Telefonický kontakt:      0902 402 204

Vyberte si z viac ako 100 odberných miest na Slovensku. Viac informácii tu.

Ohodnoť knihu

Kniha: Jednoducho neodolateľná

od Jill Shalvisová z vydavateľstva Ikar, a.s.
Ikar, a.s.
2014
slovenský
slovenský
Bežná cena: 9,90 €
Zľava: 1,98 € (20 %)
Naša cena: 7,92 €
Posielame Vypredané Sold out


Ukážka z knihy Jednoducho neodolateľná

Popis knihy Jednoducho neodolateľná (Jill Shalvisová)

 

Kniha Jednoducho neodolateľná od autorky Jill Shalvisovej rozpráva príbeh o Maddie Moorovej, ktorá vo svojom živote potrebuje poriadne poupratovať a zmeniť všetko od základov. V tej istej dobe príde o partnera, to sa rozhodla ona sama a opustila ho a príde aj o prácu, z tej ju vyhodili. Miesto toho aby sa Maddie ľutovala, odchádza z LA, aby si prebrala dedičstvo od svojej matky. S jej nevlastnými sestrami Tarou a Chloe zdedila rozpadávajúci sa hotel na vidieku, ktorý stojí na pobreží Tichého oceána. Nachádza sa v mestečku Šťastný Prístav, ktorý ma 2100 obyvateľov a je v štáte Washington. K domu ešte získala zbierku maminých super extra rád do života. Tento nový začiatok ale vôbec nie je jednoduchý. Tento hotel by bolo možné zrenovovať a opäť zaradiť do chodu fungovania, no Maddie musí prehovoriť aj svoje tvrdohlavé sestry. To bude ale ťažký oriešok, pretože obe sú veľmi tvrdohlavé, majú svoje životy a nechcú ostať v tomto zapadákove. Tak sa toho ujíma sama Maddie. Najme si renovátora, ktorým nie je nik iný než krásny urastený mládenec, ktorého zhodou okolností skoro zrazila na mopede, keď prichádzala do mestečka. Maddie v minulosti zažila mnoho sklamania a bolesti i poníženia a povedala si, že do svojho srdca ani života už nepustí nijakého chlapa. Tento sľub bude ale veľmi zložité dodržať, keďže sa teraz stretáva každý deň s týmto neodolateľným Jaxom... Maddie sa musí postupne vyrovnať s minulosťou a musí pochopiť, že práve mestečko Šťastný Prístav by mohlo byť miesto, kde konečne nájde svoj domov.

 

Z anglického originálu Simply Irresistible preložila Miriam Ghaniová. 

 

 

 

Ukážka z knihy: Jednoducho neodolateľná 

 

 

Druhá kapitola 

 

 

 

Neberte život príliš vážne.

Aj tak nebude nikto z nás žiť naveky.

PHOEBE TRAEGEROVÁ

 

Ukázalo sa, že Lucille mala pravdu. Presne po jeden a pol kilometri cesta vyústila na čistinku. Tichý oceán bol tmavý, ozdobený bielymi spenenými vlnami, ktoré sa ťahali tak ďaleko, ako len Maddie dovidela. Nad morom viselo kovovosivé nebo lemované útesmi a vznášala sa ridka hmla.

Konečne teda našla "rezort". Lucille mala pravdu aj v niečom inom. To miesto nevyzeralo príliš nádejne.

Zaváňalo skôr koncom. Smrťou.

Hotel už isto zažil aj lepšie časy. Vpredu na schodoch sedela žena, neďaleko nej stála zaparkovaná vespa. Keď si všimla Maddie, vstala. Mala na sebe biele šortky, červené tenisky a tričko rovnakej farby. Aj vlasy mala výrazné červené a rozlievali sa jej po chrbte v zaujímavých vlnách. Maddie by musela zamestnať celý salón žien, aby jej na hlave vyčarili taký účes. Bola to dvadsaťštyriročná Chloe, prezývaná Divoké dieťa. Maddie sa pokúsila trochu si napraviť svetlé vlasy, ktoré ju neposlúchali, ale bola to len strata času. Skôr ako stihla otvoriť ústa, vedľa jej auta zastavil taxík a vystúpila z neho pekná štíhla žena. Mala krátke hnedé vlasy a pôsobila mimoriadne príťažlivo. Oblečený mala elegantný pracovný kostým, kotrý zvýrazňoval jej štíhle línie. Odmerane sa usmiala.

