Telefonický kontakt:      0902 402 204

Vyberte si z viac ako 100 odberných miest na Slovensku. Viac informácii tu.

Ohodnoť knihu

Kniha: Slzy predaných dievčat

5 5
100% (5 recenzií)
od Monika Wurm z vydavateľstva Branko Kocian - Vydav.Motýl
Branko Kocian - Vydav.Motýl
2014
slovenský
slovenský
Bežná cena: 9,90 €
Zľava: 1,98 € (20 %)
Naša cena: 7,92 €
Posielame do 3 pracovných dní In Stock


Ukážka z knihy Slzy predaných dievčat

Popis knihy Slzy predaných dievčat (Monika Wurm)

Niekedy si ľudia občas naivne myslia, že láska je plodom dlhodobého zväzku muža a ženy a dlhodobého dvorenia. Láska je však skôr dcérou duševného súladu. Ak sa dve blízke duše stretnú, vzniká láska v jedinom záblesku.


Zdanlivo pokojný život chudobnej polosiroty Malaye z filipínskeho mesta Manila

prevráti na ruby spleť tvrdých rán, ktoré jej uštedrí osud: otec-alkoholik ju predáva mafii, ktorá obchoduje s bielym mäsom, a to iba niekoľko dní po tom, ako ju brutálne znásilnil jej nápadník.

 

Úbohé 16-ročné dievča potom spolu s inými rovesníčkami prepašujú za katastrofálnych podmienok do Dubaja – mesta snov, v ktorom ju vydražia ako luxusnú spoločníčku. Po smrti prvého pána Malayu osud nečakane zaveje do rúk iného muža.

 

Dokáže si zlatooká dievčina získať srdce svojho nového pána, atraktívneho horkokrvného lekára? Aký osud očakáva Malayu v krajine nekonečných možností a zdanlivého bohatstva? Ako sa popasuje s vlastnou zbierkou jaziev?

 

Tlejúca vášeň a erotické iskrenie v detailne spracovaných opisoch dodávajú knihe silný náboj.

 

„Jedinou úlohou osudu je, aby sa naplnil...“

„Toto dievča patrí medzi posledné najlepšie kúsky. Neváhajte, lebo oľutujete, keď vám ju niekto iný vyfúkne.“ Už som asi desať minút stála na jednom mieste, kde sa o mne dohadovali úplne cudzí chlapi. Ponúkli za mňa 76 000 dirhamov.„Sedemdesiatšesťtisíc po prvýkrát, po druhýkr...“ nedokončil. Zrazu sa jeden mocný muž zdvihol z miesta. Sedel celkom vzadu, nebolo ho predtým dobre vidieť. Jeho gesto zjavne zarazilo i môjho bosa. Zabudol pokračovať v aukcii. Rýchlo sa však spamätal a pohotovo zareagoval: „Džentlmen má vkus, sám sa prišiel presvedčiť o farbe jej očí. Pozrite si tú naivnú nevinnosť v jej tvári. Ako práve ulovená morská panna...“ Neznámy muž, v ktorom som spoznala cudzinca, do ktorého som nechtiac vrazila, keď som špehovala spoza závesu, prerušil zveličovanie Muža Bez Mena a prehovoril: „Dám stotisíc, ak sú tie oči pravé!“ V miestnosti nastalo ticho, až príliš veľké ticho. Každý bol zvedavý, čo sa bude diať.

 

Ukážka z knihy: slzy predaných dievčat

 

Učiteľka ďalej pokračovala: "Keď váš majiteľ prejaví čo i len nepatrný náznak, že sa chce s vami miloavť, musíte byť vždy po ruke a patrične pripravené. Úsmevom mu dáte najavo, že vás jeho záujem veľmi potešil. Váš úsmev je vaším tichým súhlasom. Majiteľ je váš pán, vy nie ste jeho priateľka alebo snúbenica, aby vás dobíjal, alebo aby vám skladal komplimenty. Vy s ním budete preto, lebo to tak chce on."

Narovnala sa a pokračovala ďalej nezmeneným hlasom: "Vaši majitelia budú muži z vyšších vrstiev. Tí nemajú času nazvyš. Čas sú pre nich peniaze. 

