.

Detailné údaje o viac ako 300 rodoch jašterov, ich náleziskách a objaviteľoch, životnom prostredí a období života týchto živočíchov, ako aj o potrave, veľkosti a hmotnosti povyšujú túto knihu na nepostrádateľnú príručku každého obdivovateľa pravekých jašterov.

Dostupnosť: Nedostupné

- +
26,40 €
Bežná cena: 33,00 € S nami ušetríte 20%

Detaily

Dinosaury a iné obrovské jaštery vyžarujú zvláštne kúzlo. Vyše 150 miliónov rokov kraľovali - v pozoruhodnej mnohorakosti - na celej Zemi, aby napokon na konci stredoveku Zeme takmer celkom vyhynuli. Na denné svetlo ich opäť vyniesli senzačné nálezy ich skamenených zvyškov. Použitie najmodernejších vedeckých postupov pri ich štúdiu prispelo - kúsok po kúsku - k odhaleniu všetkých ich tajomstiev. S touto knihou sa vydáte na napínavú cestu, ktorá vám odhalí ríšu dinosaurov a ďalších príbuzných druhov ríše zvierat. Zoznámite sa so všetkými najznámejšími praplazmi až po obrovské dinosaury, lietajúce a morské plazy. Vyše 1 000 detailných obrázkov a odborných opisov opäť oživí obrovské jaštery praveku a poskytne ešte presnejší pohľad na ich výzor, spôsob života a pôvodné životné prostredie. Predstaví vám širokú paletu ich vývoja až po ich definitívny zánik. Detailné údaje o viac ako 300 rodoch jašterov, ich náleziskách a objaviteľoch, životnom prostredí a období života týchto živočíchov, ako aj o potrave, veľkosti a hmotnosti povyšujú túto knihu na nepostrádateľnú príručku každého obdivovateľa pravekých jašterov.

Ďalšie informácie

Autor Kolektív
Vydavateľ IKAR, a.s.
Rok vydania 2008
Jazyk slovenský
Počet strán 336
ISBN 978-80-551-1775-1
EAN 9788055117751
  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 
Hodnotenie
Copyright 2013 - 2018 © iPark | Internetový obchod | Všetky práva vyhradené