Telefonický kontakt:      0902 402 204

Vyberte si z viac ako 100 odberných miest na Slovensku. Viac informácii tu.

Ohodnoť knihu

Kniha: Sila osudovej príťažlivosti

0 1
od Cyndi Dale z vydavateľstva NOXI, spol. s r.o.
NOXI, spol. s r.o.
2014
Bežná cena: 10,90 €
Zľava: 2,18 € (20 %)
Naša cena: 8,72 €
Posielame Vypredané Sold out


Ukážka z knihy Sila osudovej príťažlivosti

Popis knihy Sila osudovej príťažlivosti (Cyndi Dale)

V knihe Sila osudovej príťažlivosti od autorky Cyndi Dale sa dozvieme o štvorstupňovom procese, ktorý nás má za úlohu naučiť ako k sebe môžeme pritiahnuť chýbajúce časti puzzle alebo skladačky, ukáže nám ako rozoznávať karmické vzťahy od darmických, pochopiť, že sme viac ako duša, a tiež nás naučí, ako predchádzať a vyhnúť sa opakovaniu zakorenených neúspešných karmických modelov, ktoré sú v nás zakorenené z minulosti. Svoj život nežijeme sami pre seba, prežívame ho v interakcii s okolím, ktoré tvoria ľudia, fauna i flóra, všetko čo je okolo nás.

Kniha Sila osudovej príťažlivosti nám pomôže si uvedomiť, že zmena musí byť v našom vnútri, podľa čoho budeme vedieť spraviť lepšími naše doterajšie vzťahy a nadobudnúť nové. Po dočítaní tejto knihy budeme vedieť ako sa otvoriť vyššej láske a ísť svetom v harmónii v našom vnútri, ktorá sa odzrkadlí aj zvonka.

Ak ste unavení zo svojej minulosti, pochybujete o vlastnej hodnote, hľadáte dôvod opakujúcich sa zlyhaní vo vašich životoch, nájdete v nej všetky potrebné odpovede na vaše otázky. A čo je najdôležitejšie, nájdete i otázky a pocity, ktoré tak dlho spočívali potlačené hlboko vo vašom vnútri. Pustite sa spoločne s nami do vzrušujúceho dobrodružstva, na konci ktorého vás čaká naplnenie, pochopenie, spokojnosť a schopnosť prijať to, čo si skutočne zaslúžite. Odhodlajte sa na cestu, na ktorej sa odpútate od viny, nevraživosti a hanby, a centrom vášho života prenikne milosrdenstvo. Vložte sa do láskavých rúk božstva a nechajte sa ním viesť na ceste k novým úspechom.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ukážka z knihy: Sila osudovej príťažlivosti


Vedomosti o karme sú známe oddávna a sú rozšírené po celom svete. Hindovia veria, že reinkarnáciu podstupujú aj ich bohovia; napríklad boh Višňu, ktorý mal už desať inkarnácií. Starodávni Kelti tiež verili, že sa ich bohovia reinkarnujú a Židia uvažovali o tom, že Ježiš bol reinkarnovaný prorok Eliáš alebo Mojžiš. V reinkarnáciu veria spoločenstvá na Sibíri, v Severnej i Južnej Amerike, Afrike a Austrálii, rovnako členovia židovskej kabaly, Alawiti, druidi, príslušníci spoločnosti Ružového kríža a gnostici.

Budhisti vytvorili niekoľko teórií o reinkarnácii vrátane predstavy večného Ja, ktorá je podobná ponímaniu duše v judaizme. Táto večná duša alebo atman prežije smrť a prevtelí sa do inej bytosti. Niektorí budhisti považujú proces „znovuzrodenia“ alebo „znovuzrodenia“ skôr za jednodu­chý prúd vedomia s jedinou všeobecne sa rozvíjajúcou skú­senosťou než za individuálnu entitu prežívajúcu rad odde­lených alebo odlišných zážitkov.

Aj iní dosvedčujú najobľúbenejšiu myšlienku reinkarncie, ktorá tvrdí že naše individuálne Ja alebo duša sa znovu a znovu vracia do pozemského života, „aby sa napravila“. Je to tak zakaždým. Zbalí si kufor s karmou, aby zistila, aké „šaty“ si tentoraz oblečie.

Zovšeobecnene sa karma a reinkarnácia dajú zhrnúť do tejto základnej myšlienky: „to, čo sme urobili iným, urobia nám“. To znamená:

  •  Čokoľvek zlé sme urobili iným, sa nám skôr či ne­skôr vráti ako niečo rovnako zlé.
  •  Čokoľvek dobré sme urobili iným, sa nám tiež vráti ako rovnako dobré. (To však neznamená, žc nahro­madenie „dobrej karmy“ je výhovorkou alebo ospra­vedlnením pre to, že budeme zlí.)

