Telefonický kontakt:      0902 402 204

Vyberte si z viac ako 100 odberných miest na Slovensku. Viac informácii tu.

Ohodnoť knihu

Kniha: Bez slov

5 1
100% (1 recenzia)
od Thorsten Havener z vydavateľstva TIMY Partners spol.s r.o.
TIMY Partners spol.s r.o.
september, 2015
slovenský
slovenský
Bežná cena: 9,99 €
Zľava: 2,50 € (25 %)
Naša cena: 7,49 €
Posielame do 3 pracovných dní In Stock


Ukážka z knihy Bez slov

Popis knihy Bez slov (Thorsten Havener)

Bestseller, ktorý vás naučí čítať a ovplyvňovať reč tela!

Thorsten Havener, autor, ktorého si tisíce Slovákov zamilovali vďaka jeho bestsellerom:

Viem, čo si myslíš (Tajomstvo čítania myšlienok),Mysli si, čo chceš alebo Nemyslite na modrého slona je späť.

Tentoraz sa podujal naučiť svojich čitateľov niečo zdanlivo bezvýznamné, čo však ovplyvňuje naše každodenné rozhodovanie – reč tela.

Ak sa nevieme správne vyjadrovať a druhých nedokážeme správne pochopiť, nepomôžu nám nijaké odborné znalosti. Reč tela a schopnosť vcítiť sa do druhého sú preto nerozlučne spojené. Pomáhajú nám zlepšiť vlastný život aj životy ľudí okolo nás.

Aj preto je dôležité naučiť sa signály reči tela iných správne interpretovať a vedieť ako ovplyvňovať tie naše, aby sme boli lepšie pochopení. A práve to vás naučí bestseller Bez slov.

 

Ako dostanem pracovné miesto, ktoré by som chcel? Ako získam partnera, po ktorom túžim? A v čom spočíva tajomstvo úspešných? Kľúčom sú: VAŠE MYŠLIENKY! 

 

Thorsten Havener vám ukáže, ako riadiť svoju myseľ a zabodovať v pracovnom aj v ľúbostnom živote. Lebo vie, ako človek funguje: 20 rokov skúseností kúzelníka a zabávača z neho spravilo experta na hru s vnemami a klamami. Zistite, čo si iní o vás naozaj myslia a ako odteraz môžete na iných lepšie pôsobiť. Objavte pravidlá čítania signálov tela: Vedeli ste, že stačí niekoľko gest a ovplyvníte vylučovanie hormónov vo svojom tele? Ako na prvý pohľad podľa mimiky zistíte, kto je alfa zviera? Alebo prečo ženy obľubujú škaredé psy?

 

„Ako tlmočník som sa naučil, že reč je dôležitá všade, kde sa stretávajú ľudia. Pri svojich vystúpeniach som zistil, že o reči tela to platí dvojnásobne. Na rande, v partnerskom vzťahu, v práci, pri výchove, v škole, na recepcii v hoteli, vo výťahu, pri bezpečnostnej kontrole na letisku – ba dokonca aj vtedy, keď sa postavíte pred nesprávnu pokladňu, vám poznatky o správnom narábaní s rečou tela môžu nesmierne uľahčiť a skrášliť život. A práve o tom je táto kniha. Dozviete sa nielen to, ako možno kdekoľvek na svete pochopiť reč tela a čítať podvedomé signály iných ľudí, ale naučíte sa aj to, ako dosiahnuť, aby vás tí druhí lepšie chápali. Neviem si predstaviť oblasť, v ktorej by to neprišlo nesmierne vhod.Som teda presvedčený, že v budúcnosti bude čoraz dôležitejšie rozvíjať správne spôsoby styku s druhými. Aj o tom, že empatiou a uvedomelou komunikáciou ľahšie dosiahneme svoje ciele a budeme viesť spokojnejší život. Na to je ale základným predpokladom správna vzájomná komunikácia. Ak sa nevieme správne vyjadrovať a druhých nedokážeme správne pochopiť, nepomôžu nám nijaké odborné znalosti. Keď v práci nechápeme kolegov, môže sa to v najhoršom prípade skončiť mobingom alebo vyhorením. Reč tela a schopnosť vcítiť sa do druhého sú preto pre mňa nerozlučne spojené. Pomáhajú nám zlepšiť vlastný život aj životy ľudí okolo nás.“

 

Staňte sa tlmočníkom reči tela. Lebo naše telo nedokáže mlčať.

Podrobnosti

EAN: 9788089311590
Autor: Thorsten Havener
Rok vydania: september, 2015
Počet strán: 228
228
Typ tovaru: Brožovaná väzba
Jazyk: slovenský
slovenský
Rozmery: 0,0x0,0x0,0 mm
Dátum plánovaného vydania: 5.10.2015
Žáner: Poézia+životný št
Formát: A5
ISBN: 978-80-89311-59-0
Vydanie: 1

Recenzie knihy Bez slov | Thorsten Havener
100%
1 recenzia

Ohodnoť knihu
01.09.2016, 20:34
0
Kniha je velmi zaujímavá,poučná,je to kniha, ktorá vyžaduje aj velku sustredenost . Doporučujem aj iným čitatelom. S pozdravom Eva T.

Čitatelia si ku knihe Bez slov kúpili tieto tituly

Mysli si, čo chceš

6,74 € (zľava 25 %)

Vlastnou hlavou

10,32 € (zľava 20 %)

Farebné úlohy

2,39 € (zľava 20 %)

Knihy, ktoré by vás mohli zaujímať

Garancianákupu.sk

Lístky a vstupenky môžete kúpiť na

 

Máš málo miesta na disku? Ulož si

dokumenty, súbory a e-knihy na

uschovna.sk

 

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

 

 Porovnanie cien na Pricemania.sk

Porovnanie cien na Pricemania.sk

 

Bezpečný nákup