Telefonický kontakt:      0902 402 204

Vyberte si z viac ako 100 odberných miest na Slovensku. Viac informácii tu.

Ohodnoť knihu

Kniha: Telo ako posilňovňa pre ženy

5 3
100% (3 recenzie)
od Mark Lauren; Joshua Clark z vydavateľstva TIMY Partners spol.s r.o.
TIMY Partners spol.s r.o.
2014
slovenský
slovenský
Bežná cena: 9,99 €
Zľava: 2,- € (20 %)
Naša cena: 7,99 €
Posielame do 3 pracovných dní In Stock


Ukážka z knihy Telo ako posilňovňa pre ženy

Popis knihy Telo ako posilňovňa pre ženy (Mark Lauren; Joshua Clark)

Po veľmi úspešnej knihe Telo ako posilňovňa teraz prichádza aj kniha Telo ako posilňovňa pre ženy. Autori Mark Lauren a Joshua Clark sa teraz, milé dámy, venujú aj vám.  

„Po rozhovoroch so ženami celej krajiny o ich cieľoch vo fitnese a o ich cvičebných praktikách sa mi zdá, že jednou z najväčších prekážok mať štíhle a pevné telo je pre ne zdráhanie zamerať sa na vlastné potreby. Pokiaľ ide o rodinu a/alebo kariéru, veľa žien je teraz oveľa viac vyťažených ako kedykoľvek predtým. Tak sa sústredili na iných, že majú málo času pre seba. Iróniou je podľa mňa najmä toto: Dávať tak veľa zo seba ľuďom naokolo môže ženám ich život skôr skomplikovať ako zjednodušiť. Určite to platí najmä v prípade vášho dlhodobého zdravotného stavu. Pozrite sa na to takto: Naozaj chcete, aby vás vaši milovaní nenavštevovali doma, alebo v nemocnici? Chcete, aby vás vaši vnuci poznali iba ako starú mamu sediacu v kolieskovom kresle? Keď sa zameriavate na iných na úkor vlastného zdravia, je to ako nekonečne sa opakujúca hra bez konca, v ktorej nikto nevyhráva. Svoj čas a energiu míňate starostlivosťou venovanou iným, tí však budú musieť neskôr venovať svoj čas a energiu staraniu sa o vás. Vy ste si limitovali svoj životný potenciál preto, aby oni mohli pokojne žiť, ale keď príde ich čas, aj oni narazia na podobný limit – nebudú sa starať len o ďalšiu generáciu, ale aj o vás. Hoci neexistuje žiaden prameň mladosti, cvičenie opakovane dokazuje, že má k nemu najbližšie. Posilňovaním a zoštíhľovaním si dláždite cestu pre jasnejšiu a istejšiu budúcnosť všetkých okolo vás. Nestarajte iba o ich šťastie, starajte sa aj o svoje.“

Podrobnosti

EAN: 9788089311392
Autor: Mark Lauren; Joshua Clark
Rok vydania: 2014
Počet strán: 1
1
Typ tovaru: Brožovaná bez prebalu, lesklá
Jazyk: slovenský
slovenský
Rozmery: 0,0x0,0x0,0 mm
Dátum plánovaného vydania: 21.9.2015
Druh tovaru: Kniha
Kniha
Žáner: Šport
Formát: A4
ISBN: 978-80-89311-39-2
Vydanie: 1

Zaujimavé články ku knihe

Zbavte sa povianočných kíl: Ako na to?
8.1.2015

Určite ste si aj vy dopriali počas uplynulých sviatkov kopec dobrôt. Ako sa ale zbaviť povianočných kíl a faldíkov z brucha? Prinášame zopár tipov. Záleží len na vás, či uprednostníte upravenú stravu, poriadnu makačku alebo oboje. Hlavne, musíte to chcieť vy. Cíťte sa skvelo, vyzerajte skvelo, buďte fit a hlavne zdravý!

viac
Zatočte s vianočnými kilami: Ako na to?
8.1.2014

Schudnúť patrí medzi jedno z najčastejších predsavzatí, ktoré si dávame do nového roka. Ak sa to vaše nesie v tomto duchu, ste na správnom mieste. Prinášame zopár tipov, vďaka ktorým sa presvedčíte, že zhadzovanie povianočných tukových buniek nie je až také náročné, ako sa na prvý pohľad zdá. Stačí vedieť ako na to.

viac

Recenzie knihy Telo ako posilňovňa pre ženy | Mark Lauren; Joshua Clark
100%
3 recenzie

Ohodnoť knihu
20.09.2016, 21:22
0
Kopa cvikov, z ktorých si môže každá žena vybrať tie "svoje" a začať so serióznym športom pre zdravie, kondíciu, krásu, príťažlivosť, sebavedomie...dosť bonusov, však ?
07.09.2016, 11:41
5
Ak chcete niečo pozitívne urobiť so svojou postavou a nechce sa Vám opustiť byt alebo dom, je pre Vás tá pravá. Ak ste začiatočníčka, vôbec nevadí. V knihe nájdete popis jednotlivých cvikov na konkrétne partie tela, vrátane celých tréningových plánov. Taktiež autor vyvracia prípadne potvrdzuje tzv. mýty týkajúce sa cvičenia a stravy.
Na cvičenie potrebujete sami seba, priestor bytu alebo domu, čas a hlavne chuť.
Nekupujte ak máte dokonalú postavu a nepotrebujete nič meniť.
02.01.2015, 17:14
5
super kniha

Čitatelia si ku knihe Telo ako posilňovňa pre ženy kúpili tieto tituly

10-dňový detox

11,92 € (zľava 20 %)

Plán B

15,- € (zľava 25 %)

Knihy, ktoré by vás mohli zaujímať

Garancianákupu.sk

Lístky a vstupenky môžete kúpiť na

 

Máš málo miesta na disku? Ulož si

dokumenty, súbory a e-knihy na

uschovna.sk

 

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

 

 Porovnanie cien na Pricemania.sk

Porovnanie cien na Pricemania.sk

 

Bezpečný nákup