Telefonický kontakt:      0902 402 204

Vyberte si z viac ako 100 odberných miest na Slovensku. Viac informácii tu.

Ohodnoť knihu

Kniha: Jedine s ním

5 0
100%
od Lisa Renee Jonesová z vydavateľstva Ikar, a.s.
Ikar, a.s.
2014
slovenský
slovenský
Bežná cena: 13,90 €
Zľava: 2,78 € (20 %)
Naša cena: 11,12 €
Posielame do 3 pracovných dní In Stock


Ukážka z knihy Jedine s ním

Popis knihy Jedine s ním (Lisa Renee Jonesová)

Charizmatický búrlivák Chris Merit si celkom podmanil Sarinu dušu. Drží ju vo svojej moci a ona sa mu bezvýhradne poddáva. Kvôli nemu podstúpi hocijaké riziko. Ochotne vyhovie všetkým jeho tajným erotickým túžbam, hoci jej občas naháňajú strach. Tak ako ju aj Chrisa prenasledujú démoni minulosti. Prečo sa tak vyžíva v bolesti a túži po treste? Umelec si svoje tajomstvá prísne stráži, kým v návale vášne neodhalí všetko, čo ho sužuje a pred čím uniká. Sara musí bojovať s jeho temnými stránkami, aby sa raz preňho stala bezpečným prístavom. Nad všetkým sa však zvíťaziť nedá...Autorka bestsellerov Lisa Renee Jonesová v románe Jedine s ním konečne odhalí nevypovedané tajomstvá.

 

 

Z anglického originálu Reavealing Us (Gallery Books,New York 2013) preložila Jarmila Gajdoschíková. Vo vydavateľstve Ikar od Lisy Renee Jonesovej vyšlo:Keby som bola tebou (2013)Sama sebou (2014)

 

 

 

 

 

 

Ukážka z knihy: Jedine s ním

 

„Nech je to čokoľvek," poviem, „zvládnem to. My to zvlád­neme." Spomeniem si, ako bojoval za moju česť s mojím býva­lým priateľom a mojím otcom. Tým, že mi Chris otvára uza­vreté dvere k svojmu životu a citom, dáva mi to, čo chcem. Neoľutuje to. Budem zaňho a za nás bojovať.

Chytím ho za ruku a prepletiem si s ním prsty.

„Poďme do Paríža."

V lietadle sa moja nádej na trochu súkromia rýchlo rozplynie, keď sa pristavíme pri prvom rade a zistím, že sedadlo v uličke vedľa nás patrí staršej žene v svetlofialovej košeli. Žena mi ve­nuje úsmev, ktorý je rovnako nápadne prívetivý ako jej ha­vajská košeľa a ktorý ledva dokážem opätovať. Je zo mňa uzlík nervov. Nehovoriac o tom, že lietanie nezvládam najlepšie.

Chris mi kývne, aby som sa posunula a sadla si k oknu, a snaží sa moju tašku napchať do úložného priestoru nad sedad­lami. Som ako počarovaná týmto mužom, ktorý sa stal celým mojím svetom. Pohľadom sledujem pekné črty jeho tváre, jeho široké plecia, napnuté svaly pod tesným tričkom. Ako nádherne a statne vyzerá, keď na sebe nemá nič okrem výrazného tetova­nia draka červenej, žltej a modrej farby, ktoré teraz vykúka spod jeho pravého rukáva. Mojím telom sa preženie horúčosť, už len keď si na to pomyslím. Milujem to tetovanie a čoskoro úplne od­halím, ako súvisí s minulosťou. Milujem ho.

Chris zavrie hornú priehradku a pošepne niečo našej postar­šej spolucestujúcej. Neviem, čo jej povedal, no žena sa naňho usmeje. Pri pohľade na nich dvoch sa usmievam aj ja, až kým v Chrisových očiach nezachytím pochmúrny záblesk, ktorý mi pripomenie bolesť, ktorú ukrýva pod povrchom svojho príťa­žlivého šarmu. Moje rozhodnutie odcestovať s ním do Paríža bolo celkom správne. Nejako už tú bolesť odoženiem.

Keď sa Chris posadí do sedadla medzi mňa a našu spoloč­níčku, pohľadom zavadím o náplasť na jeho čele a obviazané rameno. Vedela som, že si v noci porezal hlavu, o ramene som však netušila.

Pri predstave, ako ľahko mohol umrieť, keď sa s motorkou zrútil na trávnik, aby mi zachránil život, sa mi zachveje žalúdok. „Ako ti je?" spýtam sa a rukou sa mu jemne dotknem obväzu.

