Telefonický kontakt:      0902 402 204

Vyberte si z viac ako 100 odberných miest na Slovensku. Viac informácii tu.

Ohodnoť knihu

Kniha: Manželský omyl

5 0
100%
od Jennifer Probstová z vydavateľstva Ikar, a.s.
Ikar, a.s.
2014
slovenský
slovenský
Bežná cena: 11,90 €
Zľava: 2,38 € (20 %)
Naša cena: 9,52 €
Posielame do 3 pracovných dní In Stock


Ukážka z knihy Manželský omyl

Popis knihy Manželský omyl (Jennifer Probstová)

Carina Conteová sa ešte ako dospievajúce dievča doma v Taliansku zaľúbi do Maxa Greya, najlepšieho priateľa svojho brata Michaela. Po skončení štúdií prichádza do Ameriky, aby začala pracovať v Michaelovom novom podniku, sľubne sa rozvíjajúcej pekárenskej firme, kde sa s ňou počíta na vedúcu funkciu. No niektoré veci sa jednoducho nikdy nezmenia: zdá sa, že jej rodina sa k nej nikdy neprestane správať ako k malému dievčatku. Popri troch absolútne úžasných a úspešných súrodencoch prischla Carine úloha škaredého kačiatka. Max, teraz už ako riaditeľ veľkej firmy, si ju aj naďalej takmer vôbec nevšíma. Max vie, že ak si chce zachovať svoje postavenie a Michaelovo priateľstvo, na Carinu Conteovú by nemal ani len pomyslieť. No spaľujúca túžba, ktorá ich oboch ovládne, nad nimi zvíťazí na služobnej ceste v Las Vegas, kde spolu strávia noc plnú vášne – a kde ich hneď na druhé ráno nájde v posteli Carinina matka! Dávno nemoderná, no stále platná talianska tradícia prikazuje, že Max musí Carinu čo najskôr odviesť ku oltáru, hoci on sa na to vôbec necíti a ona zúri. Je ich manželstvo naozaj iba omyl, alebo to, čo si nechcú priznať, je skutočná láska?

 

Z anglického originálu The Marriage Mistake preložila Martina Fedorová.

 

 

 

 

Ukážky z knihy: Manželský omyl 

 

Dnes presne vie, čo chce: doká­zať, že je dobrá v tom, čo robí, a vyhnať zo svojho života prízrak menom Maximus Gray.

V tej chvíli sa však zdalo, že v oboch na plnej čiare zlyháva.

Odkašľala si a otočila sa k nemu. „Veľmi si cením tvo­ju ochotu," povedala milo, „ale naozaj si myslím, že pre mňa bude lepšie, keď začnem niekde inde."

Trochu rozpačito sa uškrnul. „Ako chceš. Uvidíš, čo na to povie Michael. Čo keby som ti zatiaľ ukázal firmu? A zavolal mu, že si už dorazila? Čakal ťa až o čosi neskôr."

„Ďakujem," útočne zodvihla bradu. „Zdá sa, že budem musieť môjmu skvelému bračekovi vysvetliť, že časy, keď o všetkom rozhodoval za mňa, sú už dávno preč."

Z kancelárie vykročila prvá.

Čo sa to tu, doparoma, deje?

Max poslušne kráčal za elegantnou, sebaistou ženou a len s námahou si usporadúval myšlienky. Toto predsa nemôže byť to isté mladé dievča, ktoré pred pár rokmi stretol v Taliansku - nevyrovnané, výbušné a hanblivé.

Nie, Carina Conteová očividne dospela. Predtým na­ňho len očarene zízala a zakaždým, keď ju niečo pri­viedlo do rozpakov, hanblivo klopila oči. Bola zvyknutá plniť príkazy a urobiť čokoľvek, len aby každému vyho­vela. Vnímal ju ako trochu precitlivené, no inak veľmi milé dievča a zvyčajne sa k nej správal skôr protektorsky. Žena, ktorú teraz stretol, však bola úplne iná: sebavedo­má, samostatná a nad vecou. Zdalo sa, že má dokonca dosť odvahy postaviť sa vlastnému bratovi. Ohromujúce. Na zlomok sekundy sa mu zazdalo, že mu tá stará Carina trochu chýba, no rýchlo ten pocit zahnal. Možno bude nakoniec pre firmu oveľa väčším prínosom, než sa do­mnieval.

