Telefonický kontakt:      0902 402 204

Vyberte si z viac ako 100 odberných miest na Slovensku. Viac informácii tu.

Kategórie kníh

Najnovšie správy zo sveta kníh

Skutočný príbeh mladého dievčaťa, ktoré ušlo zo zajatia Islamského štátu

„Zostala som nažive, aby som ukázala, že som silnejšia než oni,“ povedala Farida Khalafová. Táto 19-ročná dievčina vyrastala v severnom Iraku, kde pred dvomi rokmi na vlastnej koži zažila, ako bojovníci Islamského štátu prepadli jej dedinu. Vyvraždili mužov, ženy odviedli do zajatia. Faride sa podarilo po niekoľkých mesiacoch zo zajatia ujsť a takto opísala svoj jedinečný príbeh v knihe Dievča,...

viac
Naučte sa jesť to, čo vyhovuje vašej vnútornej chémii

Tradičné diéty, tie na ktoré ste zvyknutí nefungujú, pretože keď príde na chudnutie, jednoducho neexistuje univerzálny návod pre všetkých. Pretože diéty ponúkajú to, čo pokladajú za ´´zdravé jedlo´´, ale práve v tom je problém, pretože neexistuje univerzálne zdravé jedlo.

viac
Návod na žiarovú pleť, zdravé trávenie, chudnutie, lepší spánok a menej stresu

Výživová poradkyňa Jessica Sepelová to zažila na vlastnej koži - točila sa v kruhu neustálych diét a prehnaného cvičenia, ktoré jej ničili zdravie. A to všetko len preto, aby získala svoju vysnívanú postavu. Nakoniec si však povedala a dosť.

viac
Táto žena prežila 20 rokov utrpenia, strachu, otrokárstva..

Neuveriteľný, ale kruto skutočný príbeh: desivé svedectvo Věry Sosnarovej, ktorá bola v roku 1945 deportovaná ako 14 ročná spolu so svojou 9 ročnou sestrou Naďou a ich matkou z Brna do Sovietskeho zväzu

viac
Spoznajte Slovensko z bicykla aj pešo

V úžasnej sérii vydavateľstva Dajama Po Slovensku a v nadväznosti na časopis Krásy Slovenska vyšli dve novinky, ktoré potešia každého turistu a cyklistu.

viac
Balí ju najväčšia rocková hviezda na svete

Vždy som mala jasno v tom, čo chcem dosiahnuť. Najlepšie známky na škole, aby bola na mňa starká pyšná a zo všetkého najviac to, čo sa dosiaľ nikomu z našej rodiny nepodarilo: prijatie na Stanfordovu univerzitu.

viac
Odporúčame
Sme na Facebooku

Garancianákupu.sk

Lístky a vstupenky môžete kúpiť na

 

Máš málo miesta na disku? Ulož si

dokumenty, súbory a e-knihy na

uschovna.sk

 

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

 

 Porovnanie cien na Pricemania.sk

Porovnanie cien na Pricemania.sk

 

Bezpečný nákup