Telefonický kontakt:      0902 402 204

Vyberte si z viac ako 100 odberných miest na Slovensku. Viac informácii tu.

Ohodnoť knihu

Kniha: Tajomstvo života plného zdravia a pohody

od Inna Segal z vydavateľstva Eastone Books
Eastone Books
2014
SK Slovenský jazyk
Bežná cena: 13,99 €
Zľava: 2,80 € (20 %)
Naša cena: 11,19 €
Posielame do 3 pracovných dní In Stock


Ukážka z knihy Tajomstvo života plného zdravia a pohody
Ďalšie ukážky: Ukážka

Popis knihy Tajomstvo života plného zdravia a pohody (Inna Segal)

V knihe Tajomstvo života plného zdravia a pohody Vám uznávaná liečiteľka a autorka Inna Segal ponúka pomoc pri zmierňovaní či odstraňovaní zdravotných problémov, rozvíjaní intuitívneho cítenia, nadväzovaní a zlepšovaní vzťahov, posilňovaní vnútornej sily a intuície či pri zvládaní emócií, ktoré vás oslabujú.

 

Uznávaná liečiteľka Inna Segal v nej rovnako, ako vo svojej prvotine Čo vám hovorí vaše telo, vychádza zo skutočnosti, že mnohé zdravotné ťažkosti môžu mať psychické či emocionálne príčiny. Tentoraz však prekračuje hranice liečenia fyzických problémov a preniká až k podstate plnohodnotného života a zdravia. Rieši najčastejšie problémy bežných ľudí, ktoré sa odrážajú na ich celkovej kondícii, a formuluje ich do 21 otázok o zdraví, sebapoznanía medziľudských vzťahoch. Odpovede na ne stavia na svojej overenej liečiteľskej praxi, vlastných životných skúsenostiach či výpovediach ľudí zo svojich seminárov.

 

Ukážka z knihy

  • Vonkajšie podnety: Intuícia vo farbách

Ja sama milujem liečenie farbami a radím aj ostatným, aby si uvedomili, akú úlohu zohrávajú farby v ich živote. Napríklad o vnútornom rozpoložení človeka sa dá veľa zistiť pozorovaním farby jeho oblečenia a farby jedál, ktoré si vyberá.

Občas účastníkov mojich seminárov požiadam, aby sa sústredili na niektorú časť svojho tela, a potom sa spýtam: „Ak by sa v tejto časti vášho tela nachádzala nejaká farba, aká by to bola?“ Po chvíli skúsim zistiť: „Je táto farba pre vaše telo prospešná? Ak nie, ktorá farba by mu prospela?" Účelom je, aby vnuknutie, ktoré dostanú, pochádzalo priamo z prirodzenej múdrosti ich tela. Farby, ktoré vidia, im umožňujú nahliadnuť do vnútra svojho tela a zlepšiť si zdravotný stav. Potom im stručne vysvetlím význam jednotlivých farieb a poradím im, aby sa naučili viac o farbách, ktoré videli.

Niekedy požiadam ľudí, aby si vybrali jednu kartu z môjho balíčka kariet zo série Tajný jazyk farieb. Tá mi prezradí, ktorému aspektu svojho života by sa mali venovať. Keďže každý si svoju kartu vyberá bez toho, aby vedel, aká je to farba, je vždy zaujímavé počuť prejavy prekvapenia, keď farbu uvidia a pochopia, ako súvisí s ich životom.

Ak sa rozhodnete vyskúšať liečenie farbami, odporúčala by som vám, požiadať svoje telo, aby vám intuitívne naznačilo, akú farbu by potrebovalo, tak ako som to opísala.

Existuje množstvo rôznych terapeutických kariet určených na problémy, ktoré práve rie­šite. Odporúčam vám zaobstarať si také pomôcky, ktoré vám pomôžu rozvíjať vašu schop­nosť intuície.

  • RH0NDIN PRÍBEH: LIEČENIE FARBAMI

Rhonda používala liečenie farbami prostredníctvom mojich farebných kariet a reiki, aby pomohla svojej mame vyliečiť sa z rakoviny štítnej žľazy. Na za­čiatku liečenia si Rhondina matka intuitívne vybrala tri farby, ktoré jej mali pomôcť s problémami so štítnou žľazou a imunitným systémom: modrú, ktorá je vhodná na všetky problémy s hrdlom a štítnou žľazou, ale aj na očistenie tela, upokojenie podráždených nervov a vyčistenie zablokovaných dráh. Ďalej si vybrala oranžovú, ktorá pomáha posilniť imunitný systém a zbaviť sa bolestivých emócií, a zelenú, ktorá je vhodná na prekonanie strachu, odbúranie frustrácie a obnovu nervovej a obehovej sústavy.

