Telefonický kontakt:      0902 402 204

Vyberte si z viac ako 100 odberných miest na Slovensku. Viac informácii tu.

Ohodnoť knihu

Kniha: American wife

5 0
100%
od Sittenfeld Curtis z vydavateľstva NOXI, spol. s r.o.
NOXI, spol. s r.o.
2014
slovenský
slovenský
Bežná cena: 19,90 €
Zľava: 3,98 € (20 %)
Naša cena: 15,92 €
Posielame Vypredané Sold out


Ukážka z knihy American wife

Popis knihy American wife (Sittenfeld Curtis)

Alice Lindgrenová, slušné dievča z malomestského prostredia, nemá ani poňatia o tom, že jedného dňa skončí v Bielom dome ako prvá dáma. Pokojný rodinný život sedemnásťročnej Alice narušila tragická nehoda a tá navždy zmenila smerovanie jej života. O viac ako desaťročie neskôr, keď ju zvádza charizmatický syn z mocnej republikánskej rodiny, sa ocitá vo svete privilégií a vysokej politiky. A keď sa jej manžel nečakane stane prezidentom, Alice si uvedomí, že je vydatá za muža, ktorého súčasne miluje a nenávidí kvôli jeho rozhodnutiam. Svoje vnútorné pocity musí Alice starostlivo skrývať, pretože pred očami celého sveta musí preukazovať lojalitu vzornej prvej dámy. A keď jej muž vstupuje do druhého volebného obdobia, Alice musí vyriešiť tento nekonečný vnútorný rozpor a čeliť takmer bezvýchodiskovej životnej situácii.

 

"Príbeh American wife je pútavý od prvých kapitol, keď je Alice ešte neistou mladou ženou, ktorú prenasleduje spomienka na krásneho mladíka, ktorého náhodou zabila..."
The New York Times

 

 

 

 

 

 

Ukážka z knihy: American wife

 

Nazad v mojom byte ležali na posteli Pierre a pán Hapčík. Tesne pri nich sa krčilo zajačie mláďa z Utekaj, zajko, ktorého som obliekla do rybárskeho odevu. (Zajačia mama bola v obývačke a očakávala svoj rybársky prút a gumáky.) Opatrne som položila postavičky na dlážku pri stene a keď som sa obzrela, Charlie bol bez trička a rozopínal si nohavice. „Čo?“ spýtal sa. „Myslela si si, že žartujem?“

„Počkaj, pustím aspoň nejakú hudbu.“ Ako som prešla popri ňom, pozerala som smerom k jeho hlave bez očného kontaktu, hoci som postrehla (nenápadne, dúfam), že jeho nahá hruď bola svalnatá, opálená a mala trochu, nie veľa svetlohnedých chĺpkov. V obývačke som najprv siahla po albume Johna Denvera, ale spomenula som si, že Denver podporoval prezidenta Cartera. Predstavila som si, že Charlie to vezme ako zámer, a preto som radšej pustila Stevieho Wondera.

Z obývačky viedla krátka chodba do mojej spálne, a keď som ňou kráčala späť, Charlie už stál celkom nahý vo dverách spálne, ruky prekrížené na hrudi, so širokým úškrnom. Ako som sa priblížila, roztvoril ich a vzal ma do náručia, hladkal môj chrbát a bozkával mi zhora vlasy. Vrátila som mu to, pobozkala som jeho obnažené rameno – bolo pokryté drobnými béžovými pehami. Našli sme ústa jeden druhého, potom jazyky jeden druhého a jeho penis ku mne vystrelil niekoľkokrát pred tým, ako stvrdol. Je nepotešujúco nevyrovnaná vec byť objatá nahým mužom, kým vy ste oblečená. Mohla som cítiť jeho vôňu, chuť piva z večere. Vyhrnula som si tričko nad hlavu a nechala som ho padnúť na zem. Naklonil sa a ponoril svoju tvár medzi moje prsia. Nerozopol mi podprsenku, len jednoducho stiahol košíky dole.

