Telefonický kontakt:      0902 402 204

Vyberte si z viac ako 100 odberných miest na Slovensku. Viac informácii tu.

Ohodnoť knihu

Kniha: 10-dňová očista so zelenými smoothies

5 2
100% (2 recenzie)
od J.J. Smithová z vydavateľstva Vydavateľstvo TATRAN, spol. s r.o.
Vydavateľstvo TATRAN, spol. s r.o.
2016
slovenský
slovenský
Naša cena: 11,12 €
Posielame do 3 pracovných dní In Stock


Ukážka z knihy 10-dňová očista so zelenými smoothies

Popis knihy 10-dňová očista so zelenými smoothies (J.J. Smithová)

Boj s nadváhou je mimoriadne náročný a vyčerpávajúci. Napriek veľkému počtu zaručených diét, cvičebných postupov a zázračných tabletiek je obyvateľstvo plánety Zem čoraz tučnejšie.


Ak sa vám aj podarí znížiť hmotnosť, deväťdesiatpäť percent z vás sa do troch rokov vráti na pôvodnú váhu.

Čo teda pomôže? 

J. J. Smithová jednoznačne hovorí, že zmena životného štýlu. Desaťdňová očista má nastaviť vaše chuťové poháriky tak, aby ste si žiadali zdravšie jedlá. Podľa autorky je dôležité, aby sa ľudia v prvom rade zbavili toxínov, ktoré prijímajú v každodennej strave. Vo svojej knihe odporúča programy, ktoré sa zameriavajú na chudnutie prostredníctvom odbúravania tukov a detoxikácie, čo vedie k celkovému zlepšeniu zdravia a nadobudnutiu životnej rovnováhy. V knihe nájdete okrem 10-dňovej očisty viac ako 100 receptov na zelené smoothies s rôznymi účinkami.

J. J. Smithová vydala svoju 10-dňovú očistu so zelenými smoothies v roku 2014 a odvtedy kraľuje v rebríčku bestsellerov. Nielenže ako prvá objavila túto revolučnú metódu, ale stelesňuje aj návod k zdravšiemu životu. A vzápätí prišli nadšené ohlasy čitateľov…

 

Zelené smoothie vám v mnohých smeroch pomôže zmeniť život. Zistíte veľa o sebe a svojich stravovacích návykoch a získate pozitívnejší vzťah k jedlu. Nadobudnete ho, ak si obľúbite to, čo jete, ale zároveň budete dbať, aby vám jedlo aj prinášalo úžitok. Pozitívne účinky diéty sa objavia po desiatich dňoch, a nie je to len zníženie telesnej hmotnosti. Väčšina ľudí vďaka očiste schudla štyri až šesť kilogramov, ale mnohí priznávajú, že načerpali neuveriteľnú energiu, nadobudli duševnú rovnováhu a zlepšil sa im aj spánok. Toľko kladov vás určite presvedčí, aby ste sa o to aspoň pokúsili!

 

10-DŇOVÁ OČISTA SO ZELENÝMI SMOOTHIES


Schudnite až 7 kg za 10 dní!

10-dňová očista so zelenými smoothies naštartuje chudnutie, dodá energiu, osvieži myseľ a zlepší zdravotný stav. Vďaka listovej zelenine a ovociu je plná vynikajúcich živín. Zelené smoothies prospievajú zdraviu, chutia a zasýtia. Keď ich budete piť, vaše telo sa vám poďakuje nečakaným prílivom energie a zlepšením zdravotného stavu. Skúsenosť s touto očistou vám môže zmeniť život!

V knihe nájdete zoznam surovín, recepty, podrobné pokyny k 10-dňovej očiste a odporúčania, ako dosiahnuť čo najlepšie výsledky. Poradí vám aj v tom, ako môžete pokračovať v chudnutí a upevniť si zdravie aj po skončení očisty.

Chcete schudnúť a vyzerať zdravšie a krajšie než kedykoľvek predtým? Tak sa pusťte do toho!

 

Ak úspešne zvládnete 10-dňovú očistu so zelenými smoothies:

  • schudnete 4 až 7 kg
  • zbavíte sa inak ťažko odstrániteľného tuku (vrátane toho na bruchu)
  • zhodíte kilogramy bez namáhavého cvičenia
  • vďaka detoxikácii a zdravému jedlu si osvojíte zdravý životný štýl
  • už nikdy nemusíte držať diétu, pretože budete mať chuť na zdravé jedlá
  • získate viac než 100 receptov zameraných na rôzne ciele

 

 

Ukážka z knihy: 10-dňová očista so zeleným smoothies

 

Prečo som vytvorila 10-dňovú očistu so zeleným smoothies?

