Telefonický kontakt:      0902 402 204

Vyberte si z viac ako 100 odberných miest na Slovensku. Viac informácii tu.

Ohodnoť knihu

Kniha: Buď silná 365 dní v roku

5 0
100%
od Demi Lovato z vydavateľstva Vydavateľstvo TATRAN, spol. s r.o.
Vydavateľstvo TATRAN, spol. s r.o.
máj, 2014
slovenský
slovenský
Bežná cena: 13,90 €
Zľava: 2,78 € (20 %)
Naša cena: 11,12 €
Posielame do 3 pracovných dní In Stock


Ukážka z knihy Buď silná 365 dní v roku

Popis knihy Buď silná 365 dní v roku (Demi Lovato)

Demi Lovato vlastným menom Demetria Devonne Lovato sa narodila 20. Augusta 1992 v Albuquerque v Novom Mexiku, USA. Je americkou speváčkou, skladateľkou aj herečkou. Jej začiatky boli v šou pre deti Barney a priatelia. Známejšou sa stala až v roli Mitchie Torres vo filme Camp Rock. Demi sa aktívne zapája aj do rôznych kampaní pre pomoc ľuďom v USA.  Najznámejšou kampaňou je Love is Louder than the Pressure to Be Perfect (Láska je hlasnejšia než tlak byť perfektným).

 

Demi Lovato nie je len herečka ale je i speváčka a spolupracuje s mnoho známymi menami ako Jason Derulo, DEV, Timbaland a Missy Elliott. V roku 2013 bola v porote svetoznámej speváckej súťaže X FACTOR.

 

Demi vo svojej knihe Buď silná 365 dní v roku odkazuje: „Buď vďačná za svoju životnú cestu, veď patrí len a len tebe.“


Pre super hviezdičku akou je Demi Lovato je život veľkou cestou, je to jej čas dosahovania veľkých úspechov. Demi má na konte niekoľko platinových albumov a dlhé roky hviezdi na televíznych obrazovkách. Prekonala pestrú paletu prekážok od závislosti po depresiu a celý čas sa nevzdávala pátrania po sebaobjavovaní a šťastí. Demi porozprávala o svojej životnej púti v pesničkách, v médiách aj v elektronickej komunikácii s fanúšičkami. Do knihy Buď silná pretavila všetko, čo sa počas svojej cesty naučila. Ide o silnú zbierku jej najúprimnejších, najodvážnejších a najpovzbudivejších osobných svedectiev. Sú to jej vlastné slová obohatené o výroky, ktoré ju inšpirujú, jej osobný pohľad na svet. S čitateľkami sa v neposlednom rade podelila aj o ciele, ktoré si každý deň stanovuje.

Táto kniha je venovaná každému dievčaťu a žene kdekoľvek na svete, ktorej na ceste životom chýba útecha, inšpirácia a dôvod, aby každý deň bola silná.

 

 

 

 

 

Ukážka z knihy: Buď silná 365 dní v roku 

 

Milá čitateľka,

v živote som všeličo prežila a čelila som rozličným problémom, počnúc závislosťou až po depresiu, a to všetko v priebehu pátrania po vlastnom ja a hľadania šťastia. V živote každého z nás sa vždy vyskytnú vzostupy a pády, zlomené srdcia aj víťazstvá a všeličo, čo sa odohráva medzi tým. A niekedy môže pár slov všeličo zmeniť - slová nás môžu utešiť a dokážu nás inšpirovať.

Každý deň sa venujem meditácii a modlím sa, aby som získala spojenie s vyššou mocou vo mne. Nezáleží na veku, rodisku, rase či vierovyznaní, vždy je životne dôležité prechovávať vo svojom vnútri vyššiu moc - telo má byť schránkou niečoho silnejšieho, ako si ty sama, má to byť niečo, k čomu sa v neľahkých chvíľach môžeme utiekať a nájsť útechu.

Pre mňa je touto silou Boh, pre teba to môže byť čokoľvek, v čo veríš, vesmír, karma atď. Hoci niektoré dni môžu byť krušné, je dôležité mať blízko srdca niečo, čo ťa motivuje, inšpiruje a čo ti pomôže uvažovať pozitívne a bude ťa poháňať k novým zajtrajškom.

Táto kniha je zbierkou mojich vlastných slov, citátov, ktoré ma inšpirujú, meditácií, retrospektív a dosiahnuteľných denných cieľov. Všetko toto mi nesmieme pomohlo a predstavuje to výnimočný, osobný dar, o ktorý by som sa rada s tebou podelila.

Nech sa v živote nachádzaš kdekoľvek, prosím ťa, prečítaj si tieto riadky a vedz, že som vždy pri tebe. Zostaň silná, odvážna, ľúb úprimne a z celého srdca a nebudeš mať čo stratiť.

S nehynúcou láskou, Demi

 

Podrobnosti

EAN: 9788022206907
Autor: Demi Lovato
Rok vydania: máj, 2014
Počet strán: 412
412
Typ tovaru: Pevná väzba s prebalom, lesklá
Jazyk: slovenský
slovenský
Rozmery: 130,0x200,0x0,0 mm
Dátum plánovaného vydania: 7.5.2014
Žáner: Poézia+životný št
Formát: A5
ISBN: 978-80-222-0690-7
Vydanie: 1

Zaujimavé články ku knihe

Hviezdna Demi Lovato z X Factoru odhalila svoju trinástu komnatu
16.5.2014

LOS ANGELES - Demi Lovato je americká megastar a úspešná porotkyňa relácie X Factor. V dvadsiatke si užívala obdiv a slávu, o akej snívajú len tí najodvážnejší. Pocítila však aj odvrátenú stranu šoubiznisu. Speváčka vo svojej trinástej komnate nahromadila toľko bolesti, že ju takmer nezvládala. Bojovala s anorexiou a bulímiou, fyzicky si ubližovala a trpela bipolárnou poruchou. Nielen o tomto...

viac

Recenzie knihy Buď silná 365 dní v roku | Demi Lovato
100%
0 recenzií

Ohodnoť knihu

Čitatelia si ku knihe Buď silná 365 dní v roku kúpili tieto tituly

Ájurvéda od A do Z

15,- € (zľava 20 %)

Utorkové ženy

10,80 € (zľava 20 %)
E-KNIHA

Miluj svoje telo

9,90 € (zľava 34 %)
E-KNIHA

Girl Online (v slovenskom jazyku)

7,90 € (zľava 34 %)

Knihy, ktoré by vás mohli zaujímať

Garancianákupu.sk

Lístky a vstupenky môžete kúpiť na

 

Máš málo miesta na disku? Ulož si

dokumenty, súbory a e-knihy na

uschovna.sk

 

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

 

 Porovnanie cien na Pricemania.sk

Porovnanie cien na Pricemania.sk

 

Bezpečný nákup