Telefonický kontakt:      0902 402 204

Vyberte si z viac ako 100 odberných miest na Slovensku. Viac informácii tu.

Ohodnoť knihu

Kniha: Zázrak sebalásky

5 0
100%
od Bärbel Mohrová, Manfred Mohr z vydavateľstva Vydavateľstvo Príroda s.r.o.
Vydavateľstvo Príroda s.r.o.
2014
slovenský
slovenský
Bežná cena: 9,90 €
Zľava: 1,98 € (20 %)
Naša cena: 7,92 €
Posielame do 3 pracovných dní In Stock


Ukážka z knihy Zázrak sebalásky

Popis knihy Zázrak sebalásky (Bärbel Mohrová, Manfred Mohr)

Kniha od autorov Bärbel Mohrovej a Manfreda Mohra Vám ponúka príručku o sebaláske, o tajomnom kľúči, ktorý vám pomôže otvoriť všetky dvere. Naučí vás ako milovať samých seba a potom aj ako rozdávať lásku okolo.

Môže rozdávať ten, kto nič nemá? Jasné, že nemôže! Môže milovať niekoho ten, kto nemiluje seba samého? Odpoveď už nie je každému taká jasná, hoci je to iba druhá strana tej istej mince. Môže teda dávať lásku človek bez sebalásky? Na túto otázku a na všetko, čo s ňou súvisí, ponúkajú odpoveď autori viacerých svetových bestsellerov vydaných v miliónových nákladoch. V knihe nájdete cvičenia na posilnenie lásky k sebe, užitočné tipy, rady a názorné príklady určené pre začiatočníkov i pokročilých v sebaláske. Inšpirujte sa nimi a nechajte v sebe rozkvitnúť lásku!

 

 

 

 

Ukážka z knihy: Zázrak sebalásky

 

"Ak máš rád seba správnym spôsobom, 

tak máš rád všetkých ľudí

ako seba samého."

 

Majster Eckhart

 

 

 

Jednoducho obrátiť rušivé dogmy

 

Ak nedáme dobrý pozor na našu dcéru, osvojí si presvedčenie, že "matematiku nikdy nepochopím", a bude tým trápiť celý školský rok. 

A pritom, ako sme videli, stačí tak málo, aby sme u dieťaťa zmenili dogmy napríklad "matematiku nikdy nepochopím" na vetu "keď mi s tým niekto trochu pomôže, aj ja pochopím všetko". 

Také slovné zvraty z detstva často zapríčiňujú, že ako dospelí niečomu nedôverujeme alebo si nemôžeme dovoliť úplne a dokonale milovať seba takých, akí sme. Každý pritom niečo vie trochu lepšie a niečo zasa trochu menej dobre než väčšina ostatných. Každý, kto si prečíta knihu Rich Dad, Poor Dad: Čo bohatí učia svoje deti o peniazoch od Roberta T. Kiyosakiho, alebo jednoducho pozoruje život, istotne vie, že dobré známky v škole zďaleka nie sú jedinou cestou k úspechu. Veľa mladých ľudí si napriek tomu prináša do života hromadu komplexov z detstva. Celkom zbytočne a je to veľká škoda.

 

Niekedy nám ľudové múdrosti ako"bez práce nie sú koláče" z minulosti znejú v ušiach a nevedomiky nás nútia konť tak, aby sme bojovali za každú drobnú taľafatku. "Človek nedostane nič v živote zadarmo", myslíme si a prestaneme sa čudovať. Toto presvedčenie je takisto len nepriaznivé slovné spojenie z detstva.

Keď človek leží v hojdacej sieti a nerobí nič, je jasné, že sa nič nestane. Ale to, či veci, ktoré robí často alebo zriedka, prinesú plody, v mnohom závisí od nevedomých slovných spojení.

Existuje aj skutočne bystrá múdrosť, ktorá platí podobne: úspešní ľudia sú úspešnejší než iní nie preto, že by zažili menej neúspechov, ale preto, lebo to častejšie skúšajú. Môj dojem zo života je, že "trocha univernálneho vedenia" a dobrá intuícia várazne znižujú počet neúspechov. Rozdiel medzi úspešnými a neúspešnými ľuďmi napriek tomu spočíva v tom, že jedni veria sebe, nech sa deje čokoľvek, a tí druhí sa už po niekoľkých nezdaroch vzdajú.

 

"Keď nás niečo vyhodí

zo zabehnutých koľají,

pomyslíme si,

že všetko je stratené. Pritom sa však iba začína

niečo nové."Lev N. Tolstoj

Podrobnosti

EAN: 9788007023178
Autor: Bärbel Mohrová, Manfred Mohr
Rok vydania: 2014
Počet strán: 160
160
Typ tovaru: Viazané knihy
Jazyk: slovenský
slovenský
Rozmery: 155x185 mm
Dátum plánovaného vydania: 25.9.2014
Druh tovaru: Kniha
Kniha
Podtitul: Tajomný kľúč, ktorý otvára všetky dvere
Žáner: Poézia+životný št
Formát: A5
ISBN: 978-80-07-02317-8
Vydanie: 1

Zaujimavé články ku knihe

Kniha My: Ako oživiť upadajúce manželstvo?
15.6.2015

Čo s dvadsaťročným manželstvom vedca a maliarky, keď rodinné hniezdo ostane prázdne? Pomôže mu okružná cesta po Európe?Alebo je už neskoro?

viac
Kniha Zásielková služba z vesmíru: Privolajte si šťastie
25.5.2015

Urobte zo svojho života jednu veľkú objednávku. Objednajte si raj na Zemi! Že v také niečo neveríte? Že obyčajné želania vám nesplnia sny a túžby? Každý je strojcom svojho šťastia a keď niečo neskúsite, nikdy sa nedozviete, či by to náhodou nefungovalo...

viac
Nechajte v sebe rozkvitnúť lásku: Tajomný kľúč, ktorý otvára všetky dvere
24.10.2014

Môže rozdávať ten, kto nič nemá? Jasné, že nemôže! Môže milovať niekoho ten, kto nemiluje seba samého? Odpoveď už nie je každému taká jasná, hoci je to iba druhá strana tej istej mince. Môže teda dávať lásku človek bez sebalásky?

viac
Buďte šťastní a zdraví – objednávajte z vesmíru!
1.7.2014

Ešte stále ste nenašli toho pravého partnera, po akom snívate?Alebo túžite po novom bývaní či lepšej práci? Kniha Objednávame si z vesmíru vás naučí počúvať váš vnútorný hlas, plniť si povinnosti voči sebe samému a pozitívne formovať vlastný život.

viac

Recenzie knihy Zázrak sebalásky | Bärbel Mohrová, Manfred Mohr
100%
0 recenzií

Ohodnoť knihu

Čitatelia si ku knihe Zázrak sebalásky kúpili tieto tituly

Superimunita

11,24 € (zľava 20 %)

Tanec s nepriateľom

8,72 € (zľava 20 %)

10-dňový detox

11,92 € (zľava 20 %)

Odvaha skočiť

2,- € (zľava 20 %)

Práca

5,60 € (zľava 20 %)

Knihy, ktoré by vás mohli zaujímať

Garancianákupu.sk

Lístky a vstupenky môžete kúpiť na

 

Máš málo miesta na disku? Ulož si

dokumenty, súbory a e-knihy na

uschovna.sk

 

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

 

 Porovnanie cien na Pricemania.sk

Porovnanie cien na Pricemania.sk

 

Bezpečný nákup