Rhonda položila karty na matkino telo a začala jej posielať liečivú energiu.

Keď karty odstránila, zistila, že zmenili farbu a boli pokryté teplou, lepkavou tekutinou. Mama pocítila, ako bolestivá energia opúšťa jej telo.

Zanedlho nato išla jej matka na operáciu, pri ktorej jej odstránili štítnu žľazu. Z výsledkov vyšetrenia zistila, že jej rakovina zmizla.

Deepak Chopra píše, že „hovoriť o rakovine ako o zdeformovanej energii môže znieť zvláštne, ale je to tak. Aby ste sa jej zbavili, musíte začať ľudské telo vnímať z pohľadu energie. Najjednoduchším spôsobom vyliečenia samého seba je práca s vlastnou energiou, pretože ju čerpáte priamo zo zdroja." Počula som o nespočetných prípadoch, keď spojenie intuície s liečbou farbami a prá­cou s energiou dokázalo ľuďom pomôcť vyliečiť sa.

Ja na liečení milujem to, že hoci si môže vyžadovať podrobné preskúma­nie všetkých rôznorodých aspektov, môže sa dostaviť aj veľmi rýchlo a veľmi jednoduchým spôsobom. Preto nikdy nepodceňujte silu jednoduchých liečeb­ných postupov vykonaných so správnym zámerom a otvoreným srdcom.


Tajomstvo života plného zdravia a pohody

Podrobnosti

Vydavateľstvo: Eastone Books
EAN: 9788081092466*
Autor: Inna Segal
Rok vydania: 2014
Počet strán: 264
264
Typ tovaru: Brožovaná väzba
Jazyk: SK Slovenský jazyk
SK Slovenský jazyk
Rozmery: 180x225 mm
Druh tovaru: Kniha
Kniha
Žáner: Alternatívna medicína
Formát: A4

Zaujimavé články ku knihe

Lekárska trilógia, ktorá si získala aj Slovákov
6.8.2014

Milujeme príbehy z medicínskeho prostredia. Priťahujú nás možno aj preto, že sa nás niečím dotýkajú, sú nám blízke. Robin Cook, Leonard Goldberg či Ken McClure. To je len pár mien, ktoré pozná každý fanúšik lekárskych trilerov. A určite poznáte aj jednu z hviezd tohto žánru Noaha Gordona. Jeho historicko-lekárske príbehy Liečiteľ, Šaman a Lekárka si obľúbili desaťtisíce slovenských čitateľov.

viac
Život plný zdravia a pohody: Zažite ho aj vy!
2.6.2014

Intuícia sa nedá vedecky vysvetliť, pretože podstata toho fenoménu nie je vedecky podložená a presahuje ľudskú logiku. Ale naša globálna spoločnosť je presvedčená, že odpovede na výzvy života v 21. storočí môžete nájsť iba v empirických dôkazoch, ktoré vám poskytujú veda a technika. V knihe Tajomstvo života a pohody vás autorka Inna Segal učí odhaliť vlastnú intuíciu a využívať ju...

viac

Recenzie knihy Tajomstvo života plného zdravia a pohody | Inna Segal
0%
0 recenzií

Ohodnoť knihu

Čitatelia si ku knihe Tajomstvo života plného zdravia a pohody kúpili tieto tituly

Čo vám hovorí vaše telo

11,19 € (zľava 20 %)

Šťastná mama

9,52 € (zľava 20 %)

Umenie zablúdiť

11,96 € (zľava 20 %)

10-dňový detox

11,92 € (zľava 20 %)

Tao zdravého stravování

11,24 € (zľava 20 %)

Knihy, ktoré by vás mohli zaujímať

Garancianákupu.sk

Lístky a vstupenky môžete kúpiť na

 

Máš málo miesta na disku? Ulož si

dokumenty, súbory a e-knihy na

uschovna.sk

 

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

 

 Porovnanie cien na Pricemania.sk

Porovnanie cien na Pricemania.sk

 

Bezpečný nákup