„Hlava je na tom lepšie, ako som si myslel. Rameno ma pre­kvapilo, stačilo však pár stehov a už je to v poriadku." Položí mi dlaň na ruku. Je veľká a teplá. Je to nádherný pocit. „A od­poveď na tvoju otázku znie: mám sa skvele. Si tu so mnou."

„Chris." V mojom hodvábne chrapľavom hlase počuť za­držiavané emócie. Medzi nami je toho toľko nevysloveného, toľko napätia z našej hádky predtým, ako som odišla do Mar­kovho domu a ako ma stíhal. „Ja..." Moje slová preruší smiech z radu za nami a pripomenie mi, že tu nemáme súkromie. „Musíme..."

Chris sa ku mne nakloní a pobozká ma. Naše pery sa jemne obtrú. „Pokračuj. Ja viem. Urobíme, čo musíme. Keď prídeme domov, všetko vyriešime a všetko sa vyjasní."

„Domov?"

„Láska, veď som ti to hovoril." Prepletie si so mnou prsty. „To, čo je moje, je aj tvoje. V Paríži máme domov."

Jasné, Chris má v Paríži svoj byt, len som sa nad tým dosiaľ vôbec nezamyslela. Pohľad mi sklzne na naše prepletené prsty a napadne mi: budem sa v jeho byte cítiť ako doma aj ja?

Chris ma chytí za bradu. Dívam sa naňho. „Keď tam prí­deme, všetko sa vyjasní," zopakuje.

Skúmavo mu hľadím do tváre a hľadám v jeho sľube pre­svedčivosť, ktorá by prislúchala mužovi, ktorý vždy rozhoduje, no nenachádzam ju tam. Tiene v jeho očiach hovoria o pochyb­nostiach. Chris si nie je istý, že sa medzi nami všetko vyjasní, a keďže tú istotu nemá on, nemám ju ani ja.

Chce však, aby to tak bolo, a tak to chcem aj ja. Jeho slová mi zatiaľ musia stačiť, obaja však vieme, že v budúcnosti to už stačiť nebude. Už nie...

 

Podrobnosti

Vydavateľstvo: Ikar, a.s.
EAN: 9788055139005
Autor: Lisa Renee Jonesová
Rok vydania: 2014
Počet strán: 312
312
Typ tovaru: Viazané knihy
Jazyk: slovenský
slovenský
Rozmery: 145x227 mm
Druh tovaru: Kniha
Kniha
Žáner: Romány a poviedky
Formát: A5
ISBN: 978-80-551-3900-5
Vydanie: 1

Zaujimavé články ku knihe

Nechajte sa strhnúť vášňou: Ponuka, pri ktorej sa budete červenať
16.2.2015

Slovenské kiná v týchto dňoch ovládlo filmové spracovanie svetového bestselleru Päťdesiat odtieňov sivej. Ak obľubujete práve takýto erotický žáner, ste na správnom mieste. Pripravili sme si pre vás časovo limitovanú ponuku pikantných publikácií, vďaka ktorej výrazne ušetríte. Akcia platí do konca februára. Osobný odber máte po celom Slovensku zdarma.

viac
Moderná erotická séria pokračuje. Jedine s ním
10.7.2014

Bestsellery Keby som bola tebou a Sama sebou si našli aj na Slovensku desaťtisíce čitateliek. Moderná romantická trilógia s nádychom erotiky pokračuje záverečným dielom Jedine s ním. Už ste odhalili pravdu o Rebecce vďaka nájdenému denníku plnému erotických zážitkov... Odhalili ste aj tajomstvo mladej učiteľky Sary, ktorá podľahne vášni búrlivého umelca Chrisa. A teraz autorka hitov Lisa Renee Jonesová konečne...

viac

Recenzie knihy Jedine s ním | Lisa Renee Jonesová
100%
0 recenzií

Ohodnoť knihu

Čitatelia si ku knihe Jedine s ním kúpili tieto tituly

Sama sebou

11,12 € (zľava 20 %)

Pod týmto mužom

12,72 € (zľava 20 %)

Manželský omyl

9,52 € (zľava 20 %)

Tento muž

12,72 € (zľava 20 %)

Knihy, ktoré by vás mohli zaujímať

Garancianákupu.sk

Lístky a vstupenky môžete kúpiť na

 

Máš málo miesta na disku? Ulož si

dokumenty, súbory a e-knihy na

uschovna.sk

 

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

 

 Porovnanie cien na Pricemania.sk

Porovnanie cien na Pricemania.sk

 

Bezpečný nákup