Telefonický kontakt:      0902 402 204

Vyberte si z viac ako 100 odberných miest na Slovensku. Viac informácii tu.

Ohodnoť knihu

Kniha: Smrť pri bazéne

od Agatha Christie z vydavateľstva Slovenský spisovateľ a.s.
Slovenský spisovateľ a.s.
2016
slovenský
slovenský
Bežná cena: 9,95 €
Zľava: 1,99 € (20 %)
Naša cena: 7,96 €
Posielame do 3 pracovných dní In Stock


Popis knihy Smrť pri bazéne (Agatha Christie)

Vynikajúci detektívny román Agathy Christie vychádza prvý raz v slovenskom preklade v roku, keď si pripomíname 70. výročie jeho vzniku. Keď sa slávny detektív Hercule Poirot dostaví do vidieckeho sídla, kam ho pozvala výstredná lady Angkatellová, namiesto srdečného prijatia ho čaká šokujúci výjav. Na zemi pri bazéne leží postrelený muž a umiera, jeho krv steká do vody. Nad ním stojí žena s revolverom v ruke. V zmätku, ktorý vzápätí vypukne, skončí vražedná zbraň na dne bazéna. Poirot sa ihneď ujíma vyšetrovania tohto bizarného prípadu a postupne si čoraz väčšmi uvedomuje, že navonok vážená rodina ukrýva pred vonkajším svetom celú spleť tajomstiev a že podozrivý je vlastne každý...

Podrobnosti

EAN: 9788022018937
Autor: Agatha Christie
Rok vydania: 2016
Počet strán: 216
216
Typ tovaru: Viazané knihy
Jazyk: slovenský
slovenský
Rozmery: 130x200 mm
Dátum plánovaného vydania: 18.2.2016
Žáner: Dobrodružné romány, trilery
Formát: A5
ISBN: 978-80-220-1893-7
Vydanie: 1

Zaujimavé články ku knihe

Kniha Karty na stole: Nová Agatha Christie prvý raz v slovenčine
2.5.2016

Jedna z najoriginálnejších detektívok Agathy Christie z roku 1936 vychádza prvý raz v slovenčine vďaka vydavateľstvu Slovenský spisovateľ. Mnohí odborníci, čitatelia i médiá sa zhodujú, že táto kniha patrí naozaj k tomu najlepšiemu, čo kráľovná detektívok napísala.

viac
Kniha Vražda v End House: Kto chce zavraždiť mladú dievčinu?!
11.9.2015

Že ste čítali už všetko od Agathy Christie? Omyl. Napríklad teraz vyšla novinka Vražda v End House, po prvý raz v slovenčine! Vynikajúci román z pera kráľovnej anglickej detektívky vznikol v roku 1932 a až teraz si ho môžu Slováci prečítať v materskom jazyku. 

viac
Kniha Päť malých prasiatok: Majstrovský kúsok od Agathy Christie
2.6.2015

Poznáte len Desať malých černoškov? Pretože táto kniha vám napadne pri mene Agathy Christie skôr ako nejaké prasiatka? Verte, že tento príbeh je rovnako majstrovským kúskom, na aké sme u kráľovnej anglickej detektívky zvyknutí.

viac
Kniha Mačka medzi holubmi: Jeden z najťažších prípadov H.Poirota
21.1.2015

„Čítať to najlepšie od Agathy Christie je ako sledovať bezchybnú prácu jemného mechanika, a v Mačke medzi holubmi sa nám autorka predstavila vo vrcholnej forme,“ napísal prestížny The New York Times o knihe legendárnej spisovateľky.  Celkovo napísala 66 románov a 14 poviedkových súborov, stvorila Hercula Poirota a slečnu Marplovú, a každá jej kniha je malým čitateľským sviatkom.

viac
Kto zavraždil bohatú starú dámu?!
7.7.2014

Keď Emily Arundellová, bohatá stará dáma, spadne zo schodov, všetci ju presviedčajú, že na vine je jej nezbedný foxteriér Bob, ktorý na schodoch nechal gumenú loptičku. Čím dlhšie Emily o svojom páde premýšľa, tým si je istejšia, že niekto z jej chamtivých príbuzných sa ju pokúša zabiť.

viac

Recenzie knihy Smrť pri bazéne | Agatha Christie
0%
0 recenzií

Ohodnoť knihu

Čitatelia si ku knihe Smrť pri bazéne kúpili tieto tituly

Karty na stole

7,96 € (zľava 20 %)

Mŕtva v lodenici

7,46 € (zľava 25 %)

Revival

11,17 € (zľava 25 %)

Posledný policajt

10,32 € (zľava 20 %)

Vražda v End House

7,96 € (zľava 20 %)

Knihy, ktoré by vás mohli zaujímať

O autorovi
Agatha Christie

Agatha Christie

 

Agatha Christie, pôvodným menom Agatha Mary Clarissa Miller sa narodila 15.septembra 1890 v anglickom mestečku Torquay a zomrela v roku 1976 vo Wallingforde.

 

Birtská spisovateľka detektívnych románov písala aj pod pseudonymom Marry Westmacott. Zaraďuje sa medzi klasikov detektívneho žánru. Počas 1. svetovej vojny pracovala v nemocnici, kde získala isté poznatky o jedoch, ktoré využila pri prísaní prvého románu Záhada na zámku Styles. V ňom prvý krát predstavila postavu Hercula Poirota, malého a výstredného Belgičana, žijúceho v Anglicku.

 

Agatha Christie pod menom Mary Westmacottová napísala šesť psychologických románov, devätnásť zväzkov detektívnych poviedok, štrnásť divadelných hier s detektívnym podtónom, dve diela literatúry faktu a knihu básní. Mnoho z jej príbehov s Herculom Poirotom alebo slečnou Marplovou bolo sfilmovaných.

 

Zaujímavé diela:

 

Ďalšie knihy autora
Odporúčame
Sme na Facebooku

Garancianákupu.sk

Lístky a vstupenky môžete kúpiť na

 

Máš málo miesta na disku? Ulož si

dokumenty, súbory a e-knihy na

uschovna.sk

 

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

 

 Porovnanie cien na Pricemania.sk

Porovnanie cien na Pricemania.sk

 

Bezpečný nákup