Telefonický kontakt:      0902 402 204

Vyberte si z viac ako 100 odberných miest na Slovensku. Viac informácii tu.

Ohodnoť knihu

Kniha: Priznanie tohto muža

5 0
100%
od Jodi Ellen Malpasová z vydavateľstva Ikar, a.s.
Ikar, a.s.
2014
slovenský
slovenský
Bežná cena: 15,90 €
Zľava: 3,18 € (20 %)
Naša cena: 12,72 €
Posielame do 3 pracovných dní In Stock


Ukážka z knihy Priznanie tohto muža

Popis knihy Priznanie tohto muža (Jodi Ellen Malpasová)

Nastal čas, aby pravda o TOMTO MUŽOVI vyšla najavo. Zámok, miesto, kde sa začala ich vášnivá ľúbostná aféra, zapĺňajú hostia v deň, ktorý by mal byť v Avinom a Jesseho živote najšťastnejším. Ava sa už zmierila s tým, že sa jej nikdy nepodarí divého Jesseho skrotiť – a ani po tom netúži. Ich láska je hlboká a ich spojenie čoraz silnejšie. No keď si Ava myslí, že konečne prenikla tomuto mužovi pod kožu, vynoria sa ďalšie otázky a tie ju privedú k presvedčeniu, že Jesse Ward možno nie je ten, za koho ho považuje. Až príliš dobre vie, ako ju môže dostať za hranice vytrženia... ale doženie ju aj na pokraj zúfalstva? Nastal čas, aby sa tento muž priznal.

 

Z anglického originálu This Man Confessed (Orion, New York 2013) preložila Jana Seichertová.

 

 

Ukážka z knihy: Priznanie tohto muža

 

Prvá kapitola

Nervy som mala napnuté na prasknutie, aj keď som nechápala prečo. Vedela som, že robím správnu vec, no napriek tomu som sa zmenila na uzlíček nervov. Bola som sama a konečne som mala čas na rozmýšľanie, v ten deň možno naposledy. Potrebovala som stráviť chvíľu osamote, aby som sa duševne pripravila na skok, ktorý som sa chystala urobiť. Vedela som, že takéto chvíle sa v mo­jom živote vyskytnú len zriedka.

Bol to môj svadobný deň.

Deň, keď sľúbim tomuto mužovi, že s ním zostanem do kon­ca svojho života. Nepotrebovala som kus papiera ani obrúčku na prste, aby som to urobila, ale Jesse áno. Preto som sa zaňho vydáva­la len dva týždne po tom, čo predo mnou padol na kolená na terase Lussa. A preto som teraz sedela v župane na leňoške v jednom zo súkromných apartmánov Zámku - zhodou okolností v tom, kde ma Jesse pred niekoľkými týždňami zahnal do kúta -, a pokúšala sa trochu pozbierať.

Budem mať svadbu na Zámku.

Najväčší deň môjho života sa odohrá v luxusnom zámku rozkoší môjho pána. Moja nervozita nepramenila iba zo skutočnosti, že som nevesta. Moji rodičia, brat a ďalší rodinní príslušníci sa túlali po pozemku Jesseho údajného vidieckeho útočiska, vo všetkom sa prehrabávali a do všetkého pchali nos. Zámok pre členov na dva dni zatvorili, aby mohli byť vykonané svadobné prípravy, čo Jesse-

ho stálo hotový majetok na členských poplatkoch. Medzi členmi erotického klubu som bola teraz asi rovnako neobľúbená ako me­dzi jeho členkami. Určite ma všetci nenávideli - ženy za to, že som im uchmatla ich pána spred nosa, a muži za to, že som im prekazila sexuálne radovánky. Jesse sa postaral, aby zo súkromných apart­mánov odstránili všetky drevené kríže a pozlátené nástenné deko­rácie. Dokonca dal zamknúť všetky dvere do spoločnej miestnosti. Napriek tomu som sa necítila o nič lepšie.

Pozrela som na strop a pokrútila som plecami, aby som zo seba striasla rastúce napätie. Nepomohlo to. Vstala som, podišla k zr­kadlu a pozrela na svoj odraz v ňom. Napriek stiesneným po­citom som vyzerala sviežo. Doslova som žiarila a na tvári som mala ľahký, prirodzene pôsobiaci mejkap. Tmavé vlasy pod hru­bou vrstvou laku takmer nedýchali, a v dlhých, ťažkých prame­ňoch mi voľne splývali na plecia a na jednej strane boli prichytené ozdobným hrebeňom. Jessemu som sa páčila s rozpustenými vlas­mi. A miloval ma v čipke.

Obrátila som sa k dverám, na ktorých viseli moje šaty, a zrakom som sa vpila do tej čipkovej nádhery - čipkou na šatách rozhodne nešetrili a miestami ich zdobili drobné perličky. Zoe z obchodného domu Harrods mi ich pyšne predviedla. Slonovinová čipka mi za­krývala zadok, obopínala stehná a rozlievala sa na dlážke meter kaž­dým smerom. Usmiala som sa. Pohľad na mňa Jessemu určite vyrazí dych. Tento jednoduchý župan s uzučkými ramienkami, s hlbokým výstrihom a stiahnutý v páse zrazí môjho pána na kolená.