Tara, Oceľová magnólia.

Taxikár vyložil z batožinového priestoru niekoľko kufrov a postavil ich na verandu. Tri ženy na seba dlhú chvíľu hľadeli, akoby znovu ubehlo posledných päť rokov. Naposledy sa Tara s Maddie stretli v Montane, aby dostali Chloe z väzenia za to, že sa pokúsila nelegálne skočiť z mosta. Chloe sa im poďakovala a sľúbila, že sa im odvďačí. Potom sa rozišli každá svojou cestou. Každá mala iného otca, všetky tri boli úplne odlišné osobnosti a jediná vec, ktorú mali spoločnú, bol sladký hipisácky výraz, čo zdedili po matke.

"Takže," Maddie sa nasilu usmiala. "Ako sa máte?"

"Opýtaj sa ma potom, ako vyriešime túto záležitosť," zašomrala Tara a pozrela na najmladšiu sestru.

Chlote rozhodila rukami. "Ja s tým nemám nič spoločné."

"To by bolo prvý raz." Tara hovorila miernym južanským prízvukom, ktorý popierala, ale nadobudla ho, lebo vyrastla na konskej farme starých rodičov v Texase.

Chloe prevrátila oči a vytiahla z vrecka inhalátor, pretože trpela astmou. Bez záujmu sa poobzerala okolo seba. "Teda toto má byť to veľké dedičstvo?"

"Pravdepodobne," odvetila Maddie a zahľadela sa na opustený hotel. "Momentálne tu asi nie sú nijakí hostia."

"Nie je to dobré, znižuje to predajnú cenu," poznamenala Tara.

"Predajnú?" Zopakoval Maddie.

"Predaj je najjednoduchší spôsob, ako sa ho čo najskôr zbaviť."...

 

 

 

 

 

 

 

Podrobnosti

Vydavateľstvo: Ikar, a.s.
EAN: 9788055137667
Autor: Jill Shalvisová
Rok vydania: 2014
Počet strán: 272
272
Typ tovaru: Viazané knihy
Jazyk: slovenský
slovenský
Rozmery: 125x200 mm
Dátum plánovaného vydania: 30.11.2015
Druh tovaru: Kniha
Kniha
Žáner: Svetová súčasná, Romantika
ISBN: 978-80-551-3766-7
Vydanie: 1
Vypredané

Zaujimavé články ku knihe

Nechajte sa strhnúť vášňou: Ponuka, pri ktorej sa budete červenať
16.2.2015

Slovenské kiná v týchto dňoch ovládlo filmové spracovanie svetového bestselleru Päťdesiat odtieňov sivej. Ak obľubujete práve takýto erotický žáner, ste na správnom mieste. Pripravili sme si pre vás časovo limitovanú ponuku pikantných publikácií, vďaka ktorej výrazne ušetríte. Akcia platí do konca februára. Osobný odber máte po celom Slovensku zdarma.

viac

Recenzie knihy Jednoducho neodolateľná | Jill Shalvisová
0%
0 recenzií

Ohodnoť knihu

Čitatelia si ku knihe Jednoducho neodolateľná kúpili tieto tituly

To najsladšie

8,72 € (zľava 20 %)

Šialený plán

8,72 € (zľava 20 %)

Nezabudni, láska

6,62 € (zľava 20 %)

Noc v Malibu

10,72 € (zľava 20 %)

Knihy, ktoré by vás mohli zaujímať

Garancianákupu.sk

Lístky a vstupenky môžete kúpiť na

 

Máš málo miesta na disku? Ulož si

dokumenty, súbory a e-knihy na

uschovna.sk

 

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

 

 Porovnanie cien na Pricemania.sk

Porovnanie cien na Pricemania.sk

 

Bezpečný nákup