Muži, ktorí sa rozhodnú zadovážiť si profesionálnu spoločníčku, chcú skromné dievča, ktorému nemusie hodiny nadbiehať a hrať sa na gentlemanov. Nemajú náladu a už vôbec nemajú čas tráviť celý večer pri večeri alebo v kine a riskovať, že ich dievča nakoniec odmietne a oni ostanú bez sexu.

Na druhe strane nechcú ani prostitútku, ktorú keby chceli, by našli pri trocha snahe na každom rohu. Našimi zákazníkmi sú buď zberatelia krásnych žien, ktorí majú jeden i viac háremov a muži, ktorí sa nechcú viazať a nepotrebujú manželky, či priateľky. Po dlhom pracovnom dni chcú jediné. Večeru a dávku sexu. Nie hysterickú priateľku, ktorá im píli nervy, že zase prišli neskoro, alebo že zabudol na výročie ich prvého bozku.

Rovnako tak radi oželejú manželku, ktorá sa o seba prestala starať hneď po prvom dieťati, ktorá sa stále sťažuje na vyčerpávajúci deň s deckom.

Títo muži chcú vás. Krásku z obrázku, ktorá ich bude počúvať vždy, keď sa budú chcieť vyžalovať, akého mali dnes odporného klienta. Vy sa mu zas nebudete nikdy sťažovať, aj keby ste si zlomili nohu.

Ponosovanie je tabu! Z vašich úst nikdy nezačujú výčitku, či pripomienku alebo nebodaj hlúpu otázku. Vy budete ich spoločnosťou, s ktorou strávia toľko času, koľko budú potrebovať. Posteľ, miestnosť, či auto opustia, keď oni uznajú za vhodné. Vy ste ich výčitky svedomia a vy predsa nie ste, takže nie sú ani výčitky...

 

Podrobnosti

EAN: 9788081640346*
Autor: Monika Wurm
Rok vydania: 2014
Počet strán: 384
384
Typ tovaru: Pevná väzba bez prebalu, lesklá
Jazyk: slovenský
slovenský
Rozmery: 135,0x205,0x0,0 mm
Rok poslednej dotlače: november, 2014
Dátum plánovaného vydania: 10.10.2014
Žáner: Romány
Formát: A5
ISBN: 978-80-8164-034-6
Vydanie: 1

Recenzie knihy Slzy predaných dievčat | Monika Wurm
100%
5 recenzií

Ohodnoť knihu
01.02.2017, 21:26
5
Je to výborná kniha,odporúčam všetkým,veľmi sa mi páčila.
30.01.2017, 12:50
5
..zabudla som na hviezdičky :)
30.01.2017, 12:49
0
Neoľutovala som, že som túto knihu kúpila len na základe anotácie. Zhltla som ju za deň a pol a bolo to neskutočné. Nemohla som sa od nej odtrhnúť, potrebovala som čítať ďalej a ďalej až do konca. Jediné, čo mi troška vadilo bolo to, že v určitom momente dej nabral veľmi rýchly spád a objavila sa posledná strana :) Vrelo odporúčam!
24.01.2017, 08:46
5
úžasná kniha - prečítala som ju za 2 dni a keby sa dalo tak by som ju zhlta aj za deň - neuveriteľne silný príbeh ešte silnejšej Malaye!
15.02.2016, 09:39
0
Kniha sa mi veľmi páčila, oddýchla som si pri nej a zároveň ma držala až do poslednej chvíle v napätí. Odporúčam si ju prečítať.

Čitatelia si ku knihe Slzy predaných dievčat kúpili tieto tituly

Tanec s nepriateľom

8,72 € (zľava 20 %)

Žena bez čísla

8,17 € (zľava 25 %)

Pakistanská princezná

12,79 € (zľava 20 %)

Odsúdení prežiť

11,92 € (zľava 20 %)

Knihy, ktoré by vás mohli zaujímať

Garancianákupu.sk

Lístky a vstupenky môžete kúpiť na

 

Máš málo miesta na disku? Ulož si

dokumenty, súbory a e-knihy na

uschovna.sk

 

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

 

 Porovnanie cien na Pricemania.sk

Porovnanie cien na Pricemania.sk

 

Bezpečný nákup