Telefonický kontakt:      0902 402 204

Vyberte si z viac ako 100 odberných miest na Slovensku. Viac informácii tu.

Ohodnoť knihu

Kniha: Dievča zo 6E

5 1
100% (1 recenzia)
od Alessandra R. Torre z vydavateľstva NOXI, spol. s r.o.
NOXI, spol. s r.o.
2014
Bežná cena: 11,90 €
Zľava: 2,38 € (20 %)
Naša cena: 9,52 €
Posielame Vypredané Sold out


Ukážka z knihy Dievča zo 6E

Popis knihy Dievča zo 6E (Alessandra R. Torre)

Môj život zamknutý v byte bol jednoduchý. Fungoval, pokým som dodržiavala pravidlá. 1. Nevychádzať z bytu. Ani ak vypukne požiar, ani poslať list, ani na žiadnu vychádzku. Dvere zostanú zatvorené a ja zostanem vnútri. 2. Nevytvoriť si citovú väzbu k zákazníkom. Ja sa vyzliekam, som pred kamerou, a predvádzam sa. Čo chcú, to im dám. Ich tajomstvá nikdy nevyzradím. A všetko, čo im poviem, je lož. 3. Nikoho nezabiť. Dodržiavala som toto pravidlo viac ako tri roky. Môj život zamknutý v byte bol jednoduchý a fungoval. Potom som však začala porušovať pravidlá. Vstúpte do sveta klamstiev, hrozieb, strachu, a všetkých vášní, vstúpte do sveta Dievčaťa zo 6E.

 

 

 

Ukážka z knihy: Dievča zo 6E

 

Obvykle to pre mňa robila Marilyn. Je to staromamovský typ, ktorej stačí ako vysvetlenie utešenie, že je to jej spoločen­ská povinnosť. Býva oproti Šimonovi. Ale Marilyn príliš stre- sovala. Vždy sa bála. že sa dostanem do nejakého osobného ohrozenia, alebo požiaru, alebo niečoho, a budem sa potrebo­vať dostať von. Musela som nájsť niekoho iného. Pretože som vedela, čo by prišlo. V' noci by ma začali svrbieť prsty, nutka­lo by ma zdvihnúť telefón a požiadať ju. aby mi odomkla dve­re. A potom by som za nimi počkala, počkala by som na ne­patrný pohyb západky a dvere by sa odomkli. A keď by som ich otvorila a zbadala zvráskavenú a unavenú Marilyninu tvár, zabila by som ju. Nie okamžite. Najprv by som ju zopárkrát bodla, nechala by som v nej trochu života a čakala by som, ako bude utekať, kričať. Mám rada zvuk jačania - skutočného ja­čania. nie úbohej náhrady, ktorú sa snaží predostrieť väčšina filmov ako zvuk teroru. Potom by som ju naháňala a dokonči­la by som svoju prácu, tak pomaly, ako by to šlo. Vytiahla by som z nej všetku bolesť, agóniu a vedomie, že si smrť spôsobi­la sama. Dostala som sa do tohto bodu, keď som vybrala nôž a začala som ho driať v lepenkovej škatuli vedia dverí, v kto­rej som mala odchádzajúcu poštu a rozličné zbytočnosti. Vte­dy som vedela, že sa dostávam príliš blízko. Tak som radšej po­prosila Šimona. Šimonova závislosť potlačila akýkoľvek záujem o moje pohodlie.

Viem, čo si myslite. Že z toho robím zbytočnú drámu. Že som videla film od Siephena Kinga a vzrušilo ma pomysle­nie na krv. Ale nepoznáte spustnutosť mojej mysle. Nepozná­te myšlienky, s ktorými bojujem, a ktoré sa snažím zadržať. Šimon určite nič nevie. Myslí si, že som pustovník s nočný­mi morami - že som námesačná. Som si istá, že o mojej ne­ochvejnej horlivosti byť zamknutá si myslí, že je smiešnou, neústupčivou povahou mojich prísnych posadnutostí kraj­nosťou. Moje hrozby sa stupňujú, ak mešká, ale to sa nestá­va často. Stačí, ak spomeniem, že mu neposkytnem jeho dáv­ku a okamžite je v pozore. Najspoľahlivejšou vecou na svete je závislosť na drogách. Myslím, že je horšia ako moje závislos­ti. Ale jediný človek, ktorému Šimon ubližuje so svojou závis­losťou, je on sám. Ja mám za týmito stenami celý svet obetí.

Podrobnosti

Vydavateľstvo: NOXI, spol. s r.o.
EAN: 9788081112058
Autor: Alessandra R. Torre
Rok vydania: 2014
Počet strán: 288
288
Typ tovaru: Brožovaná väzba
Rozmery: 125x200 mm
Dátum plánovaného vydania: 21.10.2014
Druh tovaru: Kniha
Kniha
Žáner: Detektív+thriller
Formát: A5
ISBN: 978-80-8111-205-8
Dátum plánovaného vydania (posun): 28.10.2014
Vydanie: 1
Vypredané

Zaujimavé články ku knihe

Kniha Čierne klamstvá:Spávam s dvomi mužmi. Súďte ma!
29.7.2015

Miliardár a počítačový génius Brant vystriedal stovky žien, milenky si uňho doslova podávali kľučku. Žiadnu však nikdy nemiloval, až kým ju nestretol... Layana je kráska s miliónmi na konte. Vyrástla obklopená luxusom a hoci životným štýlom svojich rodičov pohŕda, dostala sa na rovnakú cestu snobského stereotypu. Až kým nestretla jeho, pretože jej obrátil život naruby...

viac
Kniha Dievča zo 6E: Pikantný svet kybersexu
29.10.2014

Už tri roky sa nedotkla človeka. Vyzerá to, ako náročná úloha, ale nie je. Nie, odkedy existuje internet. Internet, ktorý jej umožnil zarábať a zabezpečil všetko, čo by mohla chcieť, výmenou za číslo jej kreditky. Musela zájsť po pár vecí do sveta podsvetia a raz sa rozhodla zabezpečiť si tam zábavné záležitosti ako novú identitu. Používa svoj alias, aby zabránila ostatným vypátrať...

viac

Recenzie knihy Dievča zo 6E | Alessandra R. Torre
100%
1 recenzia

Ohodnoť knihu
10.01.2017, 14:35
5
v pohode na večerné čítanie a zahnanie nudy

Čitatelia si ku knihe Dievča zo 6E kúpili tieto tituly

Čierne klamstvá

10,32 € (zľava 20 %)

Knihy, ktoré by vás mohli zaujímať

Garancianákupu.sk

Lístky a vstupenky môžete kúpiť na

 

Máš málo miesta na disku? Ulož si

dokumenty, súbory a e-knihy na

uschovna.sk

 

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

 

 Porovnanie cien na Pricemania.sk

Porovnanie cien na Pricemania.sk

 

Bezpečný nákup