Pravdaže, dospelo aj jej telo. Celá rozkvitla. Alebo si ju len predtým málo všímal? Takmer nevládal odtrhnúť oči od krivky jej bokov. Vlnili sa pred ním v tom prastarom ženskom rytme, ktorý vo chvíli pripraví každého chlapa o rozum. Bola nižšia než jej staršie sestry, ale vysoké pod­pätky, vďaka ktorým vynikli jej krásne lýtka, to napravili. Postupne ju predstavoval ostatným zamestnancom, no hlavu mal hlavne plnú toho, ako neobyčajne sa rozvinula. Predovšetkým v horných partiách.

Zaliala ho vlna vzrušenia. Vo výstrihu tenkej bielej blúzky totiž zazrel okraj jemnej čipky a zdalo sa mu, akoby jej plné prsia túžili z toho pavučinovo jemného väzenia uniknúť. Jej formálny kostým mu zrazu pripo­mínal skôr šteklivý úbor striptérky. Zdesený smerom, ktorým sa uberali jeho myšlienky, si radšej rýchlo pred­stavil postaršiu mníšku v spodnej bielizni a znovu sa ovládol.

Carina je predsa nedotknuteľná. Je mu ako mlad­šia sestra a on ju má ochraňovať. Max pokrútil hlavou a zadíval sa jej do tváre. Vždy bola veľmi pekná, no predtým používala toľko mejkapu, že jej krásne črty nebolo poriadne vidieť. Dnes však mala iba načerveno narúžované pery. Olivovohnedá pokožka žiarila zvlášt­nym svetlom a priam ho nabádala, aby sa jej dotkol. Bujné kučery mala vyčesané do prísneho uzla, vďaka čomu vyniklo jej tmavé obočie a vysoké lícne kosti. Nos pravej Talianky jednoznačne dominoval jej tvári, no predsa nedokázal konkurovať pohľadu jej temných očí, ktorý pohltil každého, s kým sa zhovárala. Nikdy nemala postavu vyziabnutej modelky a Max nechápal, prečo by ženy mali po takej vlastne túžiť. Bujné krivky, ktoré dokonale vypĺňali líniu jej priliehavého kostýmu, prezrádzali ženu zvodkyňu.

Ktovie, či niekoho má.

Dočerta, čo sú toto za nápady? Pretrel si oči a takmer si vydýchol od úľavy, keď zbadal, že sa k nim chodbou blíži Michael.

V dôvernom geste k nej vystrel obe ruky, no Carina sa nerozbehla, akoby to kedysi určite urobila. Usmiala sa, pomaly k nemu pristúpila a až potom opätovala jeho privítanie. Z ich objatia vyžarovalo pevné puto a Maxa znovu bodol prenikavý osteň samoty. Vždy túžil mať sú­rodenca. Aspoňže má Michaela a jeho sestry, adoptívnu rodinu, za ktorú je nesmierne vďačný. Jeho jediným cie­ľom, odkedy ho opustil otec, je predsa pomsta. A jedinou cestou k tomuto cieľu - úspech.

Takže si to, chlapče, nepokaz.

V duchu pritakal svojmu vnútornému hlasu a ovládol sa. Michael objal Carinu okolo pliec a podišli k nemu. „Som rád, že si konečne tu, mia bella. Vravel som šofé­rovi, aby ťa zaviezol rovno k nám. Maggie sa ťa už nevie dočkať."

Carina naklonila hlavu a s úsmevom sa spýtala: „Ako sa má moja milá švagriná?"

„Je z nej uzlíček nervov!"