 

Po rokoch striedmej zdravej výživy a detoxikácie som minulý rok zostala pripútaná na lôžko v dôsledku otravy ortuťou z amalgámových zubných výplní. Mala som vysokú hladinu ortuti v tkanivách mozgu, čriev, pečene a obličiek.

Dva mesiace som nedokázala vstať z postele. A keď som napokon vstala a ustlala si posteľ, bola som taká unavená, že som si potrebovala opäť ľahnúť! Moj zdravotný stav, energia a motivácia boli na historickom minime. 

Po minuloročnom dlhom a pomalom zotavovaní som sa rozhodla, že musím urobiť niečo, čím si nanovo naštartujem zdravie, dodám energiu a zároveň schudnem tých deväť kíl, ktoré sa na mňa počas pobytu v posteli nalepili. Keď som zistila, aké liečivé účinky má surová listová zelenina, vytvorila som 10-dňovú očistu so zeleným smoothies. Ako zástankyňa detoxikácie som vedela, že najprv musím zbaviť svoje telo odpadu a toxínom nahromadených v dôsledku otravy ortuťou.

 

Keď som mala 10-dňovú očistu dôkladne zostavenú, požiadala som svojich príbuzných a priateľov, či by ju psolu so mnou aspoň desiati z nich nevyskúšali. Bola som milo prekvapená, že sa našlo až 100 ľudí, ktorí do toho chceli ísť so mnou.

Na Facebooku sme vytvorili skupinu, aby sme sa mohli navzájom povzbudzovať. Za necelé dva mesiace sa vďaka úžasným výsledkom pridalo k našej skupine okolo 10 000 ľudí, ktorí sa rozhodli túto očistu vyskúšať. Za desať dní sa mnohým z nich podarilo schudnúť štyri až šesť kilogramov, pričom zistili, že majú viac energie, menej zdravotných ťažkostí a cítia sa lepšie ako kedykoľvek predtým...

 

Prečo práve zelené smoothies?

 

Zelene smoothies sú trhákom vo svete zdravia! Ich príprava je prekvapivo jednoduchá, pretože pozostávajú iba z chemicky neošetrovaného surového ovocia, listovej zeleniny a vody. Aj keď sa zelené smoothies pripravujú jednoducho, prinášajú toľko výhod, že vám naozaj pomôžu osvojiť si zdravý životný štýl. Medzi ich pozitívne účinky patrí napríklad úbytok hmotnosti, nárast energie, menšia chuť na maškrty, čistejšia pleť a množstvo ďalších prejavov zlepšenia.

 

Podrobnosti

EAN: 9788022207744
Autor: J.J. Smithová
Rok vydania: 2016
Počet strán: 176
176
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, lesklá
Jazyk: slovenský
slovenský
Rozmery: 140,0x215,0x0,0 mm
Dátum plánovaného vydania: 13.1.2016
Žáner: Zdravie, štýl života
Formát: A5
ISBN: 978-80-222-0774-4
Vydanie: 1

Zaujimavé články ku knihe

Kniha 10-dňová očista so zeleným smoothies: Schudnite až 7kg!
25.1.2016

J.J. Smithová je autorkou bestselleru Schudnúť bez diéty a cvičenia. Pôsobí ako odborná poradkyňa v oblasti výživy a chudnutia. Jednoznačne hovorí, že zmena životného štýlu pomôže, len treba poznať pravidlá a vytrvať.

viac

Recenzie knihy 10-dňová očista so zelenými smoothies | J.J. Smithová
100%
2 recenzie

Ohodnoť knihu
01.03.2017, 22:19
5
Veľmi spokojna dobre rady a ešte lepšie recepty ,ktore som vyskušala a budem aj nadalej prípravovať smoothi pre celu rodinku.
26.02.2016, 08:49
0
Knihu som prečítala na posedenie a veľmi ma zaujala. Smoothies mi veľmi chutia a takmer rok si ich pripravujem na raňajky. Teším sa, že v knihe som našla nové recepty a tak moje raňajky nebudú jednotvárne. Zostáva mi už len, pustiť sa do očisťovania...

Knihy, ktoré by vás mohli zaujímať

Garancianákupu.sk

Lístky a vstupenky môžete kúpiť na

 

Máš málo miesta na disku? Ulož si

dokumenty, súbory a e-knihy na

uschovna.sk

 

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

 

 Porovnanie cien na Pricemania.sk

Porovnanie cien na Pricemania.sk

 

Bezpečný nákup