Čoskoro bolo všetko moje oblečenie preč, kotúľali sme sa po posteli, obkrútila som okolo neho nohy a vzala som jeho penis do rúk, vložila ho do seba a prišlo mi to také podstatné, také nutné, aby sme sa takto spojili. Potom som sa náhle spamätala a stisla jeho ruky. „Počkaj, môj pesar je v...“

„Netreba, mám ochranu.“ Bola v peňaženke, ktorú mal v nohaviciach na zemi. Ako som ho sledovala pri vyťahovaní kondómu, bola som príliš omámená, aby som zakryla svoj uprený pohľad. Jeho zadok bol malý, na čo vždy zabúdam, že ho má taký väčšina mužov. Ako je možné, že taký bezcharakterný politik môže mať taký malý a chutný zadok? Nazad v posteli si kľakol na matrac – ležala som rovno a on bol nado mnou. Možno to vyznie surovo, ale v tomto okamihu, keď som uvidela jeho penis, som vedela, že by som ho dokázala milovať. S mužmi z mojej minulosti vyzeral penis ako čudná kreatúra, smiešna a zúfalá. Ale pri pohľade na Charlieho som pocítila obrovskú zbožnosť. Červenkastá, nahor vztýčená žrď, jeho navreté žily a vrchol ako čiapočka. To všetko bol on sám a mňa premohol pocit, že neexistuje časť jeho tela, ktorej by som sa nechcela dotýkať. Alebo že by som mu nedovolila dotýkať sa mňa. Keď si navliekol kondóm, rozkročil sa okolo môjho pásu a znížil sa nadol, znovu do mňa prenikol a zamrmlal: „Nemôžem uveriť, že niečo, čo je také úžasné, môže byť legálne.“ A ja som mu odvetila, „Som šťastná, že si práve teraz tu.“ Zastonal mi na krku. Urobil sa o niekoľko minút neskôr. Zrútil sa na mňa, obaja sme boli ticho, objímali sme sa bez slova. Po pár minútach zdvihol hlavu, takže sme na seba mohli vidieť. „Chcel som vydržať dlhšie, ale si taká božská s týmito úžasnými, sladučkými prsiami...“

Charlie.“ To bolo prvýkrát v tento večer, keď som sa cítila zahanbená.

„Vieš o tom, že máš sladučké prsia?“

Položila som mu ruku cez ústa.

Keď ju odtiahol, povedal: „Teraz je rad na tebe. Som pravák, tak pre dokonalú obratnosť bude lepšie, ak pôjdem z tejto strany,“ kývol naľavo s bradou a zviezol sa zo mňa dole.

„Nemusíš,“ povedala som.

„Alice, som pre úplnú spokojnosť zákazníkov.“

„Nie som si istá... Ja len neviem...“

„Už si mala predtým orgazmus, nie? Je v poriadku, ak nie, hoci, ak to je ten prípad, bola si seriózne oklamaná.“

 

Podrobnosti

Vydavateľstvo: NOXI, spol. s r.o.
EAN: 9788081112072
Autor: Sittenfeld Curtis
Rok vydania: 2014
Počet strán: 592
592
Typ tovaru: Viazané knihy
Jazyk: slovenský
slovenský
Rozmery: 145x227 mm
Dátum plánovaného vydania: 12.6.2014
Druh tovaru: Kniha
Kniha
Žáner: Romány a poviedky
Formát: A5
ISBN: 978-80-8111-207-2
Vydanie: 1
Vypredané

Zaujimavé články ku knihe

Pikantné detaily bývalej prvej dámy a jej manžela
16.6.2014

Kniha, ktorá otriasla čitateľskou verejnosťou. American Wife mnohí považujú za neoficiálnu autobiografiu bývalej prvej dámy USA Laury Bushovej. Už pár dní je aj na slovenskom trhu.

viac
Skutočný príbeh Bushovcov: Čo sa dialo v spálni prezidenta, keď USA bombardovali Irak?!
2.6.2014

  Bývalá prvá dáma USA Laura Bushová verne stála po boku svojho manžela, prezidenta Georga W. Busha. Jej život ale podľa všetkého zďaleka nebo tak nudný, ako sa možno na prvý pohľad zdá. Prežila mnoho zvratov a aj nejaký ten škandál. Aj vďaka nej na verejnosť prenikli pikantné detaily z milostného života bývalého prezidentského páru. Ľudia v Amerike sú šokovaní z...

viac

Recenzie knihy American wife | Sittenfeld Curtis
100%
0 recenzií

Ohodnoť knihu

Čitatelia si ku knihe American wife kúpili tieto tituly

Môj život

12,72 € (zľava 20 %)

Iba jeden deň

9,52 € (zľava 20 %)

Milovanie

7,12 € (zľava 20 %)

Milovanie po Mexicky

7,12 € (zľava 20 %)

Židovka

7,12 € (zľava 20 %)

Knihy, ktoré by vás mohli zaujímať

Garancianákupu.sk

Lístky a vstupenky môžete kúpiť na

 

Máš málo miesta na disku? Ulož si

dokumenty, súbory a e-knihy na

uschovna.sk

 

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

 

 Porovnanie cien na Pricemania.sk

Porovnanie cien na Pricemania.sk

 

Bezpečný nákup