Telefonický kontakt:      0902 402 204

Vyberte si z viac ako 100 odberných miest na Slovensku. Viac informácii tu.

Kategórie kníh

Poštovné

 

CENNÍK POŠTOVNÉHO iPark.sk:


                                          objednávka     objednávka     Dĺžka prepravy *2  
  do 49€   nad 49,01€  
Platba vopred (Slovenská pošta) *1     1,99€   Zdarma   1 - 3 dni
Platba vopred (kuriér DPD) *1   3,90€   Zdarma   do 24 h
Dobierka (Slovenská pošta)   2,99€   Zdarma   1 - 3 dni
Dobierka (doručenie kuriérom DPD)   3,90€   Zdarma   do 24 h

 

 

CENNÍK ZÁSIELKOVNE iPark.sk:


                                          objednávka     objednávka     Dĺžka prepravy *2  
  do 20€   nad 20€  

Osobný odber v Bratislave                

  Zdarma    Zdarma   1 - 3 dni
Zásielkovňa odberné miesta   1 €   Zdarma   1 - 3 dni*1 Platbou vopred sa rozumie platba internet bankingom Vašej banky (momentálne poskytujeme možnosť platby cez TatraPay, CardPay, VUBe platby, Sporopay, Diners club, Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro). Je dôležité mať na karte povolenú platbu cez internet. Ak si nieste istí, overte si prosím túto skutočnosť vo vašej banke.  

Kvôli maximálnej bezpečnosti pri platbe cez online terminál, neposkytujete informácie o vašej karte nám, ale danej banke (v prípade CardPay je to Tatra banka), ktorá nám po realizácii úhrady posiela iba potvrdenie o uskutočnení platby.
 
*2 Uvádzame zvyčajnú dobu doručenia, ktorá začína plynúť dňom odoslania zásielky z nášho skladu. O tejto skutočnosti Vás informujeme mailom. 
 
Slovenská pošta, a. s., je popredný poskytovateľ moderných komunikačných, distribučných a platobných služieb na domácom trhu, s vytvorenými logistickými podmienkami na podnikanie v strednej a vo východnej Európe.

Je dôveryhodný sprostredkovateľ, ktorý uspokojuje meniace sa potreby zákazníkov a ktorý ponúka aj nové produkty a komplexné riešenia s pridanou hodnotou a s vysokou kvalitou služby.

 

DPD na Slovensku

Na slovenský trh preniklo DPD v roku 2002, čím pokračuje v napĺňaní svojho zámeru: získať významný podiel na trhu vnútroštátnej a medzinárodnej prepravy kusových zásielok aj v strednej a východnej Európe.

Rastúce požiadavky zákazníkov v Slovenskej republike sú v súčasnosti zabezpečené centrálnym sortovacím strediskom v Žiline a trinástimi regionálnymi depami v Bratislave, Trnave, Nitre, Nových Zámkoch, Trenčíne, Prievidzi, Banskej Bystrici, Ružomberku, Rimavskej Sobote, Poprade, Košiciach, Prešove a v Humennom. Svojim zákazníkom DPD ponúka široké portfólio služieb profesionálneho balíkového prepravcu, a to od základného štandardu až po doručovanie na druhý deň v určenom čase. DPD je cestným prepravcom, čo výrazne šetrí náklady na doručenie zásielky, doručovacie časy sú porovnateľné s leteckou prepravou, ale pri podstatne nižších nákladoch.


Zásielkovňa

  • Zásielkovňe je tak isto ako osobný odber bezplatná. Odberné miesta na Slovensku nájdete v 36 mestách.
  • V našom internetovom kníhkupectve iPark.sk si vyberiete tovar, ktorý si chcete objednať. Objednávka sa realizuje formou zrýchleného objednávania, t.z. že zadávate iba svoju e-mailovú adresu a telefónne číslo, tak ako pri osobnom odbere.
  • Pri vypĺňaní druhého kroku – Doprava a platba, si pod osobným odberom zvolíteOsobný odber na pobočkách Zásielkovne  a vyberiete si z ponúkaných odberných miest to, ktoré vám najviac vyhovuje.
  • Po zrealizovaní vašej objednávky obdržíte informačný e-mail a sms správu od Zasielkovna.sk o prijatí objednávky v našom internetovom kníhkupectve iPark.sk  a ďalších postupoch.
  • Po doručení tovaru na vami vybrané odberné miesto  opäť obdržíte informačný e-mail a sms správu, že vaša zásielka (jej číslo) z internetového obchodu iPark.sk  je pripravená na vyzdvihnutie na konkrétnej, vami vybranej adrese.
  • V e-maily nájdete aj heslo, ktoré je potrebné pre vydanie zásielky a tiež presnú sumu, ktorú máte uhradiť, detail odberného miesta, otváracie hodiny a i.


 

 

Kde nás nájdete a ako s k nám dostanete nájdete tu.

 

 

Najpredávanejšie
Odporúčame
Sme na Facebooku

Garancianákupu.sk

Lístky a vstupenky môžete kúpiť na

 

Máš málo miesta na disku? Ulož si

dokumenty, súbory a e-knihy na

uschovna.sk

 

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

 

 Porovnanie cien na Pricemania.sk

Porovnanie cien na Pricemania.sk

 

Bezpečný nákup