Telefonický kontakt:      0902 402 204

Vyberte si z viac ako 100 odberných miest na Slovensku. Viac informácii tu.

Ohodnoť knihu

Kniha: Detoxikácia tela - Cesta ku zdraviu

od David Frej z vydavateľstva Vydavateľstvo Príroda s.r.o.
Vydavateľstvo Príroda s.r.o.
2014
slovenský
slovenský
Bežná cena: 7,90 €
Zľava: 1,58 € (20 %)
Naša cena: 6,32 €
Posielame do 3 pracovných dní In Stock


Ukážka z knihy Detoxikácia tela - Cesta ku zdraviu

Popis knihy Detoxikácia tela - Cesta ku zdraviu (David Frej)

V histórii ľudstva nie je detoxikácia ničím neznámym. Na rozdiel od minulosti sa dnes stáva podstatnou súčasťou prevencie a liečby chronických chorôb. V súčasnosti narastá počet ľudí trpiacich na srdcovo-cievne choroby, alergie, rakovinu a depresie, ktoré vznikajú následkom hektického životného štýlu, zlej životosprávy a škodlivín okolo nás. Detoxikáciou sa telo zbavuje jedovatých látok (toxínov) a pomocou nej možno docieliť očistu celého tela. Detoxikácia aj stimuluje samoliečebné schopnosti organizmu. Jej výsledky môžu byť naozaj ohromujúce. Správne vykonaná detoxikácia harmonizuje organizmus, navodzuje pocit zdravia, dodáva energiu a zbavuje negatívneho myslenia.

 

V tejto knihe sa dozviete:

• čo detoxikácia znamená,

• čo sú škodliviny a kde sa nachádzajú,

• ako odstraňovať škodliviny zo svojho domova,

• ako postupovať pri očiste tela,

• o detoxikácii detí,

• aké existujú detoxikačné byliny.

 

 

Ukážka z knihy: Detoxikácia tela - Cesta ku zdraviu

 

ČO JE DETOXIKÁCIA

Detoxikácia predstavuje perčistenie tela alebo jeho zbavenie škodlivých látok. Škodlivú látku alebo toxín (vedci používali pomenovanie toxín len pre produkty mikroorganizmov, ale my budeme tento termín používať ako synonymum pre škodlivé látky) môžeme definovať ako látku, ktorá má deštruktívny vplyv na bunky, ich funkciu alebo štruktúru. Do akej miery toxín poškodí bunky, závisí od fázy (akútna toxicita spôsobuje najväčšie škody), dávky individuálnej citlivosti. Toxíny spôsobujú únavy, tráviace ťažkosti, poruchy správania či závažnú chorobu, ako je rakovina.

 

Detoxikácia je prostriedok na obnovenie rovnováhy v organizme. Rovnováha znamená zdravie a stav, keď sa vhodne podporia liečivé schopnosti tela. Správne vykonaná detoxikácia harmonizuje organizmus, navodzuje pocit zdravia a vyjasňuje myseľ. Detoxikácia stimuluje samoliečebné schopnosti organizmu a jej pomocou dosiahneme prečistenie orgánov, tkanív a buniek. Výsledky môžu byť skutočne ohromujúce.

 

Cieľom detoxikácie je odstrániť odumreté bunky a tkanivá, ktoré sa hromadia v organizme. Toxické látky sa v tele usádzajú v dôsledku sedavého spôsobu života, stresu, používania chemikálií v domácnostiach a na pracoviskách, elektrosmogu z mobilných telefónov a bezdrôtových pripojení, konzumácie nekvalitných potravín, ktoré často obsahujú mnoho živočíšnych bielkovín, rafinovaných cukrov, farbív, konzervačných látok a pod. Odpadové látky sa v tele zadržaivajú a spomaľujú regeneráciu orgánov (nové bunky pomalšie nahrádzajú staré rozpadajúce sa bunky). 

 

Podrobnosti

EAN: 9788007023239
Autor: David Frej
Rok vydania: 2014
Počet strán: 168
168
Typ tovaru: Viazané knihy
Jazyk: slovenský
slovenský
Rozmery: 145x205 mm
Druh tovaru: Kniha
Kniha
Žáner: Zdravie, štýl života
Formát: A5
ISBN: 978-80-07-02323-9
Vydanie: 1

Zaujimavé články ku knihe

Kniha Cesta: ..k lepšiemu životu
22.6.2016

Myšlienky v tejto knihe vám zmenia život! Tento neskromný citát na obálke knihy Cesta je však opodstatnený. Jedinečná novinka od celosvetovo uznávaného odborníka na východoázijskú filozofiu, Michaella Puetta, ukazuje, ako sa nechať inšpirovať stáročia overenými myšlienkami a zlepšiť tak kvalitu svojho života.

viac
Lekárska trilógia, ktorá si získala aj Slovákov
6.8.2014

Milujeme príbehy z medicínskeho prostredia. Priťahujú nás možno aj preto, že sa nás niečím dotýkajú, sú nám blízke. Robin Cook, Leonard Goldberg či Ken McClure. To je len pár mien, ktoré pozná každý fanúšik lekárskych trilerov. A určite poznáte aj jednu z hviezd tohto žánru Noaha Gordona. Jeho historicko-lekárske príbehy Liečiteľ, Šaman a Lekárka si obľúbili desaťtisíce slovenských čitateľov.

viac
Jarná očista: Zbavte sa toxínov a škodlivín!
28.5.2014

Isto viete, že toxické látky sa v tele usádzajú. A to v dôsledku sedavého spôsobu života, stresu, používania chemikálií v domácnostiach a na pracoviskách, elektrosmogu z mobilných telefónov, konzumácie nekvalitných potravín, rafinovaných cukrov, farbív, konzervačných látok a pod. Odpadové látky sa v tele zadržiavajú a spomaľujú regeneráciu orgánov (nové bunky pomalšie nahrádzajú staré rozpadajúce sa bunky). Máme však pre vás...

viac

Recenzie knihy Detoxikácia tela - Cesta ku zdraviu | David Frej
0%
0 recenzií

Ohodnoť knihu

Čitatelia si ku knihe Detoxikácia tela - Cesta ku zdraviu kúpili tieto tituly

Liečebný kód

10,32 € (zľava 20 %)

Ájurvéda

10,49 € (zľava 20 %)

Cesta múdrych

4,40 € (zľava 20 %)

Knihy, ktoré by vás mohli zaujímať

Garancianákupu.sk

Lístky a vstupenky môžete kúpiť na

 

Máš málo miesta na disku? Ulož si

dokumenty, súbory a e-knihy na

uschovna.sk

 

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

 

 Porovnanie cien na Pricemania.sk

Porovnanie cien na Pricemania.sk

 

Bezpečný nákup