 

Tento model sa opakuje dovtedy, kým sa ku každému nezačneme správať láskyplne a hrať podľa pravidiel, bez ohľadu na to, ako sa ten druhý správa k nám. Spisovateľ Kevin Todeschi v odbornom spracovaní diela Edgara Cayceho prichádza so stručným testom stupňa nášho osob­ného rozvoja: „Myslite na osobu, ktorú bezvýhradne mi­lujete. Pokiaľ nenadobudnete rovnaký pocit ku každej jed­nej duši, neskončili ste.“

Naša duša je odhodlaná učiť sa láske a preklenúť nielen určitý čas. ale aj priestor, aby to dosiahla. Možno sa kedysi inkarnovala do tela rímskeho vojaka, ktorý žil s hebrejskou otrokyňou, čo malo rôzne následky. Vaša duša teda spolu s nejakou inou dušou znovu vstúpila do stredoveku, aby si opätovne vyskúšala takýto vzťah. Možno ste si vymenili po­hlavie alebo postavenie v snahe získať iný pohľad, ako aj hľadanú múdrosť. Pri prechode z jedného života do dru­hého môžeme meniť pohlavie alebo postavenie. Osoba, ktorá bola v jednom živote naším manželom alebo man­želkou, sa môže v ďalšej ére objaviť ako bratranec alebo dcéra. A niekedy rozvinieme tanec vzťahov ešte dalej a vez­meme na seba neľudské formy. Prečo by sme nemali spoz­nať, akú lásku prechovávajú psy, tigre, skaly či rastliny? Naša duša sa dokáže transformovať takmer do každej ži­votnej formy.

Nový život duše nie je obmedzený iba na pozemské pros­tredie. Kozmológia Jain a budhistická kozmológia načrtá­vajú niekoľko svetov, niektoré z nich sú nadprirodzené. V hinduistickej mytológii vraj bohovia lietali zo svojho pô­vodného sveta na zem na lietajúcich strojoch. (7) Kozmické pohľady nachádzame aj v kresťanstve. Kniha Genczis 6:1 -4 hovorí napríklad o existencii Nephilimov „synov Boha“, ktorí sa párili s „dcérami zeme“ a splodili „zemských obrov".

 

 

 

 

Podrobnosti

Vydavateľstvo: NOXI, spol. s r.o.
EAN: 9788081111631
Autor: Cyndi Dale
Rok vydania: 2014
Počet strán: 224
224
Typ tovaru: Viazané knihy
Rozmery: 125x200 mm
Žáner: Svetová súčasná
ISBN: 978-80-8111-163-1
Vydanie: 1
Vypredané

Zaujimavé články ku knihe

ZĽAVY 50%: Kúpte ideálne darčeky... a ešte k tomu ušetrite desiatky eur
23.10.2014

Urobte to počas týchto Vianoc inak. Nečakajte, kým vás zaleje pot pri pohľade na povianočnú výpredajovú cenu darčeka, ktorý ste ešte pred Štedrým dňom kúpili draho. Zákazníkmi ocenený e-shop iPark.sk si pre vás pripravil predvianočné zľavy, vďaka ktorým nielenže ušetríte, ale budete mať aj užitočný dar pre každého člena rodiny. Knihu, ktorou nikdy nič nepokazíte!

viac
Ako rozpáliť plameň lásky vo svojom vzťahu?
23.7.2014

Ak ste unavení zo svojej minulosti, pochybujete o vlastnej hodnote, hľadáte dôvod opakujúcich sa zlyhaní vo vašom živote, vieme, kde nájdete odpovede na vaše otázky. A čo je najdôležitejšie, nájdete i pocity, ktoré tak dlho spočívali potlačené hlboko vo vašom vnútri. Pustite sa do vzrušujúceho dobrodružstva, na konci ktorého vás čaká naplnenie, pochopenie, spokojnosť a schopnosť prijať to, čo si...

viac

Recenzie knihy Sila osudovej príťažlivosti | Cyndi Dale
0%
1 recenzia

Ohodnoť knihu
13.11.2014, 17:03
0
Výborná kniha pre ľudí zameraných na ezoteriku. Odporúčam.

Čitatelia si ku knihe Sila osudovej príťažlivosti kúpili tieto tituly

Cudzoložstvo

8,72 € (zľava 20 %)

Ako prekonávať konflikty

6,32 € (zľava 20 %)

Zvieratá okolo nás

6,32 € (zľava 20 %)

Knihy, ktoré by vás mohli zaujímať

Garancianákupu.sk

Lístky a vstupenky môžete kúpiť na

 

Máš málo miesta na disku? Ulož si

dokumenty, súbory a e-knihy na

uschovna.sk

 

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

 

 Porovnanie cien na Pricemania.sk

Porovnanie cien na Pricemania.sk

 

Bezpečný nákup