Vzala som z nočného stolíka svoj mobil. Bolo poludnie. O hodi­nu sa stretnem s Jessem v zimnej záhrade a vymeníme si manžel­ský sľub. Žalúdok sa mi otočil o tristošesťdesiat stupňov... už zase.

Vyzliekla som si župan, obliekla nohavičky, natiahla si slonovi­nový čipkový korzet bez ramienok a vstúpila som do šiat. Vytiahla som si ich nad brucho a upravila si prsia vo výstrihu. Dalo mi to trochu práce, ale podarilo sa mi dokonale skryť okrúhlu modrinu na mojich prsiach. Moju značku.

Ozvalo sa tiché zaklopanie na dvere. Môj čas na rozmýšľanie vypršal. „Áno?" zavolala som a vkĺzla späť do župana

Podrobnosti

Vydavateľstvo: Ikar, a.s.
EAN: 9788055140698
Autor: Jodi Ellen Malpasová
Rok vydania: 2014
Počet strán: 504
504
Typ tovaru: Viazané knihy
Jazyk: slovenský
slovenský
Rozmery: 145x227 mm
Dátum plánovaného vydania: 4.12.2014
Edícia: Světový bestseller
Světový bestseller
Druh tovaru: Kniha
Kniha
Žáner: Romány a poviedky
Formát: A5
ISBN: 978-80-551-4069-8
Dátum plánovaného vydania (posun): 17.12.2014
Vydanie: 1

Zaujimavé články ku knihe

Tajomný obraz a záhadná smrť autora
18.4.2017

Je tu novinka Múza od Jessie Burtonovej, ktorej v slovenčine vyšiel už pozoruhodný príbeh Miniaturista. Múza je brilantne napísaný román o láske, vojne, umení, pravde i túžbach, ktoré v sebe živíme. Je to fascinujúci príbeh o tom, ako minulosť a história formujú, definujú naše životy...

viac
Nechajte sa strhnúť vášňou: Ponuka, pri ktorej sa budete červenať
16.2.2015

Slovenské kiná v týchto dňoch ovládlo filmové spracovanie svetového bestselleru Päťdesiat odtieňov sivej. Ak obľubujete práve takýto erotický žáner, ste na správnom mieste. Pripravili sme si pre vás časovo limitovanú ponuku pikantných publikácií, vďaka ktorej výrazne ušetríte. Akcia platí do konca februára. Osobný odber máte po celom Slovensku zdarma.

viac
Kniha Priznanie tohto muža: Nastal čas, aby ukázal svoju pravú tvár
4.12.2014

Nastal čas, aby pravda o TOMTO MUŽOVI vyšla najavo. Priznanie tohto muža je tretia, záverečná časť série o nekonečnej láske a vášni, pred ktorými niet úniku. Prestížny The Guardian označil sériu za „nové Fifty Shades“ – moderný, vášnivý a erotikou nabitý príbeh si vás získa premyslenými postavami, takže ako znie slogan trilógie: „Iba jedna noc stačiť nebude!“ 

viac
Bestsellery v akcii: Nakupujte teraz so zľavou
14.10.2014

Vychutnajte si jeseň s dobrou knihou! A ešte aj výrazne ušetrite. Internetový obchod iPark.sk, ktorý získal zlatý certifikát spokojnosti zákazníkov, si pre vás pripravil super ponuku. Desiatky publikácií za skvelé ceny. Nechajte sa inšpirovať.

viac
Jediná noc s ním vám nebude stačiť!
9.6.2014

„Nové Fifty Shades.“ Tak označil prestížny The Guardian Nočnú trilógiu, z ktorej práve vyšiel prvý diel Tento muž. Autorka Jodi Ellen Malpasová údajne vystihla dnešnú ženu – hrdú, nezávislú s pôsobivou kariérou, ktorá má však fatálnu slabosť na určité veci. Slogan trilógie „Iba jedna noc stačiť nebude!“ hovorí za všetko.

viac

Recenzie knihy Priznanie tohto muža | Jodi Ellen Malpasová
100%
0 recenzií

Ohodnoť knihu

Čitatelia si ku knihe Priznanie tohto muža kúpili tieto tituly

Pod týmto mužom

12,72 € (zľava 20 %)

Tento muž

12,72 € (zľava 20 %)

Všetko o mojom otcovi

11,19 € (zľava 20 %)

Neskrotená

10,32 € (zľava 20 %)

Bozk z temnoty

6,39 € (zľava 20 %)

Nenávidím milujem

6,32 € (zľava 20 %)

Knihy, ktoré by vás mohli zaujímať

Garancianákupu.sk

Lístky a vstupenky môžete kúpiť na

 

Máš málo miesta na disku? Ulož si

dokumenty, súbory a e-knihy na

uschovna.sk

 

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

 

 Porovnanie cien na Pricemania.sk

Porovnanie cien na Pricemania.sk

 

Bezpečný nákup