Telefonický kontakt:      0902 402 204

Vyberte si z viac ako 100 odberných miest na Slovensku. Viac informácii tu.

Ohodnoť knihu

Kniha: Tento muž

5 4
100% (4 recenzie)
od Jodi Ellen Malpasová z vydavateľstva Ikar, a.s.
Ikar, a.s.
2014
slovenský
slovenský
Bežná cena: 15,90 €
Zľava: 3,18 € (20 %)
Naša cena: 12,72 €
Posielame do 3 pracovných dní In Stock


Ukážka z knihy Tento muž

Popis knihy Tento muž (Jodi Ellen Malpasová)

Kniha Tento muž z edície svetových bestsellerov vás víta v jeho zmyselnom svete. Autorka Jodi Ellen Malpasová rozpráva príbeh o mladučkej architektke, ktorá prijíma ponuku na prácu v hoteli Zámok. Tento hotel je veľmi luxusný a Ava O´Sheaová nemá ani len poňatia čo ju tam bude čakať. Na začiatku to začína pohovorom s typickým snobským nafúkancom, z ktorého je Ava úplne unudená, no prekvapí ju nečakané stretnutie s Jesse Wardom. Ten je samozrejme krásny, na pohľad očarujúci, namyslený plejboj, ktorý má koníček v bezhraničných erotických radovánkach, v ktorých nepozná žiadne medze. Ako inak, pohľad do očí a preskočenie iskry a už sa v tom vezie. Ava si ale hovorí , že sa k Jessemu nemôže nijak citovo pripútať, že to je len zábava bez citu, ale nedarí sa jej to. Nedokáže bojovať s tým veľkým chtíčom, ktorý v nej prebudil a stále je k nemu viac a viac priťahovaná. Tuší a čaká, že Jesse jej určite nakoniec zlomí srdce a rozum jej vraví, aby od neho čo najrýchlejšie odišla, teraz ešte kým to dokáže urobiť. Ale ktorá z vás by dokázala bojovať s takouto lákavou možnosťou mať dokonalého chlapa, pre ktorého ste kráľovnou a všetkým. Ava sa snaží zubami nechtami, ale Jesse sa jej nechce pustiť, tiež po nej neskutočne túži a potrebuje ju mať, potrebuje si dokázať, že ju vie dostať, nech sa deje čo sa deje a využíva na to všetky svoje zbrane. Ktoré vie veľmi dobre používať...

 

Z anglického originálu This Man preložila Jana Seichertová. 

 

 

 

 

 

Ukážka z knihy: Tento muž

 

"Dobré ráno," pozdravila som spevavo Toma, keď som sa vo štvrtok pretancovala okolo jeho stola.

Pozrel na mňa cez okuliare v hrubom ráme - dôkaz Tomovho nadšenia pre módu a úsilia, aby ho ľudia brali vážne. Mala by som mu poradiť, aby sa zbavil tej kanárikovožltej košele a sivých nohavíc, čo nápadne pripomínali legínsy. Potom by možno dosiahol svoj cieľ.

"Niekto si včera v noci užil, však?" uškrnul sa na mňa. "Vitaj v klube. Som vyčerpaný!"

"Tom, ty si nenapraviteľný záletník." Zatvárila som sa zhnusene a hodila kabelku na svoj stôl. "Stalo sa niečo, o čom by som mala vedieť?" spýtala som sa, aby som zmenila tému rozhovoru. Tomove sexuálne vylomeniny ma nezaujímali. 

"Nie. O chvíľu odchádzan za pani Bainesovou, aby som sa s ňou trochu pomaznal. Včera mi zavolala v noci o jedenástej len aby sa spýtala, či môže dnes ráno očakávať elektrikárov. Vyrušila ma uprostred...!

"Stačí!" zdvihla som obe ruky. "Nechcem to vedieť." Sadla som si na stoličku a obrátila sa tvárou k nemu.

"Prepáč, zlatko, ale bolo to vážne skvelé!" žmurkol na mňa, vyskočil na nohy a zo vzdialenosti troch metrov mi poslal vzdušný bozk. "Au revoir, drahá!" 

"Dovi. Och, nevieš, kde je Victoria?" zavolala som za ním.

"Má schôdzku," zavolal späť a zatvoril za sebou dvere.

Obrátila som sa k svojmu stolu a Sally predo mňa postavila šálku kávy. Okamžite som ju zdvihla a napila sa. Sally nervózne postávala pri mojom stole.

"Volal Patrick, aby ti pripomenul, že dnes nepríde do kancelárie," oznámila mi.

"Ďakujem, Sally. Aký si mala víkend?"

Usmiala sa, nadšene prikývla a potisla si okuliare vyššie. 

"Dobrý, ďakujem za opýtanie. Dokončila som výšivku a umyla všetky okná, znútra aj zvonku. Bolo to skvelé," dodala zasnene a odbehla založiť nejaké faktúry do kartotéky.

Umývanie okien považovala za skvelú zábavu? To dievča je naozaj milé, ale nudné ako telefónny zoznam, pomyslela som si.

Niekoľko hodín som strávila triedením svojej pošty. Skontrolovala som, či dokončili upratovanie komplexu Lusso, a siahla som po telefóne, keď mi zrazu začal tancovať po stole. Pozrela som na svietiaci displej a prevrátila oči. Ten chlap sa nikdy nevdzá! Včera ma neúnavne bombardoval telefonátmi - všetky som odmietla - a dnes v tom zrejme mienil pokračovať. Mal niečo, čo som potrebovala - moje auto.

