Telefonický kontakt:      0902 402 204

Vyberte si z viac ako 100 odberných miest na Slovensku. Viac informácii tu.

Ohodnoť knihu

Kniha: Škandál v lepšej spoločnosti

od Adriana Macháčová, Róbert Dyda z vydavateľstva Ikar, a.s.
Ikar, a.s.
2016
Bežná cena: 9,90 €
Zľava: 1,98 € (20 %)
Naša cena: 7,92 €
Posielame do 3 pracovných dní In Stock


Popis knihy Škandál v lepšej spoločnosti (Adriana Macháčová, Róbert Dyda)

Je šťastné manželstvo naozaj len ilúzia? Anonymná správa od dôverného priateľa otriasla základmi nákladného, no harmonického života manželskej dvojice Izabely a Alberta Wolfovcov. Podľa pisateľa má úspešný právnik a tvár novovzniknutej politickej strany milenku. Šokovaná Izabela si najme súkromného detektíva, aby potvrdil či vyvrátil anonymné tvrdenie. Netuší, že Albert má skutočne v pláne zmeniť nielen svoju kariéru, ale po voľbách aj manželku. Miesto po jeho boku má zaujať mladá investigatívna novinárka Petra Brunovská. Atraktívnu čiernovlásku však nájdu mŕtvu. Okruh ľudí, ktorí by mohli stáť za jej smrťou, je nejasný. Podozrenie padá na každý terč Petriných článkov, novú politickú superstar, ale aj na Izabelu, ktorá nemienila hrať druhé husle. Ako zdolajú účastníci tohto škandálu jeho následky? Vyrovná sa s ohrozením svojich plánov do seba zahľadená lepšia spoločnosť? Spád udalostí naznačuje, že dôležitejšie než samotný zločin je to, kto z neho vyťaží čo najviac.

Podrobnosti

Vydavateľstvo: Ikar, a.s.
EAN: 9788055144856
Autor: Adriana Macháčová, Róbert Dyda
Rok vydania: 2016
Počet strán: 248
248
Typ tovaru: Viazané knihy
Rozmery: 125x200 mm
Dátum plánovaného vydania: 10.5.2016
Žáner: Slovenská súčasná
Formát: A5
ISBN: 978-80-551-4485-6
Vydanie: 1

Zaujimavé články ku knihe

Kniha Cnosť: Hollywoodsky príbeh o čistej láske a skazených praktikách
13.7.2016

Na horúce pláže patria rovnako rozhorúčené romány. Ak patríte k beznádejným romantikom, doprajte si novinku Cnosť.  V erotikou nabitom románe pre dospelých z amerického prostredia nájdete všetko – lesk a biedu, slávu a sex, lásku a odpustenie... A hlavného hrdinu – známeho herca, ktorý má všetko a obyčajnú newyorskú učiteľku, ktorá sa úporne snaží o to, aby jej minulosť už viac neublížila. 

viac
Kniha Škandál v lepšej spoločnosti: Kto vyťaží zo zločinu najviac?!
8.1.2016

Dvaja úspešní autori Adriana Macháčová a Robert Dyda spojili svoje sily a vychádza už ich tretia kniha. Nový dynamický príbeh s detektívnou zápletkou vás opäť vtiahne od prvých strán. 

viac
Kniha Hubertove ženy:Keď vás zradí najbližšia osoba...
22.6.2015

Obľúbená autorka románov pre ženy (Žena vplyvného muža, Cudzie vzťahy, či Dobré dni sa začínajú v noci) napísala nový príbeh o láske, zrade, manipulácii a krivde medzi dvoma sestrami, ktoré rozdelila láska k jednému mužovi.

viac
Dámy, zbystrite pozornosť: Zľavová akcia práve pre vás!
21.7.2014

Internetový obchod iPark.sk pripravil v spolupráci s vydavateľstvom Ikar atraktívnu ponuku na približne 1000 kníh so zľavou 35%. Ide o letnú Last minute akciu, ktorá trvá do 31. júla. Dnes dávame do pozornosti výber zlacnených kníh určených pre dámy. Inšpirujte sa letným čítaním, ktoré je vhodné do každej kabelky.

viac
Tipy: Nahliadnite do mysle slovenských vrahov alebo spoznajte liečivé antioxidanty
2.7.2014

Hoci sa o lete hovorí ako o uhorkovej sezóne, vo svete kníh sa deje stále niečo zaujímavé. Najnovšie vychádza publikácia od slovenského autora Davida Kičina s názvom Zatratení. V nej nahliadnete do mysle najväčších slovenských kriminálnikov. Ak preferujete ľahšie čítanie, určite si prídete na svoje v románe Desatoro přikázáni pro Veverku. Keď sa chcete počas prázdnin detoxikovať, zaručene vám poradí...

viac
Prefíkaný plán a šokujúca aféra!
13.6.2014

Adela je atraktívna tridsiatnička. Po romániku s výrazne mladším Alexom sa rozhodne našiť manželovi na krk neveru – chce sa rozviesť, získať majetok a dcéru do starostlivosti. A to môže len vtedy, ak bude „vinný“ manžel. Perfektne premyslený komplot začne realizovať s priateľkou, ktorú tiež zapojí do hry. Spočiatku nádejný plán však zničí tragédia a všetko sa rúca ako domček...

viac

Recenzie knihy Škandál v lepšej spoločnosti | Adriana Macháčová, Róbert Dyda
0%
0 recenzií

Ohodnoť knihu

Čitatelia si ku knihe Škandál v lepšej spoločnosti kúpili tieto tituly

Srdcová dáma

5,59 € (zľava 20 %)

Pakistanská princezná

12,79 € (zľava 20 %)

Šepkanie anjelov

7,92 € (zľava 20 %)

Svetlo, ktoré nevidíme

14,37 € (zľava 15 %)

Knihy, ktoré by vás mohli zaujímať

Garancianákupu.sk

Lístky a vstupenky môžete kúpiť na

 

Máš málo miesta na disku? Ulož si

dokumenty, súbory a e-knihy na

uschovna.sk

 

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

 

 Porovnanie cien na Pricemania.sk

Porovnanie cien na Pricemania.sk

 

Bezpečný nákup