Podrobnosti

Vydavateľstvo: Ikar, a.s.
EAN: 9788055138404
Autor: Jennifer Probstová
Rok vydania: 2014
Počet strán: 336
336
Typ tovaru: Viazané knihy
Jazyk: slovenský
slovenský
Rozmery: 125x200 mm
Edícia: Světový bestseller
Světový bestseller
Žáner: Romány a poviedky
Formát: A5
ISBN: 978-80-551-3840-4
Vydanie: 1

Zaujimavé články ku knihe

Kniha Až do konca: Sladkú pomstu treba kuť zahorúca!
12.1.2016

Práve vyšla už siedma kniha v slovenčine od Jennifer Probstovej, ktorú si zamilovali desaťtisíce slovenských čitateliek. Knihu s názvom Až do konca určite prečítate až do konca a možno na jeden dych:)

viac
Kniha My: Ako oživiť upadajúce manželstvo?
15.6.2015

Čo s dvadsaťročným manželstvom vedca a maliarky, keď rodinné hniezdo ostane prázdne? Pomôže mu okružná cesta po Európe?Alebo je už neskoro?

viac
Kniha Hľadanie dokonalej lásky:Dokáže mu nájsť dokonalú manželku?
10.6.2015

Hľadanie dokonalej lásky od Jennifer Probstovej je opäť príbeh, ktorý si vás podmaní.

viac
Kniha Hľadanie vytúženého dňa: Pochybné praktiky zoznamky
23.3.2015

Nová séria od Jennifer Probstovej, ktorá zabodovala u slovenských čitateliek manželskou milionárskou sériou. „Svieža, zábavná a sexi,“ zhodnotili USA Today knihy J.Probstovej, ktorú doslova zbožňujú.

viac
Milionárska manželská séria pokračuje!
9.10.2014

Čary lásky skutočne fungujú a existuje niečo ako „a boli šťastní, až kým nepomreli“. Veríte v tom? Možno dokonca existujú chlapi, ktorí pri vás stoja v dobrom aj v zlom dlhé roky a desaťročia, ktorí sú fantastickými otcami a skvelými spoločníkmi. A možno ste už videli a čítali plno klišé príbehov, v pamäti máte červenú knižnicu, harlequinky...no máme pre vás tip,...

viac
Last minute akcia vrcholí: Využite zľavu 35% na top knihy!
30.7.2014

Túžite po romantike alebo chcete vyšetriť vraždu? A čo tak vydať sa na odvážnu cestu do krutého obdobia 2. svetovej vojny? Všetko je možné! Nechajte sa uniesť do sveta fantázie spolu s internetovým obchodom iPark.sk. Ten si v spolupráci s vydavateľstvom Ikar pripravil atraktívnu letnú akciu na približne 1000 titulov so zľavou 35%. Inšpirujte sa top titulmi, ktoré sme pre...

viac
Bolo ich manželstvo naozaj len omylom?!
18.6.2014

Mimoriadne úspešná a čitateľkami obľúbená milionárska manželská séria pokračuje. Carina sa ešte ako tínedžerka zaľúbila do Maxa, najlepšieho priateľa svojho brata Michaela. Po rokoch sa opäť stretávajú, no Max je už riaditeľom veľkej firmy a nerád by si ohrozil postavenie ľúbostným románikom. Spaľujúca túžba ich však ovládne opäť...

viac
Ocitnite sa v krásnej manželskej pasci
7.2.2014

Keď sa vonku skoro stmieva a fúka chladný vietor, je čas na poriadnu romantiku. S knižnou novinkou Manželská pasca od Jennifer Probst sa ocitnete v nádhernom Miláne, kde si budete chcieť vymeniť miesto s hlavnými protagonistami.

viac

Recenzie knihy Manželský omyl | Jennifer Probstová
100%
0 recenzií

Ohodnoť knihu

Čitatelia si ku knihe Manželský omyl kúpili tieto tituly

Manželská pasca

8,72 € (zľava 20 %)

Tento muž

12,72 € (zľava 20 %)

Dublin Street

8,72 € (zľava 20 %)

Sama sebou

11,12 € (zľava 20 %)

Jedine s ním

11,12 € (zľava 20 %)

Knihy, ktoré by vás mohli zaujímať

Garancianákupu.sk

Lístky a vstupenky môžete kúpiť na

 

Máš málo miesta na disku? Ulož si

dokumenty, súbory a e-knihy na

uschovna.sk

 

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

 

 Porovnanie cien na Pricemania.sk

Porovnanie cien na Pricemania.sk

 

Bezpečný nákup