O jednej som odišla z kancelárie na obed s Kate...

Podrobnosti

Vydavateľstvo: Ikar, a.s.
EAN: 9788055138244
Autor: Jodi Ellen Malpasová
Rok vydania: 2014
Počet strán: 472
472
Typ tovaru: Viazané knihy
Jazyk: slovenský
slovenský
Rozmery: 145x227 mm
Dátum plánovaného vydania: 5.6.2014
Edícia: Světový bestseller
Světový bestseller
Žáner: Romány a poviedky
Formát: A5
ISBN: 978-80-551-3824-4
Vydanie: 1

Zaujimavé články ku knihe

Nechajte sa strhnúť vášňou: Ponuka, pri ktorej sa budete červenať
16.2.2015

Slovenské kiná v týchto dňoch ovládlo filmové spracovanie svetového bestselleru Päťdesiat odtieňov sivej. Ak obľubujete práve takýto erotický žáner, ste na správnom mieste. Pripravili sme si pre vás časovo limitovanú ponuku pikantných publikácií, vďaka ktorej výrazne ušetríte. Akcia platí do konca februára. Osobný odber máte po celom Slovensku zdarma.

viac
Kniha Priznanie tohto muža: Nastal čas, aby ukázal svoju pravú tvár
4.12.2014

Nastal čas, aby pravda o TOMTO MUŽOVI vyšla najavo. Priznanie tohto muža je tretia, záverečná časť série o nekonečnej láske a vášni, pred ktorými niet úniku. Prestížny The Guardian označil sériu za „nové Fifty Shades“ – moderný, vášnivý a erotikou nabitý príbeh si vás získa premyslenými postavami, takže ako znie slogan trilógie: „Iba jedna noc stačiť nebude!“ 

viac
Jediná noc s ním vám nebude stačiť!
9.6.2014

„Nové Fifty Shades.“ Tak označil prestížny The Guardian Nočnú trilógiu, z ktorej práve vyšiel prvý diel Tento muž. Autorka Jodi Ellen Malpasová údajne vystihla dnešnú ženu – hrdú, nezávislú s pôsobivou kariérou, ktorá má však fatálnu slabosť na určité veci. Slogan trilógie „Iba jedna noc stačiť nebude!“ hovorí za všetko.

viac

Recenzie knihy Tento muž | Jodi Ellen Malpasová
100%
4 recenzie

Ohodnoť knihu
16.02.2015, 09:54
5
Mne sa náhodou kniha Tento muž páči. Viac ako fifty. Fifty som zacala citat a nevedela som prejst cez prvych 100 stran. A Tento muz sa mi cital omnoho lahsie. Ale kazdy ma svoj nazor :)
30.07.2014, 02:33
0
Bože toto milujem..keď niekto vytvorí prvotnú knihu (Fifty Shades v tomto prípade) a milión rádoby spisovateliek sa na tom nápade priživí. Takto vznikol aj ten úžasný trend žánru "upírsko-vlčia romantika". Ochvílu tu máme kníhkupectvá zaplnené príbehmi o submisívnych ženách a prachatých chlapoch s Oidipovským komplexom...geniálne, fakt.
14.06.2014, 11:17
0
Ava O’Sheaová je úspešná bytová architektka so skvelou prácou. Pôsobí celkom normálne a príjemne, aspoň do chvíle, kým sa nestretne s Jessem Wardom. Jesse Ward je totiž neskutočne dokonalý, sexy, neuveriteľne arogantný a Avu všetka tá elektrina vo vzduchu div že nezabije. Nuž a bez ohľadu na to, ako hlúpo sa v jeho prítomnosti správa, Jesse Avu chce.

A tak sa začína kopa strán naplnená ich intenzívnym, šialeným vzťahom a erotickými scénami. On je niekedy vcelku milý, zvyčajne však prehnane žiarlivý a posadnutý kontrolou, ona si v niektorých chvíľach uvedomuje, že čosi nie je v poriadku, no väčšinou jej je to úplne jedno.

Kniha je napísaná veľmi čitateľne. Akokoľvek som si chcela trieskať hlavu o stenu nad správaním hlavných postáv, stránky ubiehali rýchlo a kniha mala tú správnu atmosféru. Ďalšie plusové body má u mňa koniec, kedy sa začali veci viac riešiť a emócie, ktorými bol príbeh nabitý, ma konečne zasiahli.

Tento muž a podobné romány nie sú moja šálka kávy, no do istej miery vidím, prečo kniha v zahraničí zabodovala a v svojej plnej šialenosti dorazila aj na Slovensko. Verím, že si u nás nájde svojich fanúšikov.
02.06.2014, 11:39
5
Počula som, že to je ešte lepšie a drsnejšie než fifty shades :))) knižka objednaná, som zvedavá a už sa neviem dočkať !!! :D

Čitatelia si ku knihe Tento muž kúpili tieto tituly

Pod týmto mužom

12,72 € (zľava 20 %)

Dublin Street

8,72 € (zľava 20 %)

Manželský omyl

9,52 € (zľava 20 %)

Jedine s ním

11,12 € (zľava 20 %)

Zlatokopka

8,72 € (zľava 20 %)

Knihy, ktoré by vás mohli zaujímať

Garancianákupu.sk

Lístky a vstupenky môžete kúpiť na

 

Máš málo miesta na disku? Ulož si

dokumenty, súbory a e-knihy na

uschovna.sk

 

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

 

 Porovnanie cien na Pricemania.sk

Porovnanie cien na Pricemania.sk

 

